کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

بازده مالی سرمایه گذاری زنان نسبت به مردان بیشتر است

به گفته‌ی سیگ‌فیگ، بازده مالی سرمایه گذاری زنان نسبت به مردان بیشتر است . در ۲۰۱۴، زنان ۴.۷ درصد بازده‌ی مالی داشتند که این رقم بیش‌تر از ۴.۱ درصد مردان بود. اگر این رقم سالانه را برای ۳۰ سال در نظر بگیریم، زنان برای ۱۰۰ هزار دلار سرمایه‌گذاری ۵۸ هزار دلار سود اضافی به‌دست می‌آورند.

به‌علاوه، احتمال از دست‌دادن پول توسط مردان بیش‌تر از زنان است (۲۵.۸ درصد در مقابل ۲۰.۴ درصد) و درآمد بیش‌تری هم دارند (۱۵ درصد در برابر ۹ درصد). جالب است ۱۷ درصد مردان فکر می‌کنند می‌توانند در بازار موفق شوند، در حالی‌که تنها ۱۱ درصد زنان چنین عقیده‌ای دارند. حالا که بیان کردیم بازده مالی سرمایه گذاری زنان نسبت به مردان بیشتر است خوب است چند نکته کوتاه از بازار مالی و سرمایه گذاری جهان هم برای شما بیان کنیم.

بازده مالی سرمایه گذاری زنان نسبت به مردان

مطلب مرتبط: انواع بازده سرمایه گذاری

بانک مرکزی ژاپن قصد دارد صندوق‌های قابل معامله در بورس بیش‌تری خریداری کند

در جلسه‌ی جمعه، بانک مرکزی ژاپن حجم عملیات بازار باز (کنترل کمی و کیفی اوراق قرضه) خود را بدون ایجاد تغییر، حدود ۸۰ تریلیون ین در سال نگه‌داشت، اما اعلام‌کرد صندوق‌های قابل‌معامله در بورس و صندوق‌های سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات بیش‌تری خریداری خواهد کرد، و سررسید خرید اوراق قرضه‌ی خود را تمدید خواهد کرد. بانک مرکزی ژاپن “صندوق‌های قابل‌معامله در بورس و صندوق‌های سرمایه‌گذاری املاک و مستغلات ژاپن خریداری خواهد کرد؛ در نتیجه سرمایه‌گذاری روی صندوق‌های خارج از مجموعه‌ی این بانک به‌ترتیب سالانه حدود ۳ تریلیون ین و ۳.۲ تریلیون ین افزایش خواهند داشت.” به‌علاوه، بانک مرکزی نیز سررسید خود را برای اوراق قرضه‌ی دولت ژاپن که پیش‌تر ۷ تا ۱۰ سال بود، از آغاز ۲۰۱۶ به ۷ تا ۱۲ سال تمدید خواهد ‌داد. در این جلسه، این پیشنهاد با ۶ رای موافق در مقابل ۳ رأی مخالف تصویب‌شد.

مطلب مرتبط: ۳ راه سود بردن شرکت ها از سرمایه گذاری های زیست محیطی

نکته‌هایی برای سلامت مالی

کِن چاپلین، یکی از معاونان ارشد شرکت ترنس‌یونیون می‌گوید انجام‌دادن این کارها برای شما در سال جدید سلامت مالی به‌همراه خواهد آورد. اول از همه، بودجه‌ای ماهانه برای خود مشخص‌کنید تا بدانید باید چقدر برای تعهدات مالی خود هزینه‌کنید. در وهله‌ی بعد، بد نیست اطلاع داشته‌باشید ممکن است سارقان هویت از چوب‌سِلفی (مونوپاد)، پهباد یا روش‌هایی بسیار ساده‌تر برای سرقت اطلاعات استفاده‌کنند. و نکته‌ی آخر این‌که اگر قصد خرید خانه دارید، به حساب خود نگاهی دوباره بیندازید و پیش از فرا رسیدن بهار، کارهای لازم را برای افزایش موجودی حساب‌تان انجام‌دهید.

مطلب مرتبط: ۱۰ اشتباه سرمایه گذاری که همه انجام می‌دهند

بانک جي‌پی‌مورگان به‌دلیل قصور در افشای ترجیح محصولات خود جریمه‌شد

بانک جی‌پی‌مورگان، بزرگترین بانک آمریکا، به‌دلیل قصور در افشای ترجیح محصولات خود، جریمه‌ای ۳۰۰ میلیون دلاری خواهد پرداخت. به گزارش اینوستمنت نیوز، اوراق بهادار شرکت‌های توابع و بانک مجاز در سطح کشور جی‌پی‌مورگان “به مشتریان‌شان اطلاع نداده‌اند از ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۳ سرمایه‌گذاری‌های مشترک و صندوق‌های تأمینی با با مالکیت بانک جی‌پی‌مورگان را ترجیح می‌‌داده‌اند.” این بانک ۲۶۷ میلیون دلار به کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا و ۴۰ میلیون دلار به کمیسیون مبادلات قراردادهای آتی کالا جریمه خواهد پرداخت.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

نویسنده: جاناتان گاربر

منبع: بیزینس اینسایدر

بازده مالی سرمایه گذاری زنان نسبت به مردان بیشتر است


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی