کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ بهترین خودروهای برقی سال ۲۰۲۰ + تصاویر و توضیحات

تهیه فهرستی جامع از ۱۰ بهترین خودروهای برقی سال ۲۰۲۰ موجود در بازار نسبتا کار ساده‌ای است. اما در ماه‌ها و سال‌های آینده که تقاضا افزایش پیدا می‌کند این کار پیچیده‌تر خواهد شد. در همین راستا،۱۰ بهترین خودروهای برقی سال ۲۰۲۰ را که انتخابی جالب برای مصرف کنندگان به حساب می‌آیند به شما ارائه می‌کنیم.

در سال ۲۰۲۰ باتری یک خودرو برقی چقدر دوام می‌آورد؟

در گذر زمان، باتری دچار سالخوردگی غیرقابل بازگشتی می‌شود که ممکن است توانایی‌های آن را محدود کند. در کل، باطری جدید یک خودرو برقی طول عمری ۸ تا ۱۰ ساله دارد. برای دوام بیشتر، باید به یک معادل حدودا ۱۰۰.۰۰۰ کیلومتری تکیه کنید.

و حالا این شما و این ۱۰ بهترین خودروهای برقی سال ۲۰۲۰

۱. شورولت بولت

بهترین خودروهای برقی

شورولت بولت، فارغ از آینده‌ای که خالق آن دارد، همیشه در کنار تسلا مدل ۳ به عنوان یک پیشتاز در عرصه‌ی خودروهای برقی مطرح خواهد بود. در واقع، هر دو تقریبا در یک زمان به بازار معرفی شدند و هر یک از نظر قیمت و آزادی عمل به یک اندازه وسوسه برانگیزند.

مطلب مرتبط: ۱۰ گران ترین ماشین جهان که شگفت‌زده‌تان می‌کنند

۲. هیوندای آیونیک

بهترین خودروهای برقی

آیونیک محصول گروه هیوندای در ۲۰۱۷ عرضه شد و در حال حاضر محدوده‌ی ۲۰۰ کیلومتری سرعت آن از حد استانداردهای این صنعت پایین‌تر است. به همین خاطر است که هیوندای اعلام کرده است در اولین فرصت سال آینده این نقیصه بر طرف خواهد شد. ما انتظار داریم آزادی عمل در زمینه‌ی سرعت به ۳۰۰ کیلومتر نزدیک‌تر باشد تا ۲۰۰ کیلومتر.

۳. هیوندای کونا

بهترین خودروهای برقی

بی شک این یکی از سریع‌السیرهای این صنعت در حال حاضر محسوب می‌شود. با آزادی عمل ۴۱۵ کیلومتری که اعلام شده است، خودرو کونا برای مصرف کنندگان بسیار محبوب شده است. بیایید امیدوار باشیم که تولید کننده قادر است این تقاضا را برآورده کند.

۴. کیا نیرو

بهترین خودروهای برقی

کیا نیرو اولین پسرعموی هیوندای کونا است، اما ظاهرش تا حدودی متفاوت است. در واقع، می‌توانیم در اینجا بیشتر درباره‌ی یک خانواده‌ی کوچک از خودروها صحبت کنیم. با وجود این، همان مولفه‌ها را توسعه و پیشرفت داده است و در زمینه‌ی ظرفیت‌ها و توانایی‌ها وعده‌ی تجربه‌ای یکسان را می‌دهد. و ورای فرمان، تعادل مورد نظر بین راحتی و هندلینگ بسیار جالب است.

۵. سول کیا

بهترین خودروهای برقی

کیا سول در انتهای ماه بعد روانه بازار خواهد شد. متاسفانه، اینطور متوجه شده‌ایم که ورود نسخه‌ی برقی همیشه به تاخیر می‌افتد. از منظر کاربردی، باید ابتدا بازار اروپا را تامین کنیم؛ بعد نوبت می‌رسد به آمریکا. با وجود این، سول کیا یکی از مواردی است که برای رقم زدن آینده‌ای درخشان در جهان وسایل نقلیه‌ی برقی ساخته شده است.

۶. نیسان لیف

بهترین خودروهای برقی

نیسان لیف همچنان پرفروش‌ترین خودرو برقی جهان است با حدود ۴۰۰.۰۰۰ دستگاه تولیدی از زمان تولیدش در ۲۰۱۱. با ورود نوه پلاس آن، که محدوده‌ را از ۲۴۱ به ۳۶۳ ارتقاء داد، چنین محدوده‌ای برای مشتریان بسیار جالب است.

۷. تسلا مدل ۳

بهترین خودروهای برقی

شروع کار برای مدل ۳ تسلا ساده نبود، اما سرعت گشت زنی در این محصول به حداکثر رسیده است و ما امروزه بیشتر و بیشتر شاهد این محصول در جاده‌های‌مان هستیم. اگر تفاوت را دوست داشته باشید، احتمالا جذب این مدل می‌شوید.

۸. فولکس واگن ای-گلف

بهترین خودروهای برقی

خیلی راحت می‌توان قدرت و شور فولکس واگن ای-گلف را با هیوندای آیونیک مقایسه کرد. محدوده‌ی ۲۰۰ کیلومتری برای زمان فرود کافی بود، اما برای امروزه روز کم محسوب می‌شود. اما، برای بسیاری از خریداران، آزادی عمل نهایی ۲۰۰ کافی به نظر می‌رسد. اگر چنین باشد، انتخابی جالب‌تر به نظر می‌رسد، به ویژه به خاطر آنکه این خودرو شبیه فولکس واگن گلف رانده می‌شو.

۹. فورتو اسمارت

بهترین خودروهای برقی

اسمارت اعلام کرد که به خاطر فروش‌های غیر قابل اعتماد این مدل در آمریکای شمالی، به ویژه در ایالات متحده، قصد دارد خارج شود. این‌ می‌تواند شانس آخر برای آن باشد که از خودرویی برقی با توانایی تامین محدود‌ه‌ی کافی (حدودا ۱۰۰ کیلومتر) برای سفرهای شهری بهره‌مند شوید.

۱۰. تسلا مدل X و مرسدس بنز EQC

بهترین خودروهای برقی

برای آنکه موردی را فراموش نکنیم، اجازه بدهیم جایگاه دهم را به سایر خودروهای برقی اختصاص بدهیم، پیشنهاداتی که در اشل بالای این صنعت قرار می‌گیرند، که در عین حال خریدهای جالب و خوبی نیز به شمار می‌روند. علاوه‌ بر مدل‌هایی که تا کنون ذکر کردیم، بی‌ام‌دابلیو آی۳،

جگوار آی-پیس و پورشه تیکان را اضافه کنید که مشتاقانه منتظر ورودشان به بازار هستیم.

ده سال پیش، خودروهای برقی نه تنها در جاده‌ها کمیاب بودند، بلکه از نظر عملی هم انگار فقط در قصه‌ها مانده بودند. ظرف ۱۰ سال، آن‌ها بخشی از لوازم و رفتارهای ما را تشکیل خواهند داد.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – کامروا ابراهیمی

منبع: webbspy

۱۰ بهترین خودروهای برقی سال ۲۰۲۰ + تصاویر و توضیحات


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی