کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ترسناک‌ترین ابر جهان استرالیایی‌ها را وحشت‌زده کرد

جمعه‌ی گذشته، ترسناک‌‌ترین ابر جهان موسوم به ابر قفسه‌ای یا «ابر سونامی» شهروندان سیدنی استرالیا را وحشت زده کرد. ساکنان نیو ساوت ولز که در ساحل باندی مشغول شنا بودند ناگهان متوجه موجی بزرگ از ابرهای قفسه‌ای شدند که در سراسر آسمان به طرز شگفت‌انگیزی گسترده شده بود. اداره هواشناسی استرالیا به شهروندان سیدنی به خاطر وجود رعد و برق، بادهای قوی و باران‌های سنگین در اطراف این ابر قفسه‌‌ای هشدار داد از نزدیک شدن به این شگفتی عجیب دوری کنند.

ترسناک‌ترین ابر جهان استرالیایی‌ها را وحشت‌زده کرد

ترسناک‌ترین ابر جهان استرالیایی‌ها را وحشت‌زده کرد2

در پدیده‌ای نادر ابرهای قفسه‌ای شکل با ارتفاع بلند، آسمان شهر سیدنی استرالیا را پوشاندند. ترسناک‌ترین ابر جهان موسوم به ابر قفسه‌ ای، یا « ابر سونامی »، حجم عظیمی از پشته‌های ابر است که معمولاً نشانه وقوع توفانی سهمگین است. با ورود این ابرها به آسمان شهر سیدنی بسیاری از مردم برای تماشای این پدیده آب و هوایی نادر جمع شدند و از آن عکس و فیلم گرفتند.

ترسناک‌ترین ابر جهان استرالیایی‌ها را وحشت‌زده کرد3

کارشناس هواشناسی، کریستوفر وب در گفت‌وگو با دیلی تلگراف گفت: ابر قفسه‌ای از جریان سردی که ناشی از برداشتن ناگهانی هوای مرطوب توسط رعد و برق است ایجاد می‌شود. بارش ناشی از یک رعد و برق در حرکت عمودی به سمت پایین هوا را نیز با خود به سمت پایین می‌کشد، سپس به صورت افقی گسترش می‌یابد و یک جبهه تندباد ایجاد می‌کند و نهایتاً شما ناظر هوای مرطوبی خواهید بود که به صورت ناگهانی از جریان رعد و برق برداشته شده است.

ترسناک‌ترین ابر جهان استرالیایی‌ها را وحشت‌زده کرد4


سایت کسب و کار بازده

منبع:برای فردا

ترسناک‌ترین ابر جهان استرالیایی‌ها را وحشت‌زده کرد


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی