کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ترامپ پس از بازتوئیت ویدئوهای ضدمسلمانان عذرخواهی کرد

رئیس جمهور آمریکا ترامپ پس از بازتوئیت ویدئوهای ضدمسلمانان عذرخواهی کرد. این ویدئوها را یکی از رهبران گروه راست‌گرای افراطی نخست بریتانیا در توئیتر پخش کرده بود.

ترامپ پس از بازتوئیت ویدئوهای ضدمسلمانان عذرخواهی کرد

دونالد ترامپ در یک مصاحبه تلویزیونی که جمعه (۲۶ ژانویه / ۶ بهمن) در شبکه بریتانیایی “آی ‌تی‌وی” پخش شد، اعلام کرد که از پخش‌کننده ویدئوهایی که محتوای ضدمسلمانان دارند هیچ‌گونه اطلاعی نداشته است.

رئیس جمهور ایالات متحده در پاسخ به انتقاد مصاحبه‌کننده، پیرس مورگن از گروه “نخست بریتانیا” گفت: «من هیچ اطلاعی در باره آنها نداشته و ندارم … اگر شما می‌گویید که اینها آدم‌های پلید و نژادپرستی هستند، و اگر از من بخواهید، پوزش می‌طلبم.”

محتوای ویدئوها

در ماه نوامبر جیدا فرانسن، معاون رهبر گروه راست‌گرای افراطی “نخست بریتانیا” سه ویدئو توییت کرده بود که در آنها فردی به ظاهر مسلمان یک جوان هلندی را که با عصا راه می‌رود، کتک می‌زند، چند تن از اعضای داعش (“دولت اسلامی”) یک نوجوان را از پشت بام ساختمانی پرت می‌کنند و یک نفر در حال شکستن مجسمه “مریم مقدس” است.

بازتوئیت این ویدئوها موجی از اعتراضات را برانگیخت. ترامپ در پاسخ به مورگن که می‌گوید،  این ویدئوها در انگلیس باعث بروز اعتراض‌های شدید شده، پاسخ می‌دهد که ویدئوهایی که او بازنشر کرده، در ایالات متحده مشکلی ایجاد نکرده‌اند.

روز پنجشنبه (۲۵ ژانویه) دونالد ترامپ با ترزا می‌، نخست‌وزیر بریتانیا در حاشیه نشست داووس دیدار و گفت‌وگو کرد.

قرار است که رئیس جمهور آمریکا در سال جاری میلادی برای یک دیدار رسمی به لندن سفر کند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

ترامپ پس از بازتوئیت ویدئوهای ضدمسلمانان عذرخواهی کرد


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی