کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ برترین سریال ۲۰۱۷ که حتما باید تماشا کنید

اگر عاشق تماشای سریال های جذاب و زیبا هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم حتما این ۱۰ برترین سریال ۲۰۱۷ را تماشا کنید. حتم داریم از دیدن این فیلم ها لذت خواهید برد.

برترین سریال ۲۰۱۷

۱۰ – بازی تاج و تخت

در فصل ما قبل آخر سریال بازی تاج و تخت، متحدان قدیمی آزموده می‌شوند و متحدان جدید پیمان می‌بندند، همچنین زمستان در وستروس به همراه خود چیزهای بسیاری را راجع به جان اسنو آشکار می‌کند. سرسی، دوستان خویش را از دست می‌دهد، و آشکار می‌شود که دسیسه چینی مداوم و خیانت او را به جاهایی نامعلوم می‌کشاند. سانسا و آریا استارک باید تصمیم بگیرند به چه کسانی وفادار بمانند، درحالیکه دنریس از همگان می‌خواهد در برابر او زانو بزنند و همراه با اژدها به جنگ با خاندان لنیستر بروند.

برترین سریال ۲۰۱۷

در همان حالی که خانواده‌های هفت اقلیم در حال نزاع با یکدیگر هستند، لشکر وایت واکرهایِ نیمه مرده به عنوان یک تهدید مطرح می‌شوند. اگرچه این فصل جدید مناسب حال و هوای پس از عروسیِ خون فصل چهار نیست، این فصل کار شایسته سازگار ساختن بخش‌های متنوع تماشایی این سریال به همراه تحول شخصیت‌ها و تغییر بازی‌ها را به انجام می‌رساند.

مطلب مرتبط: ۱۳ برترین فیلم ۲۰۱۷ که حتما باید ببینید

برترین سریال ۲۰۱۷

۹- والکرین

برترین سریال ۲۰۱۷

در زمان عدم قطعیت سیاسی و ناآرامی اجتماعی، پخش سریال هیجان انگیز نروژی والکرین بسیار به موقع بود. والکرین با طرح داستان بیمارستانی پنهان در ایستگاه مترو متروکه‌ای در شهر اسلو به خوبی فراتر از نوارها معمول سرزمین‌های شمالی اروپا ظاهر می‌شود. راون (سون نوردین) جراحی ماهر است که به شکلی مایوسانه‌ای تلاش می‌کند تا درمانی برای همسر در حال اغمای خویش بیابد. ولی وقتی بیمارستان مانع این درمان خطرناک می‌شود، راون به کمک لایف، شخصیتی بدبین به همراه نگاهی آخرالزمانی نسبت به جهان- عهده دار درمان همسرش در کلینیکی غیرقانونی می‌شود، کلینیکی که به افراد بدون هویت اختصاص دارد.

شخصیت‌های به لحاظ اخلاقی مبهمی که خود را برای یک فاجعه بالقوه جهانی آماده می‌کنند، فاجعه‌ای که تا انتهای داستان تماشاگر از آن چیزی درنمی‌یابد. در یک بازسازی انگلیسی زبان این سریال با شرکت مارک استرانگ این اتفاقات در لندن روی می‌دهد، ولی خود این بازسازی را نشان از این بگیرید که بهتر است نسخه نروژی آن را تماشا کنید.

برترین سریال ۲۰۱۷

۸- شیطان (The Deuce)

برترین سریال ۲۰۱۷

دیوید سیمون سریالِ وایر به همراه جورج پلاکانوس محله‌ای منور از نور نئون در اطراف میدان تایمز را استادانه بازسازی کرده‌اند که به محله شیطان مشهور است و فضای سریالی را می‌سازد که قصد دارد چگونگی بنیانگذاری صنعت پورنوگرافی در دهه ۱۹۷۰ را نشان دهد. اما سریال نوستالژیای مسحورکننده شیطان به سبک سریال مدمِن (Mad Men) نیست، بلکه نشان از دوران تراویس بیکل دارد، دورانی که زنان همچون دارایی قلمداد می‌شدند: منجلابی کثیف که از آن باید به هر قیمتی امتناع کرد. سریال درباره شخصیت‌های این جهان هیچ قضاوتی نمی‌کند، جهانی متشکل از دزدان، پلیس‌ها و مباشران آنها و نیز کسانی که برای تهیه غذای کودکان‌شان تن فروشی می‌کنند.

کانون این سریال خیابان ۴۲ نیویورک است که شخصیت‌های مختلف سریال با یکدیگر رویاروی می‌شوند. در اینجا میخانه دار سختکوش وینسنت (جیمز فرانکو، بازیگر دوقلوهای مثل هم) با کندی (مگی گیلندال) روبه رو می‌شود، بدکاره‌ای که در جست‌وجوی راهی هوشمندانه برای بیرون آمدن از این وضعیت است، و به پیشگام صنعت میلیون دلاری رابطه جنسی تبدیل می‌شود. اگر می‌خواهید از واقعیت‌های جهان فرار کنید دیدن این سریال چاره آن نیست.

۷- تابش (Glow)

برترین سریال ۲۰۱۷

بازیگر جدی سریال مدمِن (آلیسون بری) قادر نیست که نقشی شایسته در هالیوود دهه هشتاد میلادی بیابد، در گزینش بازیگری برای همگان شرکت می کند، و به دنبال زنان غیر عادی می گردد، و سر آخر به گروهی از بازیگران می‌پیوندد که می خواهند در عالم کشتی ستاره شوند. سریال تابش ملهم از برنامه واقعی درباره لیگ کشتی زنان دهه هشتاد است. بازیگر نقش اول این کمدی را سام سیلویا بازی می‌کند، کارگردانی بداخلاق و زن‌ستیز، که عهده‌دار ساختن شویی است تا از آن طریق بتواند هزینه ساخت فیلم رویایی خویش را تامین کند.

کیت ناش نقش هنرپیشه احمقی را بازی می کند که دلباخته کارگردان درهم شکسته می شود، و در همان حال میانه بتی گیلپین با بِری که سابق بر این ستاره اپراهای آبکی بوده خوب می شود، رابطه‌ای که برای این شو می تواند همچون یک تهدید باشد. اگرچه این کشتی گیران کاملا مضحک به نظر میرسند، و همه شخصیت های آن نقصی دارند، ولی در نهایت از روی کاناپه به خاطر آنان به جلو می‌پرید و برای پیروزی آنها هورا می‌کشید.

برترین سریال ۲۰۱۷

۶- مکان خوب

برترین سریال ۲۰۱۷

یکی از کارهای موفق امسال کمدی مکان خوب از مایکل شور با همراهی کریستن بل و تد دانسون است، که در خلق کمدی‌های موقعیت متنوع به مرتبه‌ای می‌رسند که احتمالا تاکنون ندیده اید. کریستین بل در نقش النور شلاستروپ بازی می‌کند، زنی که در جهان پس از مرگ چشم می‌گشاید و با خوش‌آمد گویی مایکل معمار (دانسون) مواجه می‌شود، معماری که به او‌ اتوپیای بهشت گونه‌ای را نشان می‌دهد که به آن مکان خوب می‌گوید. تنها یک اشکال وجود دارد، النور می‌داند که او در واقع به آنجا و بقیه آدمه‌ای خوب آنجا تعلق ندارد. النور با اخذ درس‌های اخلاق از همزاد خویش شیدی تصمیم می‌گیرد که فرد بهتری شود تا بدینوسیله در مکان خوب باقی بماند.

برترین سریال ۲۰۱۷

۵- شکارجوی ذهن

برترین سریال ۲۰۱۷

دیوید فینچر و چارلیز ترون تهیه‌کنندگان درام داستانی شکارجوری ذهن اقتباس گرفته از رویدادهای واقعی هستند و قصد دارند که نشان دهند الگوی حاکم بر روان قاتلان زنجیره‌ای چگونه است. ما در این سریال -که بر مبنای زندگی واقعی مامور سابق FBI جان داگلاس ساخته شده – فعالیت‌های مامور FBI هولدن فورد (ژاناتان گروف) را دنبال می‌کنیم که به همراه همکار بی‌دل و دماغش بیل دنش (هولت مک کانری) با بیشتر قاتلان بدنام مصاحبه می‌کند، تا بتوانند نحوه فکر کردن آنها را درک کنند و از این طریق مانع جنایت‌های بعدی شوند.

از برخی جنبه‌ها شکارجوی ذهن مانند زودیاک دیوید فینچر است، ولی در سراسر آن نوعی فضای تهدید و کمدی ساختگی حاضر است. در یکی از صحنه‌های آن ادموند کمپر بدنام و خوش زبان (با بازی کمرون بریتون) همراه با فورد و دنش بر قطعه‌ای پیتزا می‌خندند. کمپر می‌گوید: «بعضی وقت‌ها واقعا دوست دارم که مغزتان را منفجر کنم» و تنش هم در پاسخ می‌گوید: «خوب این هم یک حبس ابد دیگر».

برترین سریال ۲۰۱۷

۴- دروغ‌های کوچک بزرگ

برترین سریال ۲۰۱۷

سال ۲۰۱۷ سالی بزرگ برای داستان‌هایی درباره زنان بود، و از میان آنها هیچکدام بهتر از اقتباس تلویزیونی رمان پرفروش لیانا موریارتی نیست، که در آن داستان یک قتل از نظرگاه سه مادر شکل می‌گیرد، آن هم در شهر ساحلی ظاهرا آرام مونتری در کالیفرنیا. نیکول کیدمن، ریس وایترسپون، و شایلن وودلی بازیگران درام-کمدی سیاه و ویرانگر دروغ‌های کوچک بزرگ هستند که همه اسطوره‌های مربوط به ازدواج یا دوستی کامل یا پدر و مادر بی‌نقص را به پرسش می‌گیرند.

برترین سریال ۲۰۱۷

۳- سیاره آبی دو

برترین سریال ۲۰۱۷

از نخستین لحظات این مستند خیره‌کننده که سِر دیوید اتنبرو روایتگر آن است، ما شگفت زده میشویم. از زمان نخستین مجموعه سیاره آبی در شانزده سال پیش فناوریهای مربوط به فیلمبرداری در زیر آب تحول یافته اند، و این امر را امکانپذیر کرده‌اند تا بسیار بیشتر از گذشته قادر باشیم به جهان بیگانه اعماق زیر آب سرک بکشیم. دوربین‌های سوار بر دولفین‌ها که باتری آنها توسط اقیانوس شارژ میشود، و دوربین هایی که بر پشت والها نصب می‌شوند؛ همه و همه به ما این امکان را می‌دهند تا به چشمان کوچکترین مخلوقات نگاه کنیم.

برخی از قسمتهای برجسته این مجموعه شامل ماهی دنداندراز با خالهای نارنجی، حلزون دو کپه ای، ماهی‌های غول پیکری که از آب به بیرون می‌جهند و پرندگان را در هوا شکار می‌کنند. این مستند نه تنها امکان مواجه‌های نزدیک با این موجودات خارق العاده را ممکن می‌سازد، بلکه همچنین تاثیری که ما انسانها بر ساکنان اقیانوسها می‌گذاریم آشکارتر می‌کند.

۲- سرگذشت ندیمه

برترین سریال ۲۰۱۷

زنان در خیابانها راهپیمایی می‌کنند. نیروهای دست راستی به لطف حوادث تروریستی به قدرت بازگشته‌اند. مردم تلاشهای خطرناکی برای گذر از نواحی مرزی پوشیده از یخ و رسیدن به کانادا صورت می‌دهند. مردان نیروهای خود را علیه زنان به کار می‌گیرند. کمتر کسی می‌تواند انکار کند که سرگذشت یک ندیمه، مناسب‌ترین سریال سال ۲۰۱۷، اقتباسی از رمان علمی تخیلی مارگارت اتوود در سال ۱۹۸۵ است، رمانی درباره زندگی در جامعه‌ای توتالیتر و به غایت محافظه کار در جایی که سابق بر این بخشی از ایالات متحده بوده است- داستانی ترسناک که همه این‌ها را نامحتمل نمی‌داند.

داستان در آینده‌ای نزدیک رخ می‌دهد، نرخ زاد و ولد به سبب بیماری و آلودگی نزول کرده، و جامعه به گونه‌ای دوباره سازماندهی می‌شود تا به شکل وحشیانه‌ای زنان را به انقیاد خود در آورد، آنها اجازه ندارند سر کار بروند، یا دارایی هایی از آن خود داشته باشند، پول نگهدارند یا چیزی بخوانند. باقی زنانی که هنوز می‌توانند فرزند بیاورند به عنوان ندیمه در خانه‌های طبقه ممتاز به خدمت گماشته می‌شوند تا توسط صاحبان آن خانه‌ها باردار شوند و فرزند بیاورند. زمانی که اتوود رمان سرگذشت ندیمه را می‌نوشت گفت که او چیزی اضافه بر آنچه روزی و در جایی در واقعیت رخ داده به داستان نیفزوده است.

برترین سریال ۲۰۱۷

۱-تویین پیکس: بازگشت

برترین سریال ۲۰۱۷

واقعاً اتفاق افتاد. بازگشت دیوید لینچ و مارک فروست به زمین بازی سایه دار تویین پیکس-جایی که توهم دیدن یک شخص زنده، و سفرهای فرابعدی چیزهای غیرعادی نیستند-بیانگر ساخت سریالی آسان فهم برای همگان نیست، بلکه برعکس بیانگر خلق به یادماندنیترین، مالیخوییایی‌ترین و ترسناکترین لحظات تلویزیونی سال است. با دنبال کردن فصل دوم سریال در بیست و پنج سال پیش، ما مامور FBI دال کوپر (کیل مکلاچلان) را در ادیسه‌اش برای بازگشت به شهرک تویی نپیکس در واشنگتن دنبال می‌کنیم.

مکلاچلان هم در نقش مامور ویژه دال کوپر، هم در نقش همزاد او و نیز داگلاس داگی جونز بازی میکند، و لورا درن در نقش دیان، دستیار مرموز ( و سابقا پنهان) کوپر. لحظات بسیاری وجود دارد که سریال را بسیار ارزشمند می‌سازد: ناراحتی لاگ لیدی باعث میشود تا با مامور جانشین هاک تماس بگیرد؛ تاثیر مارلون براندویی مایکل کرا؛ روح در جعبه شیشه ای، بازگشت شخصیت دیوید بووی به منزل یک قوری چای داغ.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

۱۰ برترین سریال ۲۰۱۷ که حتما باید تماشا کنید


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جامانا

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی