کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

براساس سن و وقت بیدار شدن، چه وقت بچه باید بخوابد

این پرسش بسیاری از والدین که کودکان مدرسه ای دارند معمولا میپرسند که چه وقت بچه باید بخوابد ؟ با بازگشایی مدارس، مسائلی همچون نوع تغذیه‌ی فرزندان در ایام تحصیل، وضعیت سلامتی و بهداشت، پوشاک و لوازم‌التحریر مورد نیاز ، زمان و وضعیت خواب و استراحت، استمرار و کوشش در انجام تکالیف روزمره و موارد دیگری از این دست تبدیل به دغدغه‌ی اصلی همه‌ی والدین می‌شود که به فراخور سن فرزندشان از مقاطع تحصیلی پایه گرفته تا سطوح بالاتر و حتی دانشگاه به دنبال بهترین الگوها و توصیه‌ها هستند.

چه وقت بچه باید بخوابد

در ادامه مطلبی را تحت‌ عنوان “براساس سن و وقت بیدار شدن، چه وقت بچه‌تان باید بخوابد” که به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های والدین در دوران تحصیل یعنی خواب و استراحت فرزندان اختصاص دارد و از یک جدول ساعت‌بندی خوب برای تنظیم این مقوله‌ی مهم بهره برده است، می‌پردازیم.

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های شما والدین این است که بچه‌های‌تان را بخوابانید. ولی گذشته از آن خوابیدن به موقع و کافی برای پرورش مغز و اندام‌شان بسیار مهم است. توصیه‌ برای خواب کودکان‌تان متناسب با سن کودک فرق دارد، بنابراین، در این‌جا یک جدول دم‌دستی به عنوان مرجع آورده شده است.

این جدول را مدرسه‌ی آمادگی ویلسون واقع در کنوشا ارسال کرده است. شاید چند ایراد در این جدول وجود داشته باشد؛ مثل این که بعضی زمان‌ها برای خواب بچه‌های زیر ۸ سال بیش‌تر از ۱۵ دقیقه افزایش نمی‌یابد. با این وجود می‌توانید آنها را فقط به عنوان توصیه‌های تقریبی در نظر بگیرید که در مقایسه با توصیه‌های مراکز علمی تفصیلی‌تر هستند. اگر بتوانید آن را چاپ بگیرید برای خانواده‌ها که بچه‌های مدرسه‌ای دارند یا جاهایی ارسال کنید که از آن به عنوان یک برنامه‌ی “رسمی” برای بچه‌ها استفاده شود کمک بزرگی به پرورش کودکان کرده‌اید.

چه وقت بچه باید بخوابد


سایت کسب و کار بازده

منبع: لایف هکر

براساس سن و وقت بیدار شدن، چه وقت بچه باید بخوابد


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی