کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

بدترین و بهترین کشورها به لحاظ مراقبت های پزشکی

بدترین و بهترین کشورها به لحاظ مراقبت های پزشکی

در این نوشتار بدترین و بهترین کشورها به لحاظ مراقبت های پزشکی بررسی می شوند.

چقدر سیستم مراقبت‌های درمانی در جایی که به آن سفر می‌کنید خوب است؟ در بعضی کشورها شما می‌توانید هر جا روی مراقبت‌های درمانی حساب کنید؛ در بعضی دیگر اگر در یک شهر بزرگ بیمار شوید شانس آورده‌اید ولی اصلا دل‌تان نمی‌خواهد یک نیاز اورژانسی در وسط یک ناکجاآباد داشته باشید.

1392558704369545540.png

نقشه‌ی ریسک سلامت (مراقبت‌های پزشکی) که توسط سازمان اس‌او‌اس (SOS ) بین‌الملل تهیه شده است کشورها را بر اساس سیستم‌های پزشکی‌شان رتبه‌بندی می‌کند. اس‌او‌اس شرکتی است که خدمات پزشکی اورژانسی را برای شرکت‌ها ارائه می‌کند ، تمرکز آن بر این است که آیا شما را به کشور خودتان منتقل‌کنند یا به یک بیمارستان محلی ببرند. با این وجود، این نقشه به عنوان ابزاری برای برنامه‌ریزی سفر فایده‌مند است: چقدر ریسکی است که در یک زمان مختصر و کوتاه تعطیلات شدیدا مریض یا مجروح شوید؟

بعضی کشورها به آسانی در یک مقوله طبقه‌بندی نمی‌شوند: ممکن است که تفاوت‌های فاحشی در مراقبت‌های درمانی بین مناطق شهری و روستایی یا بین سیستم‌هی بیمارستانی عمومی و خصوصی، وجود داشته باشد. این‌ تفاوت‌ها در کشورهایی دیده می‌شوند که روی نقشه با قهوه‌ای رنگ شده‌اند، هم‌چنین شامل کشورهایی می‌شود که در محاسبه با NPR با تفصیل بیش‌تری توضیح داده شده‌اند.

برای دیدن نقشه‌ی کامل اینجا کلیک فرمایید.


نویسنده: بت اسکوارکی

مترجم: امیر پوریانسب

منبع: لایف هک

//بازده//

بدترین و بهترین کشورها به لحاظ مراقبت های پزشکی


پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی