کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ بهترین مراکز خرید دبی که حتما باید به آنها سر بزنید

شهر دبی علاوه بر اینکه به کشور ما نزدیک است و مکان های زیادی برای تفریح و سیاحت دارد برای خرید هم جای بسیار خوبی است. در این شهر کلی مرکز خرید وجود دارد که می‌توانید در آن‌ها از خرید درمانی خود حسابی لذت ببرید! با ما همراه باشید تا ۱۰ بهترین مراکز خرید دبی را بشناسید.

۱. مرکز بورجمان

بهترین مراکز خرید دبی

این مرکز خرید در بر دبی واقع شده‌است و شامل مجموعه‌ای گسترده از فروشگاه‌های مد و الکترونیک است. مرکز خرید بورجمان یک شعبه از سوپرمارکت کارفور و همچنین بسیاری از فروشگاه‌های طراح مد دارد مانند بربری، دیور، ورساچه و لویی ویتون.

رستوران‌ها: رستوران‌ها شامل نودل هاوس، رد شریمپس و جانی کارینو هستند.

سرگرمی‌ها: مجتمع سینمایی ووکس که تازه بازشده است.

مسیر رسیدن به این مرکز خرید: ایستگاه مترو بورجمان ۱ از لینک مستقیم به خطوط متروی قرمز و سبز دبی برخوردار است.

مطلب مرتبط: ۱۵ بهترین مراکز خرید استانبول که حتما باید به آنها سر بزنید

مراکز خرید دبی ۲. مرکز خرید امارات

بهترین مراکز خرید دبی

این مرکز خرده فروشی – که شامل مرکز مد است – خانه‌ای است برای فروشگاه‌ّای برندهای جهانی مانند زارا، تاپ‌شاپ و اچ&ام است. کتابفروشی و بانک، فروشگاه‌های بزرگ مانند هاروی نیکولز و دبنهامز به همراه یک سوپر مارکت کارفور در این مرکز خرید وجود دارد. دوستداران زیبایی نیز می‌توانند به مرکز زیبایی Sisters Beauty Lounge مراجعه کنند.

رستوران‌ها: فودکورت‌ها با انتخاب‌هایی مانند رستوران‌های باجا فرش و فت برگر پلاس.

سرگرمی‌ها: DUCTAC (مرکز هنر و تئاتر دوبی)، مجیک پلنت و پیست اسکی دبی و سینما ووکس.

هتل‌ها: ایبیس، سوئیت نوووتل، کمپینسکی و شرایتون.

مسیر رسیدن به این مرکز خرید: این مرکز در البرشاء واقع شده و توسط ایستگاه متروی مرکز خرید امارات در دسترس است.

۳. مرکز خرید دبی

بهترین مراکز خرید دبی

این مرکز که در سال ۲۰۰۸ افتتاح شد، درست در کنار آب‌نمای دوبی و برج خلیفه در مرکز شهر دبی قرار دارد. فروشگاه‌های این مرکز خرید کندی‌لیشز، نایک و ویکتوریا سکرت را شامل می‌شود.

رستوران‌ها: کاتسویا، رینفارست کافه، واپیانو و یو سوشی! در مرکز خرید دبی واقع شده‌اند به علاوه‌ی رستوران‌ چینی پاندا، ناندو و برگر فیوئل. همچنین بعضی از رستوران‌ها هم تحویل در محل دارند مانند آشپزخانه‌ی پیتزای کالیفرنیا، کارلوچو و بستنی‌فروشی کولد استون کریمری.

هتل‌ها: هتل آدرس، هتل پالاس، ویدا، منزیل یا آرمانی.

سرگرمی: سینما ریل، پیست یخ دبی، آکواریوم دبی، دبی دینو و سگا ریپابلیک.

مسیر رسیدن به این مرکز خرید: ایستگاه متروی برج خلیفه یا از طریق جاده‌ی شیخ زاید.

مطلب مرتبط: ۱۲ بهترین مراکز خرید تفلیس گرجستان که حتما باید به آنها سر بزنید

مراکز خرید دبی ۴: اوتلت دوبی

بهترین مراکز خرید دبی

این مرکز در سال ۲۰۰۷ افتتاح شد. اوتلت دوبی با برندهای مانند کوچ و فرد پری، تقریبا ۲۴۰ فروشگاه را در اختیار دارد و تا ۹۰ درصد از این فروشگاه‌ها اجناس حراجی دارند. با این حال، ده درصد باقی‌مانده محصولات فصل جاری را ارائه می‌دهند.

با دور شدن از آسمان‌خراش‌ها و حرکت به سمت زمین‌های لم‌یزرع به مدت ۳۰ دقیقه، مرکز خرید  اوتلت دوبی  مانند یک سراب در مقابل چشم‌تان  ظاهر خواهد شد: یک مکان بزرگ که خانه‌ی بیش از ۸۰۰ برند مد محبوب جهان، عطر و سنگ‌های قیمتی است. تا زمانی که بیش از حد مغرور نباشید و بتوانید کالاهای فصل گذشته را بپوشید، یک روز فوق‌العاده را در این مرکز خرید خواهید داشت. یک مرکز سرگرمی «چاک ای چیز» نیز در این مرکز وجود دارد که خانواده را سرگرم نگه می‌دارد.

مسیر رسیدن به این مرکز خرید: جاده‌ی الالعین – مسیر ۶۶ یا اتوبوس شاتل از هتل‌های مختلف.

زمان بندی: ۱۰ صبح تا ۱۰ بعد از ظهر شنبه تا چهارشنبه یا ۱۰ صبح تا ۱۲ صبح پنجشنبه و جمعه.

مراکز خرید دبی ۵: سیتی سنتر دیره

بهترین مراکز خرید دبی

این مرکز خرید که در میان ساکنان قدیمی دبی به عنوان نخستین مرکز با کیفیت در دبی شناخته می‌شود – در سال ۱۹۹۵ افتتاح شد. مرکز خرید سیتی سنتر دیره همچنان یکی از مهم‌ترین مراکز خرید در این شهر است، اما برای بسیاری از افرادی که در طرف دیگر شهر زندگی می‌کنند، به طور کل فراموش شده‌است. این مرکز خرید در عین حال که خانه‌ای برای فروشگاه‌های زنجیره‌ای مانند تاپ‌شاپ، H & M و ویرجین مگااستور است، برخی از فروشگاه‌های کم‌تر شناخته شده نیز دارد که بد نیست به آن‌ها هم سری بزنید از جمله آیکونیک، پیپرچیس، داکرز، الکترونیکس فور یو و کینگزلی هیث.

سرگرمی: مجیک پلنت، سینما ووکس.

زمان بندی: یکشنبه – چهارشنبه ۱۰ صبح تا ۱۲:۰۰ و پنجشنبه تا شنبه

مسیر رسیدن به این مرکز خرید: جاده الگرهود، سیتی سنتر دیره

مطلب مرتبط: ۱۱ بزرگترین مرکز خرید جهان :شامل ۲ مرکز خرید ایرانی

۶. مرکز خرید مرکاتو دوبی

بهترین مراکز خرید دبی

این مرکز خرید که در سال ۲۰۰۲ افتتاح شد، بنایی شبیه به دوران رنسانس دارد با ترکیبی خوب از فروشگاه‌های بوتیک، لوکس و خیابانی. به نظر می‌رسد که آن‌چه مرکاتو برای شما دارد به طور مداوم در حال تغییر است. در حال حاضر، این مرکز خانه‌ای برای سوپرمارکت اسپینیز، هپی ساکس، اکسسورایز، عینک آفتابی برند هات، آلدو و بسیاری دیگر است.

سرگرمی: فان سیتی برای کودکان و سینما ووکس

رستوران‌ها: میلک اند هانی کافه، پل، شیک شاک و برخی دیگر.

جاده‌ی ساحل جمیرا

مراکز خرید دبی ۷: سیتی سنتر میردیف

بهترین مراکز خرید دبی

این مرکز خرید که در سال ۲۰۱۰ افتتاح شد اتاق تعویض پوشک کودک دارد، دوستدار محیط زیست است و همچنین فروشگاه‌هایی مانند امریکن ایگل اوتفیترز، میس سلفریج، فریدم فرنیچر، پاتری بارن و غیره در آن وجود دارد.

رستوران‌ها: رزا مکزیکانا، رستوران‌های کارلوچو و زعفران به همراه Kcal، رستوران هردیس، الفروج و بسیاری دیگر از فست‌فودها.

مسیر رسیدن به این مرکز خرید: ایستگاه متروی رشیدیه پیاده شوید و سپس با اتوبوس شاتل به مرکز خرید بروید.

جاده‌ی شیخ محمد بن زاید – دبی

مطلب مرتبط: ۲۵ بهترین شهر دنیا برای خرید

۸. مرکز خرید ویلج

بهترین مراکز خرید دبی

در این مرکز خرید که به طرز شگفت‌آوری کالاهای‌اش همواره جور است، هر چیزی می‌توانید پیدا کنید از بوتیک‌های لباس مانند S*uce و کندلا گرفته تا فروشگاه‌های جواهرات، غذاهای ارگانیک و کافه و بوتیک‌های لوازم بهداشتی، لباس بچه و بسیاری دیگر.

رستوران‌ها: شما می‌توانید شکلات‌های سوئیسی خوشمزه را پس از راه‌اندازی «اسپرانگلی بوتیک اند کافه» در این مجموعه تهیه کنید. پیتزا ۲۴۱، فست‌فود سابوی و وندی نیز در این مرکز موجود است.

مراکز خرید دبی ۹: فستیوال سیتی

بهترین مراکز خرید دبی

یکی از بزرگ‌ترین مراکز تجاری در دبی با ۲۰۵۰۰۰ متر مربع که همچنان در حال توسعه است، و اندازه‌ای برابر با یک زمین فوتبال دارد. برنامه‌هایی برای افزایش این مرکز – که تنها مرکز خرید در سواحل نهر تاریخی است – به ۲۳۰،۰۰۰ متر مربع با ۴۲۰ فروشگاه حراجی تحت بررسی است. در حال حاضر خریداران برای سر زدن به فروشگاه آیکیا، بزرگ‌ترین فروشگاه آلدو در این سیاره و تنها مینت ولوت خارج از انگلستان به این مرکز می‌روند. این مرکز انتخاب خوبی برای افرادی است که در هتل اینترکانتیننتال و کراون پلازا اقامت دارند زیرا بسیار به آن مرکز نزدیک هستند.

سرگرمی‌ها: در این مرکز خرید شما می‌توانید از سوار شدن بر آبرا لذت ببرید، به علاوه که بزرگ‌ترین فضا را هم دارد.

رستوران‌ها: در داخل این مرکز تنها هارد راک کافه‌ی امارات متحده عربی است، به علاوه‌ی غذاهای اصیل اماراتی

مسیر رسیدن به این مرکز خرید: از فرودگاه بین‌المللی دبی تا این مرکز پنج دقیقه با ماشین راه است، از خلیج تجاری، گاروود بریج نیز در دسترس است و از جاده‌ی شیخ زاید و بلوار شیخ محمد بن زاید کم‌تر از پنج دقیقه راه دارید. ۶،۸۰۰ فضای پارکینگ سرپوشیده در این مرکز وجود دارد.

۱۰. مرکز خرید ابن بطوطه

بهترین مراکز خرید دبی

مرکز خرید ابن بطوطه احتمالا یکی از مراکز خریدی است که می‌توانید بروید و حتی یک فروشگاه را هم از دست ندهید. در این مرکز خرید می‌توانید برندهای جینجر اند لیس، نیو لوک، بتسی جانسون و باهاوس را پیدا کنید. با چند کتابخانه‌ی معدودی که در این شهر وجود دارد، House Of Prose یک مکان فوق‌العاده برای خوانندگان مشتاق است: شما می‌توانید در این مکان یک کتاب هم بخرید، آن را بخوانید، سپس دوباره کتاب را با دریافت ۵۰ درصد از پولی که برای‌اش پرداخته‌اید، پس بدهید.

سرگرمی: ابن بطوطه خانه‌ی سینمای مگاپلکس است که تنها نمایشگر آی‌مکس دوبی را هم دارد. بلاکباسترها را بر روی صفحه نمایش ۴۴ فوتی، ارتفاع ۷۰ فوتی و با صدای فراگیر و گاه حتی سه بعدی مشاهده کنید.

رستوران‌ها: در این مرکز خرید فودکورت وجود دارد، و در قسمت فودکورت چینی آن، بعضی رستوران‌های برتر را پیدا خواهید کرد. فینز یک جواهر بی‌نظیر، در میان دیگر غذاهای چشمگیر است.

مسیر رسیدن به این مرکز خرید: سه دقیقه پیاده‌روی از ایستگاه ابن بطوطه.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- سارا فیضی

منبع: تایم اوت دوبای

۱۰ بهترین مراکز خرید دبی که حتما باید به آنها سر بزنید


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدیریت دانشگاه تهران

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی