کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۳ بهترین کشور جهان برای خوداشتغالی

مهم نیست در شغل‌تان چه جایگاهی دارید، تقلا برای کار از ۸ صبح تا ۵ عصر می‌تواند خسته‌کننده باشد. اگر می‌خواهید رئیس خودتان باشید، وب‌گاه Expert Market برای تشویق شما به کار کردن برای خودتان ۱۳ بهترین کشور جهان برای خوداشتغالی را رتبه‌بندی کرده‌است.

در این پژوهش عوامل اقتصادی و سبک زندگی در ۵۷ کشور دنیا بررسی شده‌است. آن‌ها داده‌های مربوط به هزینه‌ی زندگی، متوسط سرعت اینترنت، کیفیت سیستم حمل و نقل، تعداد نقاط wifi رایگان، هزینه‌ی یک فنجان قهوه، نرخ مالیات بر درآمد شخصی، و نیز سهولت آغاز یک کسب و کار و دسترسی به اعتبار را گردآوری کرده‌اند.

در ادامه با ۱۳ بهترین کشور جهان برای خوداشتغالی آشنا شوید:

۱۳. پرتغال.

پرتغال

این کشور اروپایی در بین ۱۳ برترین کشور دسترسی خوبی به اعتبار، حمل و نقل مناسب، و قهوه‌ی ارزان دارد. قیمت یک فنجان قهوه به‌طور متوسط تنها ۱.۰۲ پوند است.

مطلب مرتبط: ۵۰ راحت ترین کشور برای گرفتن ویزا که شگفت انگیز و ناشناخته هستند

۱۲. فرانسه.

۱۳ بهترین کشور جهان برای خوداشتغالی

کشوری که پاریس و کافه‌های بی‌شمار را در خود جای داده‌است، از نظر شاخص هزینه‌ی زندگی بالاترین رتبه را در جمع ۱۳ کشور دارد.

۱۱. لتونی.

۱۳ بهترین کشور جهان برای خوداشتغالی

برای داشتن قهوه‌ی ارزان و نرخ کم مالیات بر درآمد به شهر ریگا یا دوگوپیلس بروید.

مطلب مرتبط: ۲۵ زیباترین پایتخت های جهان

۱۰. جمهوری چک.

۱۰ کوچکترین کشور جهان

شهرهای چک مانند پراگ با امتیاز خوبی که در همه معیارها دارند انتخاب خوبی برای خوداشتغالی است.

۹. بلغارستان.

بلغارستان

هرچند شاید نرخ پایین مالیات بر درآمد جاذبه‌ی اصلی بلغارستان باشد، اما این کشور ارزان‌ترین قهوه را نسبت به سایر کشورهای این فهرست دارد و هر فنجان قهوه به‌طور متوسط ۰.۹۴ پوند قیمت دارد.

۸. استونی.

استونی

این کشور که پایتخت آن تالین است در تمام معیارها امتیاز خوبی دارد و حمل و نقل ارزان در آن از نکات برجسته است.

۷. نیوزیلند.

۲۰ سودآورترین ایده های کسب و کار در نیوزلند

هرچند ممکن است استرالیا در میان حرفه‌ای‌های جوان طرفداران بیش‌تری داشته‌باشد، اما کشور همسایه‌ی آن قهوه ی ارزان‌تر، اینترنت پرسرعت‌تر، و آسان‌ترین مراحل را برای آغاز یک کسب و کار دارد.

۶. اسپانیا.

سواحل بارسلون به تنهایی کافی است تا شما را به فکر نقل مکان بیندازد، اما علاوه بر آن در اسپانیا دسترسی خوبی به اعتبار، حمل و نقل، قهوه‌ی ارزان و دسترسی فراوان به wifi خواهید داشت.

۵. انگلستان.

انگلستان

شهرهایی مانند لندن و منچستر به شما دسترسی بسیار خوبی به دریافت اعتبار از بانک‌ها می‌دهند که در کنار حمل و نقل خوب باعث شده انگلستان برای خویش‌فرمایان جذاب باشد.

۴. امارات متحده‌ی عربی.

امارات تنها کشور در جمع ۱۰ برترین کشور است که نرخ مالیات بر درآمد در آن صفر است، و شهرهای دوبی و ابوظبی بسیاری از افراد نسل هزاره را وسوسه کرده‌است.

۳. کره‌ی جنوبی.

این کشور که شهرهایی مانند سئول و بوسان را در خود جای داده رتبه‌ی بسیار خوبی در شاخص هزینه‌ی زندگی، و هم‌چنین دسترسی به اعتبار و اینترنت پرسرعت دارد.

۲. ایالات متحده‌ی آمریکا.

۱۶ مقصد برتر گردشگری جهان در ۲۰۱۶

آمریکا در جایگاه دوم این فهرست قرار دارد که این را تا حدودی مدیون دسترسی آسان به حمل و نقل است. هم‌چنین تعداد سرسام‌آوری نقاط wifi رایگان – اگر بخواهیم دقیق بگوییم ۵۵۹۰۷۷ نقطه – در این کشور وجود دارد که باعث می‌شود کار کردن برای افراد فعال و پرمشغله بسیار آسان باشد.

۱. هنگ کنگ.

هنگ کنگ

اگر می‌خواهید رئیس خودتان باشید، بر اساس این رتبه‌بندی این مرکز تامین مالی و چشم‌انداز استارت آپ با بهترین سامانه‌ی حمل و نقل عمومی در این فهرست، نرخ پایین مالیات بر درآمد، و اتصال عالی به اینترنت بهترین جا برای زندگی است.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – مینا بنادکوکی

منبع: businessinsider

۱۳ بهترین کشور جهان برای خوداشتغالی


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی