کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ برترین شرکت هواپیمایی دنیا در ۲۰۱۸

وب سایت ایرلاین ریتینگ برندگان جایزه برترین شرکت هواپیمایی و همچنین ۱۰ برترین شرکت هواپیمایی دنیا در ۲۰۱۸ را اعلام کرد. با بازده همراه باشید تا با این شرکتها آشنا شوید.

۱۰ برترین شرکت هواپیمایی دنیا در ۲۰۱۸

در ادامه فهرست این ۱۰ برترین شرکت هواپیمایی دنیا در ۲۰۱۸ آمده است

۱. ایر نیوزیلند (Air New Zealand)،

۲. کانتاس (Qantas)،

۳. سنگاپور ایرلاینز،

۴. ویرجین استرالیا، (Virgin Australia)،

۵. ویرجین آتلانتیک، (Virgin Atlantic

۶. هواپیمایی اتحاد، (Etihad Airways)،

۷. آل نیپون ایرویز،

۸. هواپیمایی کره (Korean Air)،

۹. کاتای پسیفیک، (Cathay Pacific)

۱۰. شرکت خطوط هوایی ژاپن

شرکت‌های هواپیمایی برای قرار گرفتن در فهرست برترین شرکت هواپیمایی دنیا در ۲۰۱۸ لازم است که امتیاز ایمنی ۷ ستاره را کسب کنند و در نوآوری‌های مرتبط با راحتی مسافران نیز پیشگام و ممتاز باشند.

وبسایت AirlineRatings.com پس از ۲ سال ارزیابی سیستم امتیاز دهی ۷ ستاره منحصر بفرد خود و مشاوره با ایکائو (ICAO) یا سازمان هوانوردی غیر نظامی بین‌المللی (International Civil Aviation Organization) در خصوص این سیستم، موفق به راه‌اندازی آن شد.

مطلب مرتبط: ۲۰ بهترین شرکت هواپیمایی دنیا به لحاظ خدمات مشتریان

برخی از مجرب‌ترین ادیتورها و نخبگان فعال در AirlineRatings.com به دنبال این هستند که در هر یک از شرکت‌های هواپیمایی اصلی سطحی ثابت و پایدار از خدمات، نوآوری و تعامل اعضا و کارکنان آن شرکت را ارزیابی و مشاهده کنند.

تیم داوری Airlineratings.com گفت: ” آنچه که ما به دنبال آن هستیم در واقع شرکت‌های هواپیمایی برتری است که از نوآوری و خلاقیت برای خلق تجربه‌ای کاملا متفاوت برای مسافران خود- بویژه در اکونومی کلاس- استفاده می‌کنند”.

” همچنین ما در ارزیابی‌های خود بازخوردهای مسافرانی که در در وبسایت خود و دیگر وبسایت‌های معتبر از قبیل CNTraveller.com دریافت کرده‌ایم را بررسی کرده و آنها را مورد توجه قرار می‌دهیم”.

درحالیکه بار دیگر شرکت هواپیمایی ایر نیوزیلند در رتبه نخست این فهرست قرار گرفت اما شرکت‌های هواپیمایی کانتاس در استرالیا و سنگاپور ایرلاینز نیز در رقابت تنگاتنگ با ایر نیوزیلند قرار دارند. این دو شرکت از هواپیماهای جدیدی مثل بوئینگ ۷۸۷s و ایرباس A۳۵۰s و همچنین تجدید نظرها و نوآوری‌های قابل توجهی در محصولات و کالاهای ارائه شده در هنگام پرواز رونمایی کرده‌اند.

شرکت‌های هواپیمایی ویرجین استرالیا و ویرجین آتلانتیک به ترتیب در رتبه‌های چهارم و پنجم این فهرست قرار گرفته‌اند.

هردوی این شرکت‌ها در بازار فروش خود گام‌های بسیار بزرگی را برداشته‌اند و بلیط‌های درجه یک( بیزنس کلاس) جدید هواپیمایی ویرجین استرالیا نیز بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

مطلب مرتبط: ۵ محبوبترین و بهترين خط هوايي دنيا برای ثروتمندان

در ارروپا هم خدمات و محصولات در هنگام پرواز ویرجین آتلانتیک رهبری بلامنازع است.

هواپیمایی اتحاد که در جایگاه ششم قرار گرفته است همچنان به عنوان پیشرو در حمل‌ونقل هوایی جهانی(گلوبال اوییشن) شناخته می‌شود و در کابین‌های خود به عرضه کالاها و محصولاتی باشکوه و مجلل می‌پردازد.

آل نیپون ایرویز با قرار گرفتن در رتبه هفتم این لیست همچنان پیشرو در شرکت‌های هواپیمایی ژاپنی است.

هواپیمایی کره که در جایگاه هشتم قرار دارد عنوان برترین شرکت هواپیمایی کره را به خود اختصاص داده است.

کاتای پسیفیک و شرکت خطوط هوایی ژاپن- یک هواپیمایی ژاپنی- به ترتیب در رتبه‌های نهم و دهم این فهرست قرار گرفته‌اند. برتری عملیاتی و حرفه‌ای گری این دو شرکت هواپیمایی از ویژگی‌های منحصر بفرد آنها بوده و به همین ترتیب این دو هواپیمایی از محترم‌ترین و ارزشمندترین خطوط حمل‌ونقل دنیا به شمار می‌روند.

تیم داوری Airlineratings.com می‌گوید: ” این ۱۰ شرکت هواپیمایی- فرقی نمی‌کند که در رتبه اول قرار داشته باشند یا رتبه دهم- عنوان بهترین از بهترین‌ها را به خود اختصاص داده‌اند و به عبارتی نخبگان صنعت هواپیمایی و حمل‌ونقل هوایی به شمار می‌روند. این ۱۰ شرکت پیشگامان صنعت هواپیمایی هستند و معیاری برای قضاوت و سنجش دیگر شرکت‌های هواپیمایی”.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- فاطمه یحیی

منبع:ایرلاین ریتینگ

۱۰ برترین شرکت هواپیمایی دنیا در ۲۰۱۸


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی