کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

رمز پولدار شدن:‌با این رمز طلایی به سرعت ثروتمند شوید

ممکن است شما هم از آن دسته افرادی باشید که به خواندن کتاب‌های حوزه‌ی موفقیت و مخصوصا ثروتمند شدن علاقه‌ی خاصی دارند و همیشه یکی دو جلد از این کتاب‌ها اطراف‌تان است. کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید به قلم ناپلئون هیل یکی از این کتاب‌های جذاب است که با الهام از زندگی اندرو کارنگی و سرمشق گرفتن از اصول موفقیت و کامیابی وی انتشار یافته است. در این نوشتار رمز پولدار شدن وی برای شما نیز فاش می شود.

ثروتمند

کارنگی علاوه بر این که خودش یک میلیاردر خودساخته بود با بیان رمز وراز موفقیت‌اش به بسیاری از افراد کمک کرد تا میلیونر شوند. به غیر از کارنگی حدود ۵۰۰ نفر از ثروتمندان جهان اسرار موفقیت خود را با ناپلئون هیل در میان گذاشتند. ناپلئون هیل عمری را به تحقیق و بررسی گذراند تا پیام این افراد ثروتمند و موفق را به گوش جهانیان برساند.

در این کتاب تمام رموز موفقیت و قوانینی که اگر از آنها پیروی کنید به دنیای از تنعم و ثروت دست می‌یابید بیان شده است اما یک قانون است که به نوعی پیش نیاز استفاده از تمامی اصول مطرح شده در این کتاب است که کارایی یا عدم کارایی قوانین ناپلئون هیل به آگاهی و تسلط بر این اصل وابسته است و این اصل چیزی نیست جزء انتظار مثبت.

ناپلئون هیل با مطالعه روی ۵۰۰ ثروتمند اول امریکا به این نتیجه رسید که وجه مشترک همه‌ی آنها انتظار مثبت بوده است. آنها عادت کرده بودند که در هر مانع و عدم موفقیت سود و امتیاز بیشتری ببینند؛ و این را همیشه به‌دست می‌آوردند. شما هم باید همین کار را بکنید.

مطلب مرتبط : چطوری سریع پولدار شویم: ۱۰ کار که با سرعت ثروتمند شویم

عاشق کارتان باشید

وقتی شغل یا حرفه جدیدی را شروع می‌کنید، باید با تمام وجود بخواهید که موفق شوید. باید از صمیم قلب انتظار داشته باشید که مردم محصول شما را بخرند و یا از خدمات شما استفاده کنند. باید انتظار داشته باشید و امیدوار باشید که بانک‌ها وام‌های مورد نیاز شما را تأمین کنند. باید از ته قلب خود بخواهید و انتظار داشته باشید که بهترین اشخاص به شما کمک کنند تا به هدف‌هایتان برسید و رؤیاهای تجاری‌تان را تحقق بخشید.

از مشکلات درس بگیرید

وقتی با مشکلی رو به رو می‌شد، بدون توجه به اینکه چه مشکلی دارید، به آن به عنوان درس ارزشمندی نگاه کنید و سعی کنید تا حد امکان از آن درس بیاموزید. به امکان شکست و ناکامی فکر نکنید. ذهن باز داشته باشید و انعطاف‌پذیر باشید. آمادگی آن را داشته باشید که تجربه‌های جدید بکنید. روش‌های قدیمی به درد نخور و بیهوده را کنار بگذارید. پیشاپیش تصمیم بگیرید که هرگز تسلیم نشوید. اگر این را پیوسته ادامه دهید، فکر می‌کنید چه اتفاقی خواهد افتاد؟

انتظارات را با باورهای درست شکل دهید

باورهایی که درباره خود و دنیایتان دارید انتظارات شما را شکل می‌دهند. انتظارات شما نگرش‌های شما را مشخص می‌سازند. نگرش‌های شما رفتار شما را مشخص می‌سازد و طرز برقراری رابطه شما را با دیگران شکل می‌دهد. طرز رابطه شما با دیگران طرز رابطه دیگران را با شما مشخص می‌سازد.

مطمئن و مثبت باشید

هر چه مطمئن‌تر و مثبت‌تر بشوید، بیشتر به این نتیجه می‌رسید که لایق موفقیت‌های بزرگ هستید. مردمان و فرصت‌های مناسب بیشتری را به زندگی خود راه می‌دهید و با سرعت بیشتری به هدف‌هایتان می‌رسید. می‌توانید به گونه‌ای آینده خود را خلق کنید که دیگران پیوسته بگویند که از بخت و اقبال بلند برخوردارید.

همیشه به آینده‌ی خود با دیدی مثبت نگاه کنید و از قدرت انتظار مثبت برای رسیدن به شادی، سلامتی، ثروت و تمام مواهب خداوندی استفاده کنید.


سایت کسب و کار بازده

منبع: بیزنس اینسایدر

منبع: برای فردا

رمز پولدار شدن:‌با این رمز طلایی به سرعت ثروتمند شوید

رمز پولدار شدن


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی