کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ترکیب لیمو و جوش شیرین: یک شفابخش قوی ضد سرطان

اگر شما هم یکی از طرفداران شیوه‌ی درمانی قلیایی‌سازی هستید، پس این درمان طبیعی سرطان توجه‌تان را جلب خواهدکرد. با بازده همراه باشید تا یک معجون جادویی و بی نظیر ضد سرطان را بشناسید. در این مقاله کوتاه با طرز تهیه یک شفابخش قوی ضد سرطان آشنا خواهید شد.

سرطان

در تست‌های آزمایشگاهی مشاهده شده‌است سلول‌های سرطانی در محیط‌های اسیدی و بدون اکیسژن (بی‌هوازی) پیشرفت می‌کنند. نخستین کسی که رابطه‌ی بین محیط اسیدی و رشد سلول‌های سرطانی را توصیف کرد دکتر اوتو واربورگ بود، کسی که در ۱۹۳۱ برنده‌ی جایزه‌ی صلح نوبل شد.

کار دکتر واربورگ

او در کار خود به‌طور علمی توضیح داد چگونه سلول‌های سرطانی در نبود اکسیژن، و در نتیجه‌ی تخمیر قند که تحت این شرایط رخ می‌دهد، به رشد تحریک می‌شوند.

در واقع دکتر واربورگ شرایط اسیدی را توصیف کرد. سلول‌های سرطانی برای این‌که متابولیسم موثرشان را حفظ کنند نیاز به پی‌اچ بین ۶.۵ و ۷.۵ دارند. تحمل این سلول‌ها نسبت به تغییر کم است، برای همین استدلال شده‌است که ما با بالا بردن پی‌اچ خون، به‌طور موثر چرخه‌ی سلول سرطانی را هدف قرار می‌دهیم، رشدش را متوقف می‌کنیم، و سبب مرگ آن می‌شویم.

کلید درمان سرطان این است که بدن‌تان را قلیایی‌تر کنید، و برای این کار روش‌های مختلفی پیشنهاد شده‌است.

قلیایی کردن بدن با جوش شیرین و لیمو

مشاهده شده‌است که سدیم بی‌کربنات (جوش شیرین) ناحیه‌ی اطراف تومور را در موش‌های مبتلا به سرطان پستان قلیایی می‌کند و از پیشرفت متاستاز (سرایت سرطان از یک اندام به اندام دیگر) جلوگیری می‌کند.

پژوهشی که در ۲۰۰۹ در مجله‌ی پژوهش سرطان چاپ شد، تایید می‌کند که ممانعت از اسیدی شدن تومور در بعضی سرطان‌ها تعداد متاستاز را کاهش می‌دهد. پژوهش جدیدی در مرکز سرطان دانشگاه آریزونا در حال انجام است که به‌طور خاص اثرات سدیم بی‌کربنات را روی بیماران مبتلا به سرطان پستان بررسی می‌کند.

لیمو نیز به حفظ توازن پی‌اچ بدن کمک می‌کند. این مرکبات با وجود خاصیت اسیدی ابتدایی (اسید سیتریک)، تاثیری قلیایی بر بدن دارد. لیمو حاوی لیمونوئید است که یک فیتوکمیکال (ماد‌ه‌ی شیمیایی گیاهی) است و خواص ضدسرطانی دارد.

ویتامین C رادیکال‌های آزاد را، که به سلول‌های ما آسیب می‌زنند، از بین می‌برد. موضوع جالب درباره‌ی لیمو این است که به عنوان ضدمیکروب نیز عمل می‌کنند. برخی پژوهشگران اظهار می‌کنند سرطان مانند قارچ است، و باید به همان شیوه درمان شود، بنابراین ممکن است لیمو یک درمان قدرتمند باشد.

حالا جوش شیرین و لیمو را کنار هم قرار دهید، تا یک ترکیب شفابخش قوی  ضد سرطان داشته‌باشید. هم‌چنین استفاده از لیمو روشی ایمن برای فراهم کردن مواد با اثر قلیایی بالا برای بدن است.

این روش اگر موفقیت‌آمیز باشد فقط سلول‌های سرطانی را از بین می‌برد، در حالی که سلول‌های سالم بدون آسیب باقی می‌ماند. شما می‌توانید این ترکیب را با نوشیدن یک لیوان آب با تصف لیمو و نصف یک قاشق چای‌خوری جوش شیرین مصرف کنید.

توصیه شده‌است این ترکیب را بین وعده‌های غذایی مصرف کنید، چون ظاهرا مصرف آن با غذا اثربخشی اسید معده را کاهش می‌دهد و گوارش را ضعیف می‌کند. روش‌های دیگر مصرف این ترکیب توضیح داده شده‌است، اما شاید این روش‌ها مستلزم دریافت رهنمود تخصصی، از قبیل دریافت وریدی ویتامین C باشد.

همان‌طور که می‌دانیم، درمان‌های رایج سرطان با عوارض جانبی زیادی همراه است، و گاهی فایده‌ی چندانی برای بیمار ندارد. بر اساس گزارش بنیاد درمان سرطان قلیایی‌سازی یا “پی‌اچ درمانی”، اگر درست اعمال شود، نرخ موفقیت ۸۰ درصدی و بالاتر داشته‌است، که در مقایسه با شیوه‌های مرسوم درمانی، نرخ بسیار چشمگیری است.

لیمو و جوش شیرین – این نکات مهم را در نظر داشته‌باشید

لازم به ذکر است که پژوهش‌ها درباره‌ی لیمو و جوش شیرین بسیار محدود است. هرچند نتایج فعلی دلگرم‌کننده است، اما پژوهش بیش‌تری لازم است.

درباره‌ی دوز مورد نیاز برای درمان موثر هیچ‌گونه اطلاعات علمی در دست نیست و درباره‌ی میزان هر یک از مواد اجزای این ترکیب اطلاعات دقیقی نداریم. به علاوه شواهد علمی بی‌نهایت محدود است.

البته عوامل زیادی وجود دارد که روی فرآیند درمان یک فرد موثر است، و درمانی که برای همه مناسب باشد وجود ندارد. آن‌چه اهمیت دارد این است که ذهنی باز داشته‌باشیم، و تمام گزینه‌های موجود را ارزیابی کنیم.

برای اطلاع از خواص و فواید تغذیه ای و درمانی انواع میوه ها، سبزیجات ، خوراکی ها و … اینجا کلیک کنید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده_مینا بنادکوکی

منبع:healthyandnaturalworld

ترکیب لیمو و جوش شیرین: یک شفابخش قوی ضد سرطان

شفابخش قوی ضد سرطان


تمامی محتویات پزشکی و سلامت در این وب‌گاه صرفا بر مبنای ارائه‌ی اطلاعات است و هرگز نباید به عنوان برنامه‌ی تشخیصی یا درمانی خاص برای هرگونه موقعیت فردی تلقی شود. استفاده از این وب‌گاه و اطلاعات موجود در آن هرگز به مثابه‌ی ایجاد رابطه‌ی پزشک و بیمار نیست. همواره در صورت بروز هرگونه پرسش یا مشکلی در زمینه‌ی سلامت شخصی خود یا دیگران حتما با پزشک متخصص مشورت کنید.

برچسب ها

بازده

  1. کیوان گفت:

    با خوردن چه موادی بدن اسیدی می شود ؟ و با خوردن چه موادی به غیر از مورد فوق بدن قلیایی می شود ؟ با تشکر .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی