کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

بزرگ کردن سینه: ۳۱ موثرترین درمان خانگی بزرگ کردن سینه ها

سینه ها جذاب‌ترین جنبه‌ی فیزیکی هر زنی هستند. آنها علاوه بر این‌که باعث می‌شوند، زن‌ها جذاب‌تر به نظر برسند، می‌توانند اعتماد به نفس و عزت نفس او را بالا ببرند. متاسفانه، همه‌ی زنان یک جفت سینه‌ی کامل و زیبا که متناسب با قد و قواره‌شان، وزن و شخصیت‌شان باشد، ندارند. در این نوشتار با ما همراه باشید تا ۳۱ درمان خانگی بزرگ کردن سینه را برای شما بگوییم.

بزرگ کردن سینه: ۳۱ موثرترین درمان خانگی بزرگ کردن سینه

برخی از زنان سینه‌هایی کوچک دارند که باعث می‌شوند آنها درباره‌ی لباس پوشیدن یا حضور در گروه‌های اجتماعی، احساس ناخوشایندی داشته باشند. هرچند دلیل کوچک بودن سینه ممکن است متفاوت باشد، اما اغلب زنان برای بزرگ کردن سایز سینه‌شان دست به دامن عمل جراحی می‌شوند. عمل جراحی بزرگ کردن سینه نه تنها بسیار گران تمام می‌شود، بلکه همیشه نتیجه‌ی رضایت‌بخشی در بر ندارد و می‌تواند موجب بروز عوارض جانبی دائمی شود؛ عوارضی که رسیدگی به آنها می‌تواند زیان‌بار باشد.

مطلب مرتبط: کاهش ابتلا به سرطان سینه با رژیم غذایی دارای فیبر زیاد

چرا سینه‌های شما کوچک هستند؟

چند دلیل اصلی وجود دارد که چرا سینه‌های‌تان آن‌طور که می‌خواهید بزرگ نیستند. یکی از آن دلایل این است که شما ممکن است به نوعی اختلال ژنتیکی مبتلا باشید.

دلیل احتمالی دیگر در بعضی از خانم‌ها که سینه‌هایی کوچک دارند، این است که در دوران بلوغ دچار نوعی اختلال هورمونی شده‌اند. اگر شما از یک مشکل هورمونی رنج می‌برید بهترین کار این است که از متخصص غدد زنان، که در زمینه‌ی مشکلات هورمونی زنان تخصص دارد، مشاوره بگیرید.

درمان‌های خانگی موثر برای بزرگ کردن سینه در ادامه آمده اند:

برای بزرگ کردن سینه لزوما به‌عمل جراحی نیاز ندارید. روش‌هایی ساده‌تر و طبیعی‌تر از رفتن به زیر تیغ جراحی نیز برای رسیدن به سایز دلخواه‌تان وجود دارد. بنابراین اگر به دنبال چنین درمان‌هایی می‌شد که می‌تواند کمک‌تان کنند سینه‌هایی بزرگ‌تر داشته باشید، با ما در این نوشتار همراه باشید. این مطلب به شما ایده‌هایی فوق‌العاده‌ می‌دهد که می‌توانید آنها را با وجود محدودیت‌هایی که در خانه دارید، انجام بدهید. رسیدن به نتیجه‌ی دلخواه از طریق این روش‌های درمانی ممکن است، زمان ببرد. اما دست کم می‌توانید مطمئن باشید که نتیجه‌ی پایانی موثر خواهد بود، همراه با این مزیت که قطعا هیچ‌گونه عوارض جانبی را تجربه نخواهید کرد!

مطلب مرتبط: ۹ بهترین ماده خوراکی برای پیشگیری از سرطان سینه

۱. ماساژ دادن سینه به طور منظم

ماساژ دادن سینه به طور منظم یکی از بهترین درمان‌های خانگی برای بزرگ کردن سینه به طور طبیعی، در نظر گرفته می‌شود. ماساژ سینه به مدت حدود ۳۰ دقیقه در روز می‌تواند به طور موثری سینه‌ها را به اندازه‌ی یک سایز در ماه بزرگ ‌کند!

ماساژ دادن سینه‌ها، جریان خون و همچنین فیتواستروژن‌های موجود در جریان خون را در ناحیه‌ی سینه افزایش می‌دهد (هورمون‌هایی که تاثیر زیادی در رشد سینه دارند). انجام ماساژ به طور منظم سبب افزایش تولید پرولاکتین نیز خواهد شد، هورمون بزرگ‌کننده‌ی سینه که می‌تواند در بزرگ کردن سایز سینه بسیار موثر باشد.

تمرینات ورزشی برای بزرگ کردن سینه

تمرینات خاصی هستند که روی عضلات سینه تمرکز دارند و به رشد آنها کمک می‌کنند، و در نتیجه به طور موثر (و طبیعی) سایز سینه را بزرگ می‌کنند. تمریناتی را که در ادامه می‌بینید، می‌توانید در خانه انجام دهید و فشار زیادی رو بدن نیز اعمال نمی‌کنند.

۲. تمرین فشار دادن دیوار

در مقابل دیوار با فاصله‌ای به اندازه‌ی بازوی‌تان بایستید. کف دست‌های‌تان را روی دیوار بگذارید و آن را فشار دهید. به مدت ۱۰ ثانیه فشار دادن را ادامه بدهید و سپس کمی صبر کنید. برای رسیدن به نتیجه‌ی مورد نظرتان، حدود ۲۰ بار این حرکت را تکرار کنید، یک بار صبح و یک بار شب.

۳. چرخاندن دست‌ها

در حالی که دست‌های‌تان کنار بدن‌تان است، صاف بایستید. دست‌های‌تان را در جهت عقربه‌های ساعت به تعداد ۱۰ تا ۱۵ بار بچرخانید. یک استراحت کوتاه ۵ ثانیه‌ای داشته باشید و بعد دست‌های‌تان را در خلاف جهت عقربه‌های ساعت ۱۰ تا ۱۵ بار بچرخانید. این تمرین را حدود ۱۰ دقیقه با فواصل منظم در طول روز انجام بدهید تا به طور موثری سایز سینه‌تان را در یک دوره‌ی کوتاه زمانی افزایش بدهید.

۴. کارهای روزمره‌ی خانه

استفاده از وسایل الکتریکی برای انجام کارهای روزمره‌ی خانه باعث شده‌است که زنان بدنی ناسالم و بدون تمرینات فیزیکی داشته باشند. یکی از بهترین راه‌ها برای بزرگ کردن سینه این است که کارهای خانه را خودتان انجام بدهید. انجام این کارها دست‌های‌تان را حسابی حرکت می‌‌دهد. یک مثال خوب می‌تواند، رنده کردن باشد.

۵. خوردن مواد خوراکی حاوی استروژن

سایز سینه‌ی شما به طور قابل‌توجهی می‌تواند به وجود یا عدم وجود هورمون‌های خاصی در بدن‌تان بستگی داشته باشد. در حالی که حضور هورمون‌های مردانه مانند تستوسترون می‌تواند از رشد سینه جلوگیری کند، عدم حضور استروژن می‌تواند رشد سینه را کم کند و سبب شود که سینه‌هایی کوچک داشته باشید.

بهترین روش برای غلبه بر این مشکل، خوردن غذاهای غنی از استروژن است. بالا بودن سطح استروژن در بدن، سطوح هورمونی را تنظیم خواهد کرد و کمک‌تان خواهد کرد که در دوره‌ی زمانی کوتاهی به سینه‌هایی بزرگ‌تر دست بیابید. برخی از بهترین منابع طبیعی استروژن عبارتند از سوپ سر مرغ، تخم رازیانه، غذاهای تهیه شده از دانه‌ی سویا، سبزیجات، حبوبات، میوه‌ها، تخم‌مرغ، تخمه‌ی آفتاب‌گردان، دانه‌ی کنجد، تخم کتان و غیره.

۶. چربی‌های سالم بخورید.

افزایش مصرف چربی‌های سالم می‌تواند برای بزرگ شدن سینه کمک‌تان کند، البته منوط به این‌که در قسمت‌های دیگر بدن‌تان اضافه وزن پیدا نکنید. از مصرف چربی‌های ناسالم پرهیز کنید زیرا این چربی‌ها در طولانی مدت مشکلاتی برای سلامتی‌تان ایجاد خواهند کرد.

چربی‌های سالم را با مصرف غذاهایی مانند تخم‌مرغ، مغزها، روغن زیتون، ماهی‌های روغنی، و کره‌ی بادام زمینی و غیره دریافت کنید. و به دنبال مصرف آنها ورزش کنید تا مطمئن شوید که چربی به سینه‌های‌تان می‌رسد و در جای دیگری از بدن‌تان جمع نمی‌شود.

۷. ترب بخورید.

در چندین و چند مطالعه، ارتباط ترب با رشد سینه مشخص شده‌است. معروف است که این خوراکی دارای خواص آسترینجنت قدرتمندی است که می‌توانند جریان خون را در بافت‌های موضعی از جمله بافت سینه افزایش بدهند.

افزایش گردش خون در سینه به سرعت و به طور موثری سایز سینه را افزایش خواهد داد.

۸. قرص‌های مکمل طبیعی را انتخاب کنید.

کمبود مواد معدنی و ویتامین‌های خاصی در بدن می‌تواند به عدم تعادل هورمونی منجر شود. این عدم تعادل می‌تواند سبب کوچک ماندن سینه‌ها شوند. در این موارد، انتخاب مکمل‌های طبیعی می‌تواند از کمبودها جلوگیری کند و رشد سینه را بهبود دهد.

۹. آمینو اسیدها

آمینو اسیدها علاوه بر بزرگ کردن سینه، به سوزاندن منابع چربی در بدن و به تعویق انداختن روند پیری معروف هستند. آمینو اسیدها ویژگی‌هایی دارند که می‌توانند هورمون‌های رشدی را که برای بزرگ شدن سینه لازم هستند، مورد تقلید قرار بدهند.

استفاده از مکمل‌های آمینو اسید به صورت منظم می‌تواند به طور موثر، سریع و طبیعی به بزرگ کردن سینه کمک کند.

۱۰. ویتامین‌ها

کمبود ویتامین‌ها می‌تواند اثری منفی روی اندازه‌ی سینه‌تان بگذارد. هرچند هر ویتامین (ویتامین A، C، E و B۶) نقش مخصوص خودش را در رشد سینه دارد، اما ترکیب این ویتامین‌ها روی هم می‌تواند به بزرگ شدن سینه تا حد زیادی کمک کند. برای مثال، ویتامین A تولید و دوباره جوان کردن سلول‌های پوستی را ارتقاء می‌دهد.

ویتامین C به بازگرداندن کلاژن کمک می‌کند، و به این ترتیب باعث پر شدن سینه می‌شود و از پوست و بافت‌های سلولی (آن‌هایی که در سینه هستند) حمایت می‌کند. ویتامین B۶ به شکل‌گیری سلول‌های خونی تازه کمک می‌کند. و ویتامین E به تنظیم سطح کلسترول در بدن کمک می‌کند و به این ترتیب از جمع شدن چربی در سایر قسمت‌های بدن جلوگیری می‌کند. این ویتامین‌ها با هم می‌توانند به بزرگ کردن سینه به طور طبیعی و بدون بروز هر گونه عوارض جانبی طی این فرآیند، کمک کنند.

۱۱. لباس‌هایی بپوشید که به بزرگ شدن سایز سینه کمک کند.

لباس‌هایی که می‌پوشید، می‌توانند سینه‌های شما را برجسته‌تر نشان بدهند یا باعث شوند که سینه‌ها تختِ تخت به نظر برسند (حتی اگر سایز سینه‌تان نرمال است). همیشه حواس‌تان باشد لباس‌هایی بپوشید که قفسه‌ی سینه‌تان را تخت نمی‌کنند، چرا که این طور لباس‌ها می‌توانند برای سینه‌های‌تان مضر باشند. اگر سینه‌هایی کوچک دارید، لباس زیر و لباس‌های را انتخاب کنید که دارای ابر هستند و باعث می‌شوند سینه‌های تان پرتر و بزرگ‌تر به چشم بیایند.

داروهای گیاهی برای بزرگ کردن سینه

گیاهان دارویی خاصی وجود دارند به بزرگ کردن سینه‌ها کمک می‌کنند. روش گیاهان دارویی برای کمک به بزرگ کردن سینه‌تان، تحریک تغییرات هورمونی استف درست مانند زمانی که زن دوران بارداری یا شیردهی را سپری می‌کند.

۱۲. رازیانه

رازیانه یکی از گیاهان دارویی است که می‌تواند در بزرگ کردن سینه موثر باشد، زیرا حاوی همان نوع از استروژن است که توسط بدن زنان در طول دوره‌ی بارداری و بلوغ تولید می‌شود. سال‌ها است که رازیانه به بزرگ کردن اندازه‌ی سینه به طور طبیعی و بهبود میل جنسی شناخته شده‌است.

۳ ماده‌ی اصلی موجود در رازیانه که باعث تحریک تولید استروژن و متعاقبا بزرگ‌تر شدن سینه‌‌ها می‌شود عبارتند از دی آنتول، فوتو آنتول و آنتول. شما می‌توانید تخم رازیانه همان‌طوری که هستند مصرف کنید یا چای رازیانه تهیه کنید و آن را میل کنید.

تخم رازیانه را چند بار در روز برای تقویت سطح استروژن در بدن‌تان مصرف کنید. همچنین می‌توانید مکمل‌های تخم رازیانه را مصرف کنید.

۱۳. شنبلیله

احتمالا این گیاه محبوب‌ترین گیاه دارویی برای بزرگ کردن سینه است. شنبلیله برای بزرگ کردن سینه به طور طبیعی معروف است، زیرا حاوی مواد خاصی است از جمله دیوسگنین که به افزایش هورمون استروژن در بدن کمک می‌کند.

این هورمون‌هایی که توسط شنبلیله تولید می‌شوند، با تقلید از اثرات هورمونی که در دوران شیردهی تولید می‌شود، کمک‌تان می‌کنند که سینه‌هایی بزرگ‌تر داشته باشید، چرا که این گیاه به عنوان عامل افزایش دهنده‌ی شیر مادر عمل می‌کند. شما برای بزرگ کردن سینه‌های‌تان و بهبود رشد آن‌ها، می‌توانید روزی ۲ تا ۳ مکمل شنبلیله بخورید.

۱۴. گیاه دارویی خار مقدس

زمانی که پای بزرگ کردن سینه به شیوه‌های طبیعی وسط باشد، خار مقدس نیز یک گیاه بسیار موثر است. این گیاه به طور عمده در مناطق آسیایی و مدیترانه‌ای به‌عمل می‌آید، و از آن به دلایل مختلف پزشکی استفاده می‌شود.

خار مقدس به همان شیوه که میزان جریان شیر را در سینه‌های زن شیرده افزایش می‌دهد، می‌تواند به بزرگ شدن سایز سینه‌ها نیز کمک کند. زنانی که باردار یا شیرده نیستند افزایش در بافت سینه و رشد آن را تجربه خواهند کرد، چرا که این گیاه دارویی باعث می‌شود که بدن‌تان تصور کند قرار است جریان شیر را افزایش دهد و به این ترتیب همان تاثیر را خواهد گذاشت.

۱۵. موز

موز آرامبخش طبیعی عضلات است و همچنین به میزان فراوانی منیزیم و پتاسیم دارد. مواد مغذی و مواد معدنی موجود در موز می‌تواند به طور طبیعی سایز سینه را در زنان افزایش دهد. با این حال، برای این منظور بهتر است سعی کنید موزهای رسیده‌ی پر از فیبر بخورید.

۱۶. اسموتی خانگی برای بزرگ کردن سینه

۲/۱ قاشق غذاخوری پودر تخم کتان، ۲/۱ فنجان ماست کم چرب و ساده، ۱ کیوی پوست کنده و برش خورده، نصف خیار به صورت پوست کنده و خرد شده، ۱ پرتقال پوست کنده و خردشده، ۱ فنجان گریپ‌فروت و ۳ تا ۴ توت‌فرنگی را در مخلوط‌کن بریزید. اسموتی حاصل را هر روز بخورید. این اسموتی به افزایش تراکم عضلانی در اطراف دور کمر، سینه و ران کمک می‌کند.

۱۷. محصولات لبنی

گنجاندن محصولات لبنی غنی از چربی نیز به افزایش اندازه‌ی سینه کمک می‌کند. بنابراین شیر، پنیر، کره، پنیر کوتاژ و ماست را به عنوان بخشی از رژیم روزانه‌تان مصرف کنید.

۱۸. روغن و ماسک برای افزایش سایز سینه

ماساژ رشد بافت‌های سینه را افزایش می‌دهد و باعث می‌شود آن‌ها پرتر شوند. ماساژ موجب جریان خون به سینه‌ی شما می‌شود. این کار همچنین باعث می‌شود سینه آماده‌ی دریافت تمام مواد مغذی از غذاهایی که می‌خورید باشد تا سایز سینه افزایش بیابد.

۱۹. روغن زیتون

برای ماساژ سینه‌ها از روغن زیتون استفاده کنید. ماساژ را در جهت عقربه‌های ساعت به مدت ۱۰ دقیقه و سپس در جهت خلاف عقربه‌های ساعت به مدت ۱۰ دقیقه‌ی دیگر انجام بدهید.

۲۰. عسل

شما می‌توانید عسل خام را در ناحیه‌ی سینه استعمال کنید، یا می‌توانید آن را با روغن زیتون گرم مخلوط کنید و بعد با استفاده از ترکیب حاصل به آرامی سینه‌ها را ماساژ دهید تا سایز سینه‌تان افزایش یابد.

۲۱. ماسک پیاز

پیاز یک ماده‌ی عالی برای بزرگ کردن سینه است که به راحتی در آشپزخانه‌ی شما یافت می‌شود. آب پیاز را با عسل و زردچوبه مخلوط کنید و ماسک حاصل را هر روز روی سینه‌تان بمالید تا نتایج قابل‌مشاهده‌ای را تجربه کنید. هنگامی‌ که این ماسک را استعمال می‌کنید، از پوشیدن لباس زیر تنگ پرهیز کنید چرا که جریان هوا را مسدود می‌کند.

۲۲. روغن کنجد

برای سفت کردن عضلات پستان و افزایش سایر سینه – روغن کنجد نیز می‌تواند مورد استفاده قرار گیرد. این روش درمانی در واقع یک روش باستانی است. زنان می‌توانند سینه‌شان را با روغن کنجد گرم ماساژ بدهند تا سایز سینه‌شان افزایش بیابد.

۲۳. یام وحشی

یام وحشی حاوی فیتونوترینت‌هایی است که به افزایش تولید استروژن کمک می‌کند و سایز سینه‌های شما را افزایش می‌دهند.

۲۴. شبدر قرمز

شبدر قرمز دارای انواعی از مواد مغذی (فیتواستروژن‌ها) است که استروژن را افزایش می‌دهند؛ این گیاه دارویی به این ترتیب باعث افزایش سایز سینه در زنان می‌شود. ۲ تا ۳ گل شبدر قرمز را بردارید و آن‌ها را بجوشانید. بعد ترکیب را صاف کنید و برای رسیدن به نتایج مورد نظر، آن را هر روز بنوشید.

۲۵. ریشه‌ی قاصدک

هر روز چای ریشه‌ی قاصدک بنوشید. با استفاده از این چای در مدت کوتاهی متوجه نتایج آن خواهید شد. چای قاصدک باید بدون اضافه کردن قند یا شیر آماده شود تا میزان چربی بدن شما افزایش نیابد.

۲۶. پیوراریا میریفیکا

پیوراریا میریفیکا یک عصاره‌ی گیاهی است که خواص طبیعی برای بهبود رنگ پوست و رشد مو در زنان دارد. این عصاره همچنین به افزایش سایز سینه کمک می‌کند.

۲۷. نخل اره‌ای

نخل اره‌ای علاوه بر درمان عفونت‌های ادراری، می‌تواند سبب افزایش سایز سینه نیز بشود. این گیاه دارویی را به طور مرتب مصرف کنید.

۲۸. روغن جوانه‌ی گندم

روغن جوانه‌ی گندم را روی سینه‌ها استعمال کنید و به آرامی به مدت ۱۵ دقیقه آن‌ها را ماساژ دهید. این کار باعث افزایش جریان خون در ناحیه‌ی سینه می‌شود و همچنین رشد بافت را در آن افزایش می‌دهد.

۲۹. ریشه‌ی ختمی

ریشه‌ی ختمی یک درمان موثر گیاهی برای افزایش سایز پستان در زنان است.

۳۰. گیاه دارویی آب‌تره

آب‌تره غنی از ویتامین E است که ویتامینی ضروری برای افزایش سایز سینه در زنان محسوب می‌شود. برگ‌های گیاه آب‌تره را به آب جوش اضافه کنید. سپس ترکیب را صاف کنید و آب حاصل را بنوشید.

۳۱. دونگ کوئی

دونگ کوئی یک گیاه دارویی است که تولید استروژن را در زنان تنظیم می‌کند و به این ترتیب به افزایش سایز سینه به طور طبیعی کمک می‌کند. برای آن دسته از کسانی که به دلیل عدم تعادل هورمونی سینه‌های پری ندارند، این گیاه دارویی می‌تواند با تنظیم هورمون‌ها، رشد سینه را بهبود ببخشد.

بایدها

– لباس زیری بپوشید که سینه‌های شما را بزرگ‌تر و پرتر می‌کند. همچنین سعی کنید لباس‌ زیرتان طوری باشد که سینه‌تان را بالا بکشد. به این ترتیب نه تنها باعث می‌شوید که سینه‌تان بالاتر به نظر برسد، بلکه می‌توانید آن‌ها را با پشتیبانی مناسب سفت‌تر نگه دارید.
– مرغ و آجیل را به طور مرتب بخورید چرا که این مواد خوراکی سایز سینه‌ی شما را افزایش می‌دهند، فقط یادتان باشد که رژیم غذایی خود را با ورزش منظم ترکیب کنید تا وزن‌تان افزایش نیابد.

نبایدها

– در حالی که برای افزایش سایز سینه تلاش می‌کنید، به طور کامل از مصرف نوشیدنی‌های شیرین، دارای کافئین و شکلات اجتناب کنید، زیرا کافئین می‌تواند باعث کاهش تولید استروژن در بدن شما شود.
– از قرص‌های کاهش وزن برای پایین آوردن سریع‌تر وزن‌تان استفاده نکنید. این قرص‌ها می‌توانند بر سایز سینه‌ی شما تأثیر بگذارند و گاهی قرص‌های کاهش وزن حتی می‌توانند رشد سینه را در زنان را به طور کامل متوقف کنند.
– از پوشیدن لباس زیر تنگ پرهیز کنید چرا که می‌تواند جریان هوا را در این ناحیه مسدود کند و مشکل زیادی در فرایند رشد سینه ایجاد کند. لباس زیرتان را در هنگام خواب دربیاورید.

*اگر شما درحال‌حاضر داروهای خاصی مصرف می‌کنید، قبل از امتحان کردن هر یک از این گیاهان دارویی، باید با پزشک‌تان مشورت کنید. همچنین، اگر دچار هرگونه اختلال یا مشکلی هستید، باید در مصرف این داروها محتاط باشید و حتما ابتدا با پزشک‌تان صحبت کنید.

برای اطلاع از دیگر روش های درمان خانگی برای انواع بیماری ها و ناراحتی ها اینجا کلیک کنید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده_سارا فیضی

منبع: سرچ هوم رمدیز و homeremedyhacks

بزرگ کردن سینه: ۳۱ موثرترین درمان خانگی بزرگ کردن سینه ها


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی