کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۳۰ بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹

به نظر شما بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹ کجاست؟ عوامل زیادی وجود دارد که یک کشور به عنوان بهترین مقصد مهاجرت و زندگی برای شما شناخته شود. از این رو قبل از اقدام برای مهاجرت به هر کشوری باید شما به عنوان یک مهاجر یا یک شهروند از داشتن برخی امکانات و شرایط زندگی اطمینان حاصل کنید و سپس کشور مقصد را انتخاب کنید.

قبول داریم که این بررسی کار سختی است و گاهی ممکن است معیارهای شما غلط از آب دربیایند. برای اینکه کار شما برای شناخت ۳۰ بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹ آسان شود ما بر اساس گزارش جهانی شادی سال ۲۰۱۹ و در نظر گرفتن ۱۰ معیار اصلی این کار را انجام داده ایم. معیارهای ما در این رتبه بندی عبارت بودند از: میزان امید به زندگی، تولید ناخالص داخلی ، نرخ تورم، جمعیت، آب و هوا، نرخ رشد جمعیت ، فساد، نرخ بیکاری، شاخص امنیت و هزینه های زندگی.
۳۰ بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۸

جدای از آمار و ارقام، هر یک از این کشورها ویژگی‌های خود را دارد که می‌تواند هر کسی را شگفت زده کند. در طول مسیر این ویژگی‌ها را به شما خواهیم گفت. حالا بیایید سفرمان را به ۳۰ بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹ با شمارش معکوس شروع کنیم.

۳۰. پاناما

پاناما , ۳۰ بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۸

پاناما در ساحل اقیانوس آرام شمالی و دریای کارائیب در آمریکای مرکزی واقع شده است. برای چندین دهه این منطقه انتخاب اصلی مردم دنیا برای خرید خانه دوم و سرمایه گذاری در ملک و مسکن و نیز سرمایه گذاری بازنشستگان بوده است. آسایش سفر و طیف وسیعی از تجربیات جذاب، پاناما را یکی از سریعترین کشورهای در حال رشد جهان دانسته -است.

-بر خلاف دیگر کشورهای آمریکای مرکزی، پاناما در تجارت و بازرگانی، گردشگری و بانکداری فعالیت های بسیار خوب و زیادی دارد

-صادرات مهم و معروف پاناما شامل شکر، میگو، موز، لباس، قهوه، نوشیدنی، قطعات هواپیما، چسب، سیمان، پارچه، خودرو و تکنولوژی است.

-صادرات خدمات و کالاها نقش کلیدی در تولید ناخالص داخلی پاناما دارد.

اسپانیایی زبان رسمی پاناما است. با این حال، انگلیسی نیز به طور گسترده ای صحبت می شود. آب و هوای این کشور گرمسیری و موسمی است.

مطالب مرتبط: ۱۰ راحت ترین کشور برای گرفتن ویزای  شینگن

۲۹. گواتمالا

گواتمالا

کشور گواتمالا به خاطر فرهنگ متمایز و غنی آن در دنیا شناخته شده است.  این کشور یکی از کوچکترین کشورهای آمریکای مرکزی است که در مرز شمالd مکزیک و شمال شرقی بلیز قرار دارد.

بخش کشاورزی گواتمالا حدود ۶/۶ درصد تولید ناخالص داخلی این کشور را با ۳۱ درصد نیروی کار تشکیل می دهد. صادرات محصولات کشاورزی شامل شکر، موز، سبزیجات و قهوه بخش مهم اقتصاد این کشور را تشکیل داده است.

با وجود فقر و خشونت زیاد، گواتمالا هنوز هم یکی از بهترین کشورها برای زندگی است. این امر به دلیل رشد سریع اقتصادی و امکانات آن برای شهروندانش است.

تجارت و بازرگانی یکی از عوامل حیاتی سیستم مالی و اقتصادی گواتمالا است. ارزش واردات و صادرات به میزان ۵۱ درصد از تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد.

بیش از ۲۰ زبان محلی در سراسر گواتمالا وجود دارد. و به دلیل دشواری این موضوع برای بسیاری از شرکت ها و روزنامه ها جهت برقراری ارتباط با افراد حدود ۹۰ درصد مردم زبان اول یا دوم خود را اسپانیایی می دانند.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۲۸. اروگوئه

اروگوئه

کلمه اروگوئه به “رودخانه پرندگان رنگارنگ” اشاره دارد. با آب و هوای شگفت انگیز و مکان های دیدنی باورنکردنی، این کشور یکی از زیباترین کشورهای جهان است. این کشور اغلب به عنوان “سوئیس آمریکای جنوبی” نامیده می شود، که به دلیل ویژگی های جغرافیایی آن نیست، بلکه به دلیل یک سیستم دموکراتیک پایدار با مزایای اجتماعی عالی و فوق العاده آن مانند “آموزش” است.

هرچند فعالیت های اقتصادی خوبی در این کشور صورت کشور است اما میزان جرم در دهه‌های اخیر نسبتا بالا رفته است. با این حال، میزان جرم و جنایت در این کشور در مقایسه با استانداردهای آمریکای جنوبی بسیار کم است.

-درمقایسه با سایر کشورهای آمریکای جنوبی این کشور از نظر دموکراسی، فساد، صلح، کیفیت بالای زندگی ، دولت الکترونیک، رفاه، امنیت و آزادی مطبوعات در وضعیت خوبی به سر می‌برد.

-اروگوئه امروزه به خاطر تاریخچه غنی و کشاورزی سطح بالای خود مورد تحسین جهان است. ساکنان این کشور هنوز از تکنیک های دامداری قرن بیستم استفاده می کنند.

-بازار صنعتی اروگوئه عمدتا وابسته به تجهیزات حمل و نقل، محصولات فرآورده های نفتی، پردازش مواد غذایی و ماشین های الکتریکی است.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۲۷. مالت

مالت

در مقایسه با سال گذشته، مالت در گزارش جهانی شادی سه پله ارتقا پیدا کرده است و کشورهایی نظیر اسپانیا، فرانسه، ایتالیا و لهستان را پشت سر گذاشته است. این ثابت می کند که اقتصاد این کشور تا حد زیادی ارتقا یافته است.

این ارتقا رتبه مالت به دلیل افزایش تولید ناخالص داخلی آن هم بوده است. و با افزایش حمایت های اجتماعی اینکشور تبدیل به یکی از بهترین مکان های زندگی در ۲۰۱۸ شده است.

همچنین نرخ بیکاری در این کشور بسیار پایین است. دلیل این موضوع هم این است که در سال جاری، بسیاری از شرکت های مشهور بین المللی مانند Betsson، Cherry، Green، Unibet و برخی از موسسات مالی شناخته شده مانند بانک مدیترانه، Novum Bank و HSBC به مالت منتقل شده اند و از ساکنان این کشور نیروی کار خود را تامین کرده اند.

-از حقوق مالکیت در مالت بسیار محافظت می‌شود و سلب مالکیت افراد به هر دلیلی تقریبا غیر ممکن است. با این حال، خارجی ها حقوق کامل برای خرید ملک ندارند.

مطلب مرتبط : قو‌‌یترین پاسپورت های دنیا برای کدام کشور ها است؟

-تجارت برای اقتصاد مالت بسیار قابل توجه است. به طور کلی، ارزش واردات و صادرات حدود ۱۰۱ درصد تولید ناخالص داخلی را تشکیل می دهد. دولت این کشور نرخ بهره را حدود ۱.۵٪ اعلام کرده است.
– علاوه بر اینکه یکی از کوچکترین کشورهای جهان است، مالت از ۷ جزیره کوچک تشکیل شده است.

-از آنجا که طبیعت مالت بسیار بکر و دست نخورده است، اغلب برای فیلمبرداری فیلم های هالیوود استفاده می شوند. برخی از معروف ترین فیلم های هالیوودی نظیر گلادیاتور، تروی، کاپیتان فیلیپس، و حتی گیم آو ترونز در این کشور فیلمبرداری شده است..

-آب و هوای مالت مدیترانه ای است و این به دلیل وجود دریا است. جزایر مالت دارای آب و هوای آفتابی دلپذیری است که به طور متوسط ​​۱۲ ساعت آفتابی در تابستان و ۶-۵ ساعت در اواسط زمستان آفتابی است.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۲۶. سنگاپور

بهترین کشور برای زندگی

فکر میکنید چه چیزی باعث شده تا سنگاپور تبدیل به یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی در ۲۰۱۸ شود؟ جواب ساده است! سنگاپور یک کشور بسیار سازماندهی شده و قانونمند، تمیز، امن و پیشرفته است.

حمل و نقل عمومی در این کشور بسیار منظم عمل می‌کند و نیازی به یادآوری هیچ قرار ملاقاتی نیست چون همه سروقت حاضر می‌شود و از طرفی بسیاری از امورات روزمره شما به صورت اینترنتی انجام می پذیرد.

در این کشور پارک ها، زمین های بازی،‌مکانهای پیاده روی ،‌جنگل ها و جزایر زیادی برای تفریح پیدا می کنید و از طرف دیگر انواع مغازه ها، بیمارستان ها، کتابخانه ها، مدارس و امکانات دیگر در هر محله به وفور پیدا می‌شود.

– این کشور در میان پنج مرکز مالی و بنادر برتر جهان جای دارد.
– سنگاپور سیاست‌هایی برای داشتن یک محیط‌زیست تمیز دارد. علاوه بر این، بار دیگر در میان پنج کشور برتر در شاخص عملکرد زیست‌محیطی قرار گرفته‌است.
– این کشور مرکز برخی از بهترین شرکت‌های پالایش نفت است و یک اسکله/بندر مهم برای تعمیر کشتی دارد.
– دارای یک سیستم آموزشی نمونه است.
– در سال ۲۰۱۲ توسط بانک جهانی به عنوان بهترین کشور برای شروع کسب‌وکار  نامیده شد و در سال ۲۰۱۶ در رتبه هفدهم فهرست بهترین کشور برای زندگی قرار گرفته است.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۲۵. مکزیک

مکزیک

مکزیک دومین اقتصاد بزرگ و سومین کشور بزرگ در آمریکای لاتین است. مکزیک قطعا یکی از بهترین مکان ها برای زندگی و سپری کردن دوران بازنشستگی است و ما دلایل قابل اعتماد این موضوع را هم بیان می کنیم. استقبال از خارجی ها، خرید آسان ملک و مسکن و سایر چیزهای مورد نیاز زندگی، هزینه های نسبتا پایین زندگی و نزدیکی به آمریکا از مزایای این کشور است.

همچنین اعطای ویزا به بازنشستگان و دادن اقامت دائم به آنان از مزایای این کشور محسوب می شود.

-حقوق و دستمزد در مکزیک پایین است اما وقتی با کشوری مثل سنگاپور یا آمریکا مقایسه می‌کنید می‌بینید که کشور بسیار ارزانی برای زندگی است.

-پایتخت مکزیک یکی از بزرگترین شهرهای جهان است و در بلندترین ارتفاع ساخته شده است .

همچنین ادعا می شود که قدیمی ترین شهر در آمریکای شمالی است. آب و هوای این کشور گرم و مرطوب است.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۲۴. آرژانتین

آرژانتین

آرژانتین هشتمین کشور بزرگ دنیا و بهترین کشور برای زندگی در جهان است. در این کشور  دریاچه ها مناظر، علفزارهای عظیم و کوه های باور نکردنی و زیبایی وجود دارد. اگرچه زبان رسمی این کشور اسپانیایی است، اما شما مردمی را در مناطق شهری خواهید دید که زبان انگلیسی را به خوبی صحبت می‌کنند.

در آرژانتین غذا و نوشیدنی بخشی از فرهنگ مردم است و مردم این چیزها را بسیار دوست دارند. اگر می خواهید در یک مکان خوب زندگی کنید، این کشور ارزش بررسی کردن را دارد.

بهداشت و درمان رایگان، آموزش رایگان، آب و هوای فوق العاده و مقصد های جالب گردشگری زیادی در این کشور وجود دارد. و شما واقعا نیازی به یک ماشین ندارید زیرا حمل و نقل عمومی در این کشور مناسب و فوق العاده است.

-آرژانتین بسیار جسورانه وارد عمل شد تا کشورش را از بحرانی که در آینده ای نه چندان دور حادث می‌شد نجات دهد.

-آرژانتین در حال حاضر تبدیل به یک مقصد “توریستی پزشکی” محبوب شده است. بسیاری از افراد از این کشور بازدید می کنند و جراحی های خود را انجام می دهند.

-در تقویم آرژانتین روزی با نام روز دوستی وجود دارد که توسط یک پزشک بنیان گذاری شده است.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۲۳.جمهوری چک

چک پراگ

زبان رسمی جمهوری چک “چک” است که به غیر از این کشور در کشورهایی مانند استرالیا، کانادا و ایالات متحده نیز صحبت می شود. اهالی این کشور به ایده های جدید روی خوش نشان می‌دهند و از هر ایده جدیدی بسیار استقبال می‌کنند.

جمهوری چک دارای تاریخچه بسیار غنی در ادبیات، موسیقی و هنرهای تجسمی است و همچنین این کشور بهترین کشوری است که سطح فرهنگی و هنری فرزندان شما را بالا ببرد. به گفته مهاجران، هزینه مراقبت های بهداشتی و درمانی مخصوصا برای کودکان و هزینه و کیفیت آموزش در این کشور بسیار عالی است.

جمهوری چک از لحاظ مالی برای شرکت های چند ملیتی مانند گوگل، مایکروسافت، زیمنس و اسکایپ بسیار جذاب است و همه آنها در اینجا تاسیس شده اند.

-۶۴٪ از مهاجران می گویند که در جمهوری چک، کیفیت آموزش و پرورش ارائه شده بسیار ارزان تر و بهتر از میانگین جهانی است.

-مردم جمهوری چک موسیقی را دوست دارند. در حقیقت، در اینجا موسیقی و نوشیدنی و غذا عامل اتحاد مردم با همدیگر است.

-جمهوری چک دقیقا در مرکز اروپا واقع شده است. بنابراین اگر شما در اینجا زندگی می کنید می توانید از تمام شهرهای مهم اروپا برای آخر هفته بازدید کنید. در جمهوری چک، صنعت گردشگری نقش حیاتی در تولید درآمد دارد.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۲۲. قطر

بهترین کشور برای زندگی– باور کنید یا نه، قطر به لحاظ ثروت، دومین کشور جهان است ودر فهرست بهترین کشور برای زندگی در رتبه بیست و دوم قرار دارد.
– گذشته از این‌که یکی از معدود کشورهایی است که پایین‌ترین نرخ مالیات را دارد، دارای یک وجه تمایز نیز هست: نرخ بیکاری ۰.۱ درصد در ماه ژوئن سال ۲۰۱۳، و همین‌طور پایین‌ترین نرخ بی‌سوادی در جهان عرب.

– تعداد میلیونرها در قطر زیاد (نزدیک به ۱۴ درصد) است. تولید ناخالص داخلی آن در مقایسه با کشورهای دیگر بالاست، اما لازم به ذکر است که ۹۴ درصد از جمعیت در قطر کارگران مهاجر از بسیاری از نقاط جهان هستند.
– حضور در مدارس دولتی از کودکستان تا دبیرستان برای همه‌ی کودکان الزامی است.

به تازگی، قطر یک “شهرک آموزش دانشگاهی” ساخته‌است، که میزبان‌ شعبه‌های محلی دانشکده‌های مشهور مانند مدرسه‌ی روزنامه‌نگاری مدیلِ نورث وسترن، مدرسه‌ی خدمات خارجی دانشگاه جورج تاون، کالج پزشکی ویل کورنل و دیگر نهادهای بین‌المللی است.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۲۱. امارات متحده عربی

بهترین کشور برای زندگی– امارات متحده عربی و قطر دو کشور اسلامی هستند از منطقه‌ی خلیج فارس که در فهرست بهترین کشور برای زندگی قرار دارند. شاید این کشورها بهترین مکان زندگی برای بسیاری از مردم به نظر نرسند چرا که اگر شهروند آنها نباشید نمی‌توانید چیزی به نام خودتان بخرید و البته شهروند این کشور نخواهید بود حتی اگر تمام عمرتان را در این کشورها زندگی کنید. آنها ممکن است به لحاظ فرهنگی برای اروپایی‌ها و امریکایی‌ها مناسب نباشند. اما برای افرادی که در امارات متحده عربی به دنیا آمده‌اند و کسانی که شهروندان واقعی هستند، بدون شک بهترین مکان برای زندگی هستند.

– تقریبا همه‌ی ساکنان امارات متحده عربی ثروتمند هستند. دولت هیچ مالیات بر درآمدی اعمال نمی‌کند. بر خلاف باور رایج، منابع نفتی، تنها دلیل ثروت آنها نیست. در واقع، منابع نفتی، فقط ۷ درصد از کل ثروت را تامین می‌کنند. بقیه‌ی درآمد آنها از سرمایه گذاری‌های سنگین در سازمان‌های صنعتی و فناوری‌ها حاصل می‌شود.
– این کشور دارای ذخایر نفت متعدد و ذخایر گاز طبیعی است.

مطلب مرتبط : همه چیز درباره ویزای شینگن:کشورها، مدارک، شرایط، هزینه و فرم

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۲۰. شیلی

بهترین کشور برای زندگی

شیلی به “سوئیس جنوبی آمریکای” نیز نامیده می شود. مردم در شیلی بسیار سخت و جدی کار می‌کنند اما همیشه آرام هستند. تولید ناخالص داخلی این کشور ۱۵.۸۴۸ دلار است و در رتبه بندی بین ۱۲۰ کشور جهان جایگاه پانزدهم را از این نظر دارد.

شیلی کشور بسیار زیبایی برای زندگی است. و به نام “جزیره ملت” نیز معروف است.

– زیبایی طبیعی، آب و هوای عالی، شهرهای تمیز و هیجان‌انگیز، سیستم‌های حمل‌ونقل کارآمد و به خوبی برنامه‌ریزی شده، و اقتصاد قوی، همه و همه عواملی هستند که در سال‌های اخیر بیش‌تر و بیش‌تر توجه مهاجران را جلب می‌کنند.

– شیلی با خطوط ساحلی به طول ۶۴۳۵ کیلومتر، ۴ آب و هوای مختلف و انواعی از شیوه‌های مختلف زندگی ارائه می‌دهد. از سواحل آفتابی کنار دریا تا روستاهای کوهستانی زیبا و شهرهای پر نسیم، یکی را می‌توانید متناسب با بودجه‌تان برای زندگی انتخاب کنید. وب‌گاه هافینگتون پست (Huffington post) این کشور را به عنوان بهترین مکان برای بازنشستگی و آسایش می‌نامد و در فهرست ما هم بهترین کشور برای زندگی است.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۱۹. انگلستان

بهترین کشور برای زندگیاگر از افرادی هستید که عاشق هنر هستید این کشور بهترین جای دنیا برای شماست. انگلستان تاریخ بسیار قدیمی دارد و زیباترین پارک های جهان را دارد. سیستم حمل و نقل عمومی در انگلستان بسیار عالی است و موزه های رایگان زیبای بسیار زیادی دارد.

در این کشور دوربین های زیادی همه جا نصب است و از این رو کشور بسیار امنی محسوب می‌شود.

– برتانیا نیز مانند امارات متحده‌ی عربی، ترکیبی از چهار کشور جهان است: انگلستان، ولز، ایرلند شمالی و اسکاتلند

– این کشور برای ساختمان‌های قدیمی، رودخانه تیمز و یک مجلس متشکل از مجلس اعیان و مجلس عوام معروف است.
– برخی از دیگر جاذبه‌های مهم توریستی این کشور عبارتند از بیگ بن (زنگ بزرگ در برج ساعت الیزابت)، برج جواهر، قلعه ویندسور، کاخ باکینگهام و رصدخانه‌ی سلطنتی در گرینویچ.

مطلب مرتبط : ۱۰ راحت ترین کشور برای مهاجرت

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۱۸. لوکزامبورگ

بهترین کشور برای زندگیلوکزامبورگ محل استقرار اسکایپ و آمازون بزرگترین کسب و کارهای جهان است. وضعیت اقتصادی لوکزامبورگ بسیار خوب است و سناریوی سیاسی و مالی این کشور واقعا قابل اعتماد است. چیزهای بسیار زیادی در این کشور وجود دارد که آن را تبدیل به یکی از بهترین کشورهای دنیا کرده است.

لوکزامبورگ کشور بسیار زیبایی است که سالانه گردشگران بسیار زیادی نیز دارد.

– لوکزامبورگ یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان است. اما این تنها دلیل بودن آن در میان فهرست بهترین کشور برای زندگی نیست.

– هر چند یکی از کوچکترین کشورهاست، اما بالاترین تولید ناخالص داخلی در جهان را دارد.

– از آن‌جا که لوکزامبورگ مکان‌های زیبای زیادی مانند قلعه‌ی ویاندن، باغ پروانه، و غیره دارد، هر سال میلیون‌ها گردشگر را جذب می‌کند و به این ترتیب، اقتصاد کشور بهبود می‌یابد.

– دفتر مرکزی اسکایپ، نرم‌افزار پیام و تماس رایگان اینترنتی، مستقر در لوکزامبورگ است.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۱۷. بلژیک

بهترین کشور برای زندگی

شکلات بلژیک بهترین شکلات در دنیا است. بلژیک ششمین اقتصاد بزرگ جهان و یکی از بهترین اقتصادهای منطقه یورو است. تولید ناخالص داخلی این کشور ۴۶۶.۴ میلیارد دلار است. بانک مرکزی بلژیک پیش بینی کرده است که در سال آینده نیز ۰.۵ درصد رشد خواهد کرد. مردم بلژیک روابط بسیار دوستانه ای با همه دارند و سیستم حمل و نقل عمومی در این کشور عالی است.

– بلژیک شکلات‌هایی در سطح جهانی تولید می‌کند. این کشور ترکیب جالبی از تاریخ و فرهنگ دارد.
– بسیاری از بلژیکی‌ها چند زبانه و چند فرهنگی هستند. این کشور دارای ۳ زبان به عنوان زبان ملی است.
– سیستم مراقبت‌های بهداشتی بلژیک به عنوان یکی از بهترین سیستم‌های مراقبت‌های بهداشتی در جهان شناخته شده‌است. این کشور مراقبت‌های پزشکی را در سطح جهانی و به پایین‌ترین قیمت به همه‌ی شهروندان ارائه می‌دهد.
– بلژیک دارای یک سیستم حمل‌ونقل سالم است. شما به راحتی می‌توانید در سراسر بلژیک از طریق هر نوع سیستم حمل‌ونقلی سفر کنید.
– با توجه به بررسی‌های بین‌المللی، بلژیک یکی از صلح‌آمیزترین کشورهای جهان و در فهرست بهترین کشور برای زندگی است.

مطلب مرتبط : ۱۶ بهترین کشور اروپا برای کار پیدا کردن

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۱۶. آلمان

بهترین کشور برای زندگی رشد اقتصادی در آلمان همیشه قدرتمند و پویا است. آزادی سرمایه گذاری و کسب و کار در این کشور بسیار قوی انجام می‌شود.

فساد اداری در مقامات دولتی به شدت کنترل می شود و هر نوع عمل خلافی مورد توجه و مجازات قرار می‌گیرد.

-آلمان پنجمین اقتصاد بزرگ جهان است

-این کشور صادر کننده پیشرو وسایل نقلیه، مواد شیمیایی، ماشین آلات و سایر محصولات خانگی است.

– تحقیق و توسعه نقش عمده‌ای در اقتصاد این کشور دارند. بیشتر دانشمندان آلمان جایزه‌ی نوبل را در مقوله‌ی علوم مختلف به‌دست آورده‌اند. به طور عمده در رشته‌های فیزیک، فیزیولوژی، شیمی یا پزشکی.

– آلمان در بازار جهانی، دارای یک نیروی کار بسیار ماهر، فساد کم، نوآوری زیاد و سرمایه‌ی هنگفت است.

– محبوب‌ترین ورزش در آلمان فوتبال است. آلمان زیبا در رتبه پانزدهم فهرست بهترین کشور برای زندگی قرار دارد.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۱۵. ایرلند

بهترین کشور برای زندگیلباس و موسیقی سنتی ایرلندی برای تمام مردم جهان شناخته شده است و پیدا کردن یک خانه بسیار زیبا با شکل و شمایل سنتی در ایرلند کار چندان سختی نیست.

ایرلندی ها عاشق موسیقی و هیجان هستند و دولت هم در این زمینه با آنها کمک می کند.

-در ایرلند هر کارمند مجبور است از ۲۰ روز مرخصی اجباری استفاده کند و به تعطیلات برود.

-تعادل در کار  زندگی به بهترین شکل در ایرلند نمایش داده می‌شود.

– این جزیره‌ی کوچک که دقیقا در وسط اقیانوس اطلس واقع شده‌است، مناظر شگفت‌انگیز و، البته، مردم فوق‌العاده‌ای دارد.
– به عنوان کشوری که وسعت کمی دارد، چند تاثیر قابل توجه در فرهنگ، علم و فناوری جهان داشته‌است.
– این جزیره بسیار کوچک و بسیار سبز است. از آن‌جا که حیوانات و گیاهان از بهترین مواد غذایی، آب و نور موجود در این‌ کشور استفاده می‌کنند، غذاهای‌شان در مقایسه با هر کشور دیگری طعم بسیار بهتری دارد.

مطلب مرتبط : ۹ بهترین کشور برای مهاجرت با خانواده

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۱۴. ایالات متحده

بهترین کشور برای زندگیآمریکایی ها آزادی را به بالاترین سطح ممکن دارند. روزنامه ها می توانند هرچیزی را که به آن اعتقاد دارند چاپ کنند و هیچ کس حتی در صورت انتقاد از رئیس جمهور هم مواخذه نمی شود.

– نیازی به گفتن نیست که ایالات متحده یکی از کشورهایی است که راحتی و رفاه را به حد اعلاء ارائه می‌دهد. امریکا کشوری است که در آن می‌توانید به هر چیزی در هر زمانی دست بیابید.
– یکی از بهترین چیزهایی که ایالات متحده را در فهرست بهترین کشور برای زندگی قرار می‌دهد، “آزادی بیان” است؛ یعنی آنها به حق دیگران برای بیان عقایدشان احترام می‌گذارند. پس شما حتی می‌توانید رییس‌جمهور، دولت، سیاستمداران، یا هر کسی را مورد انتقاد قرار دهید.

– امریکایی‌ها نیز مثل استرالیایی‌ها، بسیار مهربان هستند. هنگامی که پای حوادث فاجعه‌آمیز وسط باشد، هیچ چیز نمی‌تواند در برابر وحدت امریکایی‌ها بایستد.
– مردم ایالات متحده به شدت خلاق هستند. هیچ کشور دیگری به اندازه‌ی امریکایی‌ها در همه‌ی زمینه‌ها تجربه ندارد.
– تنوع نژادی و فرهنگی زیاد دو عامل مهم دیگر هستند که باعث می‌شوند هر کسی بتواند در ایالات متحده لذت ببرد.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۱۳. اتریش

بهترین کشور برای زندگیهنگامی که اروپا با بحران اقتصادی مواجه شد، شاید باور نکنید که این بحران در اتریش فقط ۰.۱٪ اثر گذاشت. همین مورد به تنهایی کافی است که بگوییم، وین در برابر بحران ایمن است. بنابراین در هر کسب‌وکاری که باشید، سرمایه‌گذاری در وین می‌تواند سودآور باشد.

– وین، مرکز اقتصادی، فرهنگی و سیاسی تاریخی اتریش است. این شهر بالاترین سرانه‌ی تولید ناخالص داخلی را در مقایسه با سایر شهرهای جهان دارد.
– متوسط درآمد خالص مردم ۱۹.۷۶۹ یورو در سال (در وین) است.
– در سال ۲۰۱۰، وین جایزه برنامه‌ریزی شهری را از سازمان ملل دریافت کرد.

– نزدیک به ۵ میلیون توریست از سراسر جهان هر سال از اتریش بازدید می‌کنند.
– در اتریش، ۹۰٪ از مردم ادعا می‌کنند که از مسکن و امکانات اولیه‌شان راضی هستند..
– اتریش بهترین سیستم مدرسه‌ای را دارد و آموزش سطح بالایی را به همه‌ی دانش‌آموزان‌اش ارائه می‌دهد.
– طبق گزارش‌ها اتریش یکی از ثروتمندترین کشورها در جهان است بنابراین در این فهرست بهترین کشور برای زندگی هم جای خوب و درستی دارد.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۱۲. کاستاریکا

بهترین کشور برای زندگیکاستاریکا قهوه، شکر و موز صادر می کند که ستون فقرات اقتصاد این کشور هستند. تجارت یکی از چیزهای مهم برای اقتصاد کاستاریکا است. واردات و صادرات این کشور به ۷۲٪ تولید ناخالص داخلی اش کمک می کند.

– مردم کاستاریکا بالاترین سطح رضایت از زندگی را در مقایسه با هر کشور دیگری دارند. گذشته از این اگر به فکر نقل مکان هستید، صدها دلیل وجود دارد که نشان می‌دهد، کاستاریکا گزینه‌ی مناسبی است.
– این کشور یک سبک زندگی بسیار عالی با بهترین هزینه‌ی ممکن ارائه می‌دهد. موقعیت سیاسی باثبات و شفاف، این کشور را جذاب‌تر و شادتر می‌کند و سبب رشد سریع‌تر آن می‌شود.

– کاستاریکا به داشتن امنیت معروف است. به ندرت می‌شنوید که مردم در این کشور درگیر هر نوع جنایتی شوند.
– این کشور یکی از سبزترین و شادترین کشورهاست که به دلیل مقصدهای ساحلی‌اش معروف است.
– کیفیت بالا و به روز بودن سیستم مراقبت‌های بهداشتی، باعث سلامت بیش‌تر ساکنان این کشور شده‌است. امید به زندگی در کاستاریکا حدودا ۷۹ سال است که یکی از بالاترین‌ها در جهان است.
– کاستاریکا در فناوری نیز عقب نمانده‌است. سرعت اینترنت حتی در دورافتاده‌ترین مناطق بالاست. مردم کاستاریکا سبک زندگی‌شان را با آخرین فناوری‌ها به روز رسانی می‌کنند.

– فرصت‌های شغلی نیز برای کسانی که می‌خواهند کسب‌وکار خودشان را شروع کنند، در این کشور زیاد است.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۱۱. اسرائیل

اسرائیل

اسرائیل پیشرفتهای زیادی در زمینه تحقیق و توسعه فناوری در جهان داشته است. و با وجود اینکه اوضاع نامناسبی در خاورمیانه دارد اما ادیان مختلفی در این سرزمین کنار هم زندگی می‌کنند. این سرزمین سابقه ۳۰۰۰ ساله دارد و بسیاری از مکان های تاریخی و زیبای جهان رادر خود جای داده است.

-اسراییل دارای بالاترین تعداد شرکت های فناوری پیشرفته در جهان است به طوری که بیش از ۴۰۰۰ شرکت فناوری پیشرفته دارد که مشغول فعالیت هستند.

– جدیدترین پیشرفتهای فن آوری که تمام دنیا از آن استفاده می‌کنند توسط اسرائیل انجام شده است. به عنوان مثال، ویندوز NT توسط مایکروسافت-اسرائیل توسعه یافته است و اولین تلفن همراه جهان توسط موتورولا در اسرائیل و پنتیوم MMX چیپ توسط اینتل اسرائیل اختراع شد.

-اسرائیل سومین کارآفرینی در جهان را در میان افراد  بالای ۵۵ سال دارد.

– آموزش اجباری و رایگان  از مهد کودک تا کلاس ۱۲ در این سرزمین اجرا می شود.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۱۰. سوئد

بهترین کشور برای زندگیتجارت بخش مهمی از اقتصاد سوئد است و حقوق مالکیت در یان کشور بسیار رعایت می شود. سوئدی ها عاشق تفریحات بیرون از منطل هستند و انتظار تابستان را می‌کشند تا بیرون از منزل کباب درست کنند و تفریحات ورزشی در هوای آزاد انجام دهند.

– سوئد ۱۶ ماه مرخصی زایمان به مادران می‌دهد و ۸۰٪ از حقوق‌شان را نیز پرداخت می‌کند.

– اقتصاد سوئد توسط برق آبی، سنگ آهن و چوب یاری می‌شود. با این حال، صنایع عمده‌ی آن عبارتند از ارتباطات از راه دور، ماشین‌آلات صنعتی، کالاهای شیمیایی، وسایل نقلیه‌ی موتوری، دارو، تجهیزات اندازه‌گیری دقیق، لوازم خانگی، فولاد، آهن و جنگل‌داری.
– سوئد بهترین کشور برای زنان است. وقتی زندگی در این کشور برای زنان امن‌تر است، پس برای دیگران نیز بهترین گزینه است.
– سوئد یک سیستم حمل‌ونقل عمومی درست و حسابی دارد.

قطار و اتوبوس همه جا را پوشش می‌دهد، از شهرهای بزرگ گرفته تا دورترین روستاها. بنابراین جایش در این فهرست در رتبه دوم بهترین کشور برای زندگی قراردارد.

مطالب مرتبط: ۱۶ بهترین کشور اروپا برای کار پیدا کردن

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۹. استرالیا

بهترین کشور برای زندگی

استرالیا دانشگاههای بسیار معروفی در سطح جهان دارد و هر ایالت مسئول مدیریت نظام آموزشی خود است. سیستم مراقبت بهداشتی استرالیا نیز قابل ستایش است و امید به زندگی به طور متوسط ۸۲.۱۵ سال است.

– استرالیایی‌ها صرف نظر از جایی که زندگی می‌کنند، برای دراز کردن دست‌شان به طرف هر کسی که نیاز به کمک دارد، عالی هستند. این ویژگی استرالیا باعث شده که این کشور در فهرست بهترین کشور برای زندگی باشد.
– درآمد سرانه، امید به زندگی طولانی‌تر و سطح بالای آموزش، عواملی هستن که کمک کرده‌اند استرالیا به جایگاه چهارم برسد.
– با توجه به گزارش‌های ۲۰۱۵، استرالیا یکی از بزرگ‌ترین اقتصادهای سرمایه‌داری در جهان است. تولید ناخالص داخلی این کشور به طور کلی ۱ تریلیون دلار است.
– در سال ۲۰۰۳، نرخ سواد در این کشور ۹۹ درصد برآورد شد. تحصیلات از پنج تا شانزده سالگی اجباری است.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۸. نیوزیلند

نیوزلند کشوری با جنگل ها، رودها و کوه های بسیار زیباست که برای پیاده روی و اسکی بازی کردن بسیار عالی است. در نیوزلند قطارها و اتوبوس ها بدون حتی یک دقیقه تاخیر از راه میرسد و هر چیزی درست سر جای خودش قرار دارد. کلاهبرداری و جرم و جنایت در این کشور بسیار کم است و به غیر از مناظر زیبایی که دارد مردمان بسیار عاقل و مهربانی هم دارد.

بهترین کشور برای زندگی

– با کمال تعجب، تنها ۵ درصد از جمعیت نیوزیلند انسان هستند. ۹۵ درصد بقیه، حیوان هستند.
– نیوزیلند در فهرست کشورهای دارای کم‌ترین میزان فساد، رتبه‌ی اول را دارد.
– یکی از جاذبه‌های مهم توریستی برج آسمان در اوکلند است. این برج ۱۰۷۶ فوت ارتفاع دارد و چشم‌اندازهای فوق‌العاده‌ای را تا فاصله‌ی هشت کیلومتری در همه‌ی جهات ارائه می‌دهد.

– عواملی مانند آزادی اقتصادی، اشتغال، رفاه، عدم فساد و کیفیت زندگی، نیوزیلند را به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی مطرح کرده‌است.

– اگر می‌خواهید از آب‌وهوای تمیز برخوردار شوید، به نیوزیلند بروید.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۷. کانادا

کانادا از مردم سراسر جهان با آغوش باز استقبال می کند و خدمات دندانپزشکی و مراقبت های پزشکی در سطح جهانی را ارائه می دهد. تفاوت بین نژادها و افراد با زمینه های مختلف فرهنگی در این کشور وجود نخواهد داشت و مردم کانادا بسیار فروتن و اهل دوستی هستند.  کانادایی ها هر سال بیش از ۱۰ میلیون سفر خارجی انجام می دهند و این نشان می دهد که از لحاظ اقتصادی بسیار اوضاع خوبی دارند.

بهترین کشور برای زندگی

– کانادا به دلیل فاکتورهای استثنایی‌اش مانند نرخ بالای رضایت از زندگی، نرخ پایین قتل و قدرت بالای پذیرش تنوع فرهنگی به عنوان یکی از بهترین کشورهای جهان برای زندگی دیده می‌شود.
– این کشور به دلیل برنامه‌های منحصر به فرد برای سنین بازنشستگی و سیستم مراقبت‌های بهداشتی رتبه‌ی بالایی دارد. در واقع، بهترین کشور برای سپری کردن دوران پیری است.

– درحال‌حاضر، ۱۴.۹٪ از کل جمعیت کانادا بیش از ۶۵ سال سن دارند. پیش‌بینی شده که این نرخ تا ۲۵ سال آینده دو برابر می‌شود.
– با وجود سیستم بهداشت و درمان بسیار مجهز، نوزادان کانادایی می‌توانند بیش از ۸۱ سال به طور متوسط عمر کنند.
– با توجه به گزارش‌ها، کانادا چهاردهمین اقتصاد بزرگ در جهان است. و به همین دلیل یکی از ثروتمندترین کشورهاست.
– نرخ بیکاری در کانادایی پایین است.
– این کشور خدمات بانکی برجسته‌ای دارد.
– کانادا رضایت از زندگی بالایی به شهروندان خود ارائه می‌دهد. به همین دلیل نرخ خودکشی در این کشور بسیار پایین است.
– این کشور نیز به عنوان یکی از کشورهای صلح‌آمیز در جهان محسوب می‌شود.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۶. هلند

بهترین کشور برای زندگیبا وجودی که این کشور بسیار کوچک است اما از نظر اقتصادی بسیار پیشرفته است. هلند دارای چندین موزه معروف، گالری هایی با آثار معاصر هلندی است که بازدید از آنها تقریبا رایگان است.  مردم این کشور با تازه واردها ارتباط دوستانه بسیار خوبی برقرار می‌کنند و از همه مهمتر پزشکان این کشور به زبان انگلیسی تسلط کامل دارند و خدمات بهداشتی و درمانی واقعا باکیفیت و عالی است.

میزان جرم و جنایت در این کشور خیلی کم است و هلند یکی از مسالمت آمیز ترین روابط را در کشورش دارد.

– هلند به دلیل بهترین امتیازها در زمینه‌ی زیرساخت‌ها، امنیت، بهداشت، آموزش و آزادی وارد این فهرست می‌شود.
– این کشور بیشترین تعداد دانشگاه‌های معتبر را دارد و به همین دلیل مکان مناسبی برای دانش‌آموزان بین‌المللی است.
– هلند به عنوان پایتخت دوچرخه‌ی جهان شناخته شده‌است. صرف نظر از فصول و زمان، شما باید برای رفتن به هر جایی در شهر، از دوچرخه استفاده کنید. نیازی به گفتن نیست که این کار آدم‌ها را سالم و شاد نگه می‌دارد.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۵. فنلاند

بهترین کشور برای زندگیشاید برایتان جالب باشد اگر بدانید شهر هلسینکی فنلاند صادق ترین مردم جهان را دارد. سطح زندگی در این کشور بسیار بالاست و مراقبت های بهداشتی و درمانی از کیفیت خیلی خوبی برخوردارند. دولت فنلاند دارای بسیاری از سیاست های دوستداری محیط زیست است.

– فنلاند کشوری بسیار صنعتی است. اغلب گفته می‌شود که اقتصادی در حد اقتصاد سوئد، بریتانیا، آلمان و فرانسه دارد.
– فنلاند به دلیل صنایع تولیدی و تجاری‌اش بسیار تحسین می‌شود. در واقع، این کشور یکی از تولیدکنندگان پیشرو در زمینه‌ی ماشین‌آلات، تجهیزات، لوازم الکترونیکی، فلزات و مواد شیمیایی است.

– فنلاند سیستم آموزشی فوق‌العاده‌ای دارد که در آن دانش‌آموزان به ندرت در دانشگاه مردود می‌شوند. نرخ سواد در فنلاند ۱۰۰٪ است.
– فنلاندی‌ها دوست دارند تعطیلات خود را در طبیعت سپری کنند. بیش از ۸۰ درصد از خانواده حداقل یک دریاچه و یک ویلا دارند. درحال‌حاضر، تعداد کل دریاچه‌ها در فنلاند، بیش از ۱۸۷۸۸۸ است.

– فنلاند تا ۹۰ روز مرخصی زایمان برای مادران ارائه می‌دهد. و نرخ مرگ و میر نوزادان در آن بسیار پایین است.
– فنلاند دارای یک سیستم حمل‌ونقل عمومی بسیار عالی است و همه‌ی وسایل نقلیه در این کشور بسیار دقیق هستند و اگر تاخیری رخ بدهد بیش از چند ثانیه نخواهد بود. خوب آنها برای زمان ارزش قائل هستند!

– کیفیت زندگی مردم فنلاند بسیار بالا است. امید به زندگی بالا، کار سالم و تعادل در زندگی، نرخ باسوادی عالی، فساد کم و دسترسی گسترده به سیستم مراقبت‌های بهداشتی چند خصیصه‌ای هستند که فنلاند را در میان ۱۵ بهترین کشور برای زندگی جای داده‌اند.

مطلب مرتبط : مهاجرپذیرترین کشورهای دنیا

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۴. سوئیس

بهترین کشور برای زندگی

سوئیس بهشت روی زمین شناخته می‌شود و بسیار زیباست و دولت این کشور یکی از شفاف ترین سیستم های حاکمیت جهان است. این کشور شرایط بسیار مناسبی برای مهاجران دارد و شهروندان سوئیسی از ثروتمندترین افراد جهان هستند.  سوییس یکی از بهترین سیستم های آموزشی دنیا را دارد و دلیل این‌که سوئیس در فهرست بهترین کشورهای جهان ذکر شده‌است این است که “این کشور اعتماد، امنیت، ثروت، سلامت و کیفیت خوب زندگی را برای همه‌ی شهروندان‌اش فراهم می‌کند، حتی آن‌هایی که در مکان‌های خیلی دور زندگی می‌کنند.”

– اگر سوئیس به لحاظ ثبات اقتصادی اغلب در میان ۵ کشور برتر است. ثبات سیاسی و امنیت پولی طولانی مدت این کشور را به یک مکان امن برای سرمایه‌گذاران تبدیل کرده‌است.
– از آن‌جا که نیروی کار سوئیس دارای تخصص بالایی است و وسعت این کشور کم است، تجارت و صنعت کلید معیشت اقتصادی آن است. – این کشور مقر کمیته‌ی بین‌المللی صلیب سرخ (ICRC) است.
– بانک‌های سوئیس به حفاظت از حریم خصوصی مشتریان‌شان معروف هستند.
– زوریخ که به عنوان “غرور سوئیس” شناخته شده بهترین کیفیت زندگی و جنبه‌های ثروتمندی را به هر شکلی دارد.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۳. ایسلند

بهترین کشور برای زندگی

این کشور که شمال آتلانتیک واقع شده است برای گرمایش خانه ها از سیستم زمین گرمایی که برای محیط زیست بسیار خوب است استفاده می‌کند. ۱۰ درصد از جمعیت این کشور مهاجر هستند و انتظار می رود تا سال ۲۰۲۰ به رقم ۲۰ درصد هم افزایش یابد.

در دسترس بودن آموزش، مراقبتهای بهداشتی و درمانی و دسترسی به اینترنت در این کشور بسیار بالا است. ایسلند سرزمین یخ و آتش است زیرا آتشفشان های بسیار فعالی دارد.

– درصد باسوادی ایسلند ۹۹.۹ است و مردم اغلب کتاب‌ها را می‌خرند و می‌خوانند.

– در فهرست “۱۰ تمیزترین کشور دنیا” گردآوری شده توسط وب‌گاه فوربس، ایسلند با امتیاز ۹۳.۵ مقام اول را دارد.

– این کشور موقعیت خود را به عنوان یکی از پانزده ثروتمندترین کشور جهان حفظ کرده است.

– ایسلند ارتش ندارد، اما تیم‌های نجات و گارد ساحلی فوق‌العاده دارد.
– نرخ جرم و جنایت در ایسلند صفر است، که دقیقا به همین دلیل بانک‌ها به ندرت افسر پلیس دارند.

– تمیزترین هوا را می‌توان در ایسلند تنفس کرد. اقدامات ایمنی و بهداشت، ایسلند را در فهرست ۱۰ بهترین کشور برای زندگی قرار داده‌اند.

– به تازگی، این کشور افتخار نادر نامیده شدن به عنوان ” صلح آمیزترین کشور جهان را برای هفتمین سال متوالی” توسط موسسه‌ی اقتصاد و صلح به‌دست آورد.
– در ایسلند مردم عمدتا با ماشین سفر می‌کنند زیرا سیستم راه آهن در این کشور وجود ندارد.

بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹:

۲. دانمارک

بهترین کشور برای زندگی

باید گفت دانمارک کشور آرام و زیبایی است که مشکل اشتغال ندارد و مردم این کشور دوست داشتنی در محیطی به دور از آلودگی و عاری از فساد زندگی می‌کنند. تقریبا بیش از ۵۰ درصد مردم و مسافران در این کشور از دوچرخه استفاده می‌کنند و از این رو همه از آب و هوای خوبی بهره مند هستند.

-شنا کردن جزو آموزش های اجباری همه دانمارکی ها است.

-تابستان های دانمارک بسیار زیبا و زمستان های بسیار برفی و قشنگی دارد.

-تعداد دوچرخه های دانمارک بیش از سه برابر تعداد اتومبیل های این کشور است.

– میزان اشتغال در دانمارک بیش از ۷۵ درصد است.

– صادرات اصلی دانمارک شامل ماشین‌آلات، محصولات گوشتی، مواد شیمیایی، سوخت و ابزار می‌شود.
– هر خانواده‌ی دانمارکی در مجموع “۵۲ هفته مرخصی زایمان” دارد که در آن مادران ۱۸ هفته مرخصی با حقوق دارند و پدران ۲ هفته مرخصی با دریافت حقوق کامل دارند.

– پس از تولد، تقریبا ۷۹ درصد از زنان دوباره به شغل سابق‌شان می‌پیوندند.

– مهدکودک‌ها در این کشور یا رایگان هستند یا هزینه‌ی ناچیزی دارند.
– هر شهروند دانمارکی یک سیستم مراقبت‌های بهداشتی عالی دریافت می‌کند زیرا این، حق ابتدایی اوست.
– وقتی پای برابری جنسیتی وسط باشد، دانمارک به طور منظم در فهرست ۱۰ کشور برتر قرار می‌گیرد.

۱. نروژ : بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹

بهترین کشور برای زندگیقبل از هرچیزی باید گفت نروژ در دو کلمه خلاصه می‌شود. شفق شمالی! که زیبا و دلفریب است. عموما از مردم نروژ به عنوان شادترین افراد کره زمین یاد می شود. آنها خوش شانس و شاد و خوشبخت هستند. پرانرژی و سلامت زندگی می کنند و امید به زندگی بسیار بالایی دارند.

– نروژی‌ها معمولا زیبا و خوش لباس هستند.
– حمل‌ونقل، همواره حمایتی عالی برای قطب صادرات نروژ بوده‌است، اما رشد اقتصادی نروژ، بیش‌تر به دلیل منابع طبیعی آن است، از جمله تولید برق از طریق قوه‌ی محرکه‌ی آب، شیلات، اکتشاف نفت و تولیدات.
– نرو‌ژی‌ها سالم هستند، زیرا غذاهای سالم می‌خورند، آب سالم می‌نوشند و هوای تازه تنفس می‌کنند.
– نروژ اغلب برای طبیعتی که دارد مورد تحسین قرار می‌گیرد. فقط کافی است در پارک، کوه یا جنگل پیاده‌روی کنید تا بفهمید آرامش یافتن در کنار مام طبیعت چه حس و حالی دارد.

– در نروژ شما می‌توانید ۲۴ ساعت در روز از نور خورشید در طول تابستان لذت ببرید.

همچنین می‌توانید اطلاعات بیشتر پیرامون مهاجرت، ویزا و اقامت کشورهایی نظیر آمریکا، آلمان، کانادا، و استرالیا را از اینجا بخوانید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – پریسا جعفری

منبع: لایف استایل

۳۰ بهترین کشور برای زندگی و مهاجرت در ۲۰۱۹


برچسب ها

بازده

  1. لیلا گفت:

    پس اسپانیا و فرانسه و ایتالیا چی ؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی