کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ بهترین برند عینک آفتابی دنیا

بهترین برند عینک آفتابی دنیا چیست؟ عینک آفتابی صرفا یک اکسسوری مد و زیبایی نیست، بلکه کارکرد اصلی آن مراقبت از چشم در برابر نور خورشید و اشعه‌های مضر مختلف است. از آن‌جایی‌که مسائل زیبایی نیز در انتخاب عینک آفتابی دخیل است، طراحی‌های مختلفی از آن موجود است. از هنرپیشه‌های سینما گرفته تا افراد عادی، همه عینک آفتابی دارند. این عینک‌های آفتابی همیشه به روز هستند و از مُد نمی‌افتند. شرکت‌های سازنده عینک آفتابی همیشه در حال تغییر و پیشرفت هستند ولی هرگز از بین نمی‌روند.

در ادامه ۱۰ بهترین برند عینک آفتابی دنیا را معرفی می‌کنیم

۱۰. گروه بربری

بهترین برند عینک آفتابی دنیا

شرکت مُد بربری در لندن واقع شده است. این شرکت برای تولید اکسسوری‌های مُد، عینک آفتابی، عطر و لوازم آرایشی شناخته شده است و یکی از بهترین برندهای تولید کننده‌ی عینک آفتابی در دنیا است. این برند لوکس، طراحی‌های پیچیده‌ای عرضه می‌کند که کیفیت بالایی دارند و راحت هستند.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین فروشگاه آنلاین لباس زنانه در دنیا

۹. دولچه و گابانا

بهترین برند عینک آفتابی دنیا

برند دولچه و گابانا در ۱۹۸۵ توسط طراحان ایتالیایی دومنیکو دولچه و استیفانو گابانا طراحی شد. این برند یکی از مشهورترین برندهای مد در جهان است. این برند یکی از محبوب‌ترین و پرمتقاضی‌ترین برندهای دنیا است که محصولات خوبی را در اختیار مشتریانش قرار می‌دهد.

۸. ورساچه

۱۰ بهترین برند عینک آفتابی در جهان

ورساچه یکی از شناخته شده‌ترین برندهای فعال در زمینه‌ی محصولات لوکس مُد است. این شرکت در ۱۹۷۸ تأسیس شد. ورساچه به تولید محصولات مُد و زیبایی برای زنان و مردان مي‌پردازد. محصولات این برند را به سادگی می‌توان از برندهای دیگر تفکیک کرد.

مطلب مرتبط: ۱۰ گرانترین برند لباس دنیا را بشناسیم

۷. پرادا

۱۰ بهترین برند عینک آفتابی در جهان

پرادا دیگر برند کالای لوکس ایتالیایی است که در ۱۹۱۳ در میلان ایتالیا تأسیس شده است. محصولات مراقبت از چشم پرادا به‌خاطر زیبایی و جذابیت‌شان شناخته شده‌اند. این برند هم برای مردان و هم برای زنان محصول تولید می‌کند.

۶. آرمانی

۱۰ بهترین برند عینک آفتابی در جهان

دیگر برند ایتالیایی این فهرست برند آرمانی است. این برند انواع کالاها را تولید می‌کند، از لباس‌های مجلسی گرفته تا اقلام چرمی، کفش، ساعت، جواهرات، اکسسوری، و … این برند در ۱۹۷۵ تأسیس شد.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین برند پوشاک دنیا که باید بشناسید

۵. گوچی

۱۰ بهترین برند عینک آفتابی در جهان

گوچی یک برند لوکس ایتالیایی است که در تملک شرکت هلدینگ فرانسوی کرینگ است. دفتر اصلی این شرکت در فلورانس ایتالیا است. اگرچه طیف محصولات برند گوچی زیاد است، ولی این برند بیشتر به خاطر عینک‌های آفتابی‌اش شناخته شده است. درخواست برای عینک‌های آفتابی گوچی در دنیا زیاد است.

۴. فندی

۱۰ بهترین برند عینک آفتابی در جهان

برند لوکس چندملیتی فندی به‌خاطر سبک و زیبایی فوق‌العاده‌اش به راحتی قابل شناسایی است.

۳. مویی جیم

۱۰ بهترین برند عینک آفتابی در جهان

این برند تولیدکننده‌ی امریکایی در ایالت ایلینویز قرار دارد و در سرتاسر جهان شناخته شده است. اکثر محصولات برند مویی جیم دارای تم هاوایی و ساحلی هستند که به‌خاطر پیشینه‌ی این برند در هاوایی است. تمرکز این برند بر محصولات مراقبت چشم و به‌ویژه عینک آفتابی است که غالبا در سواحل استفاده می‌شود.

۲. اوکلی

۱۰ بهترین برند عینک آفتابی در جهان

این شرکت امریکایی در کالیفرنیا قرار دارد. تخصص برند اوکلی در تجهیزات ورزشی و اکسسوری‌های سبک زندگی مانند عینک آفتابی است. اکثر محصولات این برند با عنایت به دشواری‌های پیش روی ورزشکاران در زمان انجام ورزش طراحی شده‌اند.

۱. ری بن

بهترین برند عینک آفتابی دنیا

برند امریکایی ری بن در ۱۹۳۷ تأسیس شد. این برند یکی از محبوب‌ترین و شناخته شده‌ترین برندها در زمینه‌ی محصولات مراقبت از چشم و عینک آفتابی در دنیا است.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – فاطمه بختیاری دزفولی

منبع: trendingtopmost

۱۰ بهترین برند عینک آفتابی دنیا


 

نوشته های مرتبط

برچسب ها

متاسفیم. نظرات بسته است.

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی