کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کتاب بازاریابی چریکی برای شکارچیان شغل منتشر شد

کتاب بازاریابی چریکی برای شکارچیان شغل شامل ترفندهایی است که برگ برنده شما برای شکار بهترین و عالی ترین موقعیت های شغلی است. در دنیای کنونی برای به دست آوردن فرصت‌های شغلی یک رقابت سخت و تنگاتنگ در جریان است و دیگر اهمیت ندارد که شما چقدر با استعداد و توانمند باشید بلکه چیزهای دیگری در موفقیت شغلی شما موثر هستند که احتمالا از بسیاری از آن‌ها بی‌اطلاع هستید!

شاید ندانید:

بازاریابی چریکی برای شکارچیان شغل

  • چگونه برای خودتان برند شخصی خلق کنید؟
  • چگونه یک شغل عالی و پولساز و راضی کننده پیدا کنید؟
  • چگونه یک رزومه بنویسید که ارزش‌های شما را برجسته سازد.
  • چگونه از شبکه‌های اجتماعی مجازی به نفع خودتان استفاده کنید؟
  • چگونه اسم و یادتان در ذهن همه افرادی که دور و برتان هستند بماند؟
  • چگونه در موقعیتی که چندین رقیب دارید شما پیروز میدان شوید؟

اگر هرکدام از این سوالها را نمی دانستید این کتاب را بخوانید. این ترفندهای چریکی شما را از آدم های شبیه خودتان که در جستجوی شغل هستند جدا می‌کند و در راس هرم موفقیت شغلی قرار می‌دهد.

بازاریابی چریکی برای شکارچیان شغل در هر شهر و کشوری به کار شما می‌آید.

فقط کافی است هوشمندانه و پرقدرت عمل کنید.

قسمتی از کتاب را در ادامه می خوانیم:

 داستان یک جنگ پیتزایی

پس از اینکه جورج براون از شغل خود اخراج شد، دقیقا می‌دانست که دلش می‌خواهد در کدام شرکت مشغول به کار شود، اما هر موقع که با آن شرکت تماس می‌گرفت، واحد منابع انسانی شرکت به او می‌گفت که ما فعلا قصد استخدام نیروی جدید نداریم. از این رو جورج خودش وارد میدان شد و به این ترتیب یک چریک و شکارچی شغل متولد شد!
کاری که جورج کرد از این قرار بود:
یک دسته کارت رنگارنگ و بزرگ تهیه کرد، روی آن‌ها عکس یک پیتزای خوشمزه چاپ کرد و یک پیام با این مضمون نوشت: “برنده‌ی یک پیتزای رایگان شوید”.

در قسمت پشت کارت هم نام، ایمیل، شماره تلفن خود را نوشت و این وعده را داد که هر کسی در شرکت اولین نفری باشد که برای مصاحبه شغلی با او پیش قدم شود یک پیتزای بزرگ رایگان خواهد گرفت!
حدس بزنید چه اتفاقی افتاد؟
جورج لباس های خوبش را پوشید. جلوی درب ورودی شرکت مورد علاقه‌اش ایستاد و به هر کارمندی که وارد می‌شد یکی از آن کارتهای وسوسه‌برانگیز را می‌داد.

دو روز متوالی این کار را انجام داد. حالا دیگر به موضوع روز و مهم شرکت تبدیل شده بود! یکی از مدیران شرکت از ماجرا باخبر شد و گفت: کسی که برای دستیابی به فرصت مصاحبه این همه تلاش می‌کند حتما شایسته ی این فرصت مصاحبه است.
به این ترتیب جورج به مصاحبه دعوت شد و با یک ابتکار و پیتزای بزرگ که وعده اش را داده بود و با کمک بازاریابی چریکی با یک هزینه بسیار اندک به سمت شغل رویایی خود حرکت کرد…

برای خرید این کتاب علاوه بر مراجعه به کتابفروشی ها از این لینک نیز می توانید اقدام فرمایید.


تحریریه سایت کسب و کار بازده

کتاب بازاریابی چریکی برای شکارچیان شغل منتشر شد


مطلب مرتبط: ۱۰ پرفروش ترین کتاب جهان در تمام طول تاریخ

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی