کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ بهترین برند پوشاک دنیا که باید بشناسید

قبل از اینکه درباره بهترین برند پوشاک دنیا سخن بگوییم باید از پیشینه لباس پوشیدن و روی آوردن به مد در روزگار بشریت سخن بگوییم. روزی روزگاری بشر اصلا عادت به لباس پوشیدن نداشت. شاید لباس نداشتن خیلی عجیب به نظر برسد اما در آن زمان انسان برای پوشش خودش را به زحمت نمی‌انداخت. بعدها، به مرور زمان متوجه شد باید از خودش در برابر خطرهای بیرونی محافظت کند. بنابراین خودش را با برگ و تنه‌ی درختان و بعدها با پوست حیوانات پوشاند. بعد از این‌که تمدن‌ها آغاز شد انسان فهمید می‌تواند با منابع گیاهی پارچه‌هایی ببافد. آن‌چه پس از آن اتفاق افتاد خود یک تاریخچه است.

۱۰ بهترین برند پوشاک دنیا که باید بشناسید

صنعت پوشاک یکی از قدیمی‌ترین صنایع در تمام دوره‌ها است. اما امروزه تنها چند شرکت مورد اطمینان وجود دارد که در حوزه‌ی تولید پارچه در صدر جهان قرار دارند. دنیا شاهد ظهور گرایش‌های جدید و پارچه‌های جدید در پوشاک بوده است و چند برند بزرگ در سراسر دنیا رواج پیدا کرده که هنوز هم در میان فهرست بهترین برند پوشاک دنیا است. شاید کیفیت، بی‌نقصی و شیک بودن عامل ماندگاری این برندها باشد.

مطلب مرتبط: ۱۰ محبوب ترین برند شکلات دنیا

در ادامه فهرستی از ۱۰ بهترین برندهای جهان در ۲۰۱۸ آمده‌است

۱۰. آرمانی

بهترین برند پوشاک دنیا

ارزش برند این شرکت معروف حدود ۳.۱ میلیارد دلار است. شرکت آرمانی به خاطر استانداردهای بالا و باکیفیت مشهور است. این شرکت لباس‌هایی با دوخت عالی و پر رزق و برق و جالب ارائه می‌کند. محصولات این شرکت بیش‌تر توسط ستاره‌های هالیوود استفاده می‌شود. آرمانی متخصص تولید لباس‌های رسمی است. لباس‌های برند آرمانی از جنس پارچه‌های لوکس خواهدبود. مجموعه‌ی Emporio گران‌ترین لباس‌های این برند است. آنها حتی عطر، کیف و کمربند چرم، عینک، کفش و کالاهای دیگر تولید می‌کنند. از این رو در جایگاه ۱۰ام این فهرست قرار گرفته‌است.

بهترین برند پوشاک دنیا ۹: فندی

بهترین برند پوشاک دنیا

ارزش کلی برند این شرکت حدود ۳.۵ میلیون دلار است و موسس آن پائولا فندی است. شرکت فندی در سال ۱۹۲۵ راه‌اندازی شد. تخصص این شرکت تولید پوشاک، کیف و دیگر اکسسوری‌های بسیار عالی است. سری کیف‌های دستی فندی در ۱۹۹۷ معرفی شد که باگت نامیده می‌شود. هم‌چنین این شرکت آتلیه‌ی خودش را دارد. آنها برای حفظ استانداردهایشان در دنیای مد و فشن خود را به روز نگه می‌دارند. مالک این شرکت ال و ام هاش (شرکت فرانسوی و چندملیتی ارائه‌دهنده کالاهای لوکس که دفتر مرکزی آن در شهر پاریس است، م.) است. برای همین ۹امین برند این فهرست است.

مطلب مرتبط: ۳۰ حقیقت جالب درباره آمازون که شاید نمی‌دانستید

۸. ورساچه

ارزش کلی برند ورساچه تقریبا ۵.۵ میلیارد دلار است. درآمد کشور آن حدود ۱ میلیارد دلار است. این شرکت در ۱۹۷۸ توسط جیانی ورساچه تاسیس شد. ورساچه یکی از سودآورتین برندهای سبک زندگی در دنیا است. محصولات آن به خاطر تزیینات جذاب و چاپ بسیار باکیفیت مشهور است. لباس‌های نیمه رسمی و لباس‌های شب آن شگفت‌انگیز است. این برند انواع بسیار زیادی از پوشاک را معرفی کرده‌است. ورساچه ۸امین رتبه را در این فهرست دارد.

بهترین برند پوشاک دنیا ۷: بربری

بهترین برند پوشاک دنیا

ارزش کلی برند این شرکت ۵.۸۷ میلیارد دلار است. شرکت بربری حدود ۴ میلیارد دلار درآمد کسب می‌کند. این شرکت بریتانیایی است. آدری هپبورن یکی از شناخته شده‌ترین چهره‌های این شرکت است. شرکت بربری به خاطر نوآوری‌هایش مشهور است. این شرکت حتی حکم سلطنتی نیز گرفته است. شرکت بربری حتی خط تولید انحصاری و گران مراقبت از پوست را نیز راه‌اندازی کرده‌است.

۶. رالف لورن

بهترین برند پوشاک دنیا

ارزش کلی برند این شرکت حدود ۶.۶ میلیارد دلار است. درآمد شرکت رالف لورن تقریبا ۷.۱ میلیارد دلار است. این برند متعلق به رالف لورن است. برند رالف لورن کاملا روی تولید کالای لوکس متمرکز است و می‌کوشد انواع پوشاک را برای شما فراهم کند تا آن‌گونه که دوست دارید زندگی کنید. این شرکت برای بسیاری از شخصیت‌های معروف لباس تهیه کرده‌است. پولو نیز یکی از برندهای معروف زیر مجموعه‌ی این شرکت است.

بهترین برند پوشاک دنیا ۵: شنل

بهترین برند پوشاک دنیا

ارزش برند این شرکت حدود ۶.۸ میلیارد دلار، و مجموع درآمدش ۵.۴ میلیارد دلار است. این شرکت در واقع توسط کوکو شنل آغاز شد. برند شنل به عنوان پوشاک زنان شهرت بسیار زیادی دارد. این شرکت می‌کوشد مطمئن شود خانم‌ها در لباس‌هایشان راحت هستند و معتقد است آنها باید احساس غرور کنند. این یکی از گران‌ترین برندهای جهان است.

۴. پرادا

بهترین برند پوشاک دنیا

ارزش برند این شرکت ۷.۳ میلیارد دلار و درآمد آن تقریبا ۳.۷ میلیارد دلار است. شرکت پرادا در ۱۹۱۳ آغاز به کار کرد. موسس این شرکت یک چرم‌ساز به نام ماریو پردا بود. این یکی از گران‌ترین برندها است و هر دختری دوست دارد آن را داشته‌باشد. محصولات آن طراحی، سبک و رنگ‌هایی شگفت‌انگیز دارد و به هر دختری حس خاص بودن می‌دهد.

۳. هرمس

ارزش برند این شرکت حدود ۱۰.۶ میلیارد دلار است و حدود ۵.۳ میلیارد دلار درآمد دارد. تیری هرمس در ۱۸۳۷ این شرکت را تاسیس کرد. شرکت هرمس در طول تمام این ۱۷۶ سال بسیار موفق بوده‌است. شهرت برند هرمس به خاطر کیف کلی و نیز شال‌های ابریشم است. تخصص این شرکت تولید کمربند، پوشاک اسپرت زنانه و مردانه، و دستکش مخصوص دوچرخه‌سواری است.

۲. گوچی

بهترین برند پوشاک دنیا

ارزش برند این شرکت حدود ۱۲.۴ میلیارد دلار و درآمدش نزدیک به ۴.۵ میلیارد دلار است. هدف شرکت گوچی ارائه‌ی پوشاک باکیفیت است. مشهور است که پوشاک تولیدی این شرکت ارزش پوشیدن در رویدادی مانند فرش قرمز را دارد. شرکت گوچی در سال ۱۹۲۱ شروع به کار کرد. بنیان‌گذار آن گوچی است. این یکی از گران‌ترین برندها است که به تولید پوشاک گران‌بها و لوکس معروف است.

۱. لوییس ویتون

گران‌ترین برند روی زمین لوییس ویتون است. ارزش برند شرکت لوییس ویتون ۲۸.۱ میلیارد دلار است و چیزی حدود ۱۰.۱ میلیارد دلار درآمد دارد. محصولات چرمی این برند بسیار معروف است. هم‌چنین لوییس ویتون بارانی، پوشاک آماده، کفش، اکسسوری، ساعت، عینک آفتابی، جواهرات، کتاب و بسیاری از لوازم دیگر را تولید می‌کند. برای همین است که این شرکت نخستین جایگاه را در این فهرست دارد.

این فهرستی از ۱۰ بهترین و مشهورترین برند پوشاک جهان در ۲۰۱۸ بود. دنیای پوشاک در ابتدا فقط ابزاری برای حفاظت از بشر بود و اکنون به کسب و کار مد و فشن تبدیل شده‌است، حوزه‌ای که هر روز نوآوری‌های جدید در آن دیده می‌شود. رقابت زیادی برای حفظ جایگاه و پیروی از گرایش‌های جدید وجود دارد و آدم‌های عادی همیشه تحت تاثیر آن بوده‌اند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – مینا بنادکوکی

منبع: trendingtopmost

۱۰ بهترین برند پوشاک دنیا که باید بشناسید


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی