کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کار در سنگاپور: ۱۹ ایده کسب و کار کوچک در سنگاپور

آیا به شروع و راه اندازی کسب و کار در سنگاپور علاقمند هستید؟ آیا می خواهید بدانید بهترین ایده های کسب و کار در سنگاپور چه هستند؟ پس این مقاله را تا به انتها دنبال کنید تا با بهترین فرصت های سرمایه گذاری کسب و کار در سنگاپور برای خارجی ها آشنا شوید.

کار در سنگاپور

ایده کسب و کار در سنگاپور

۱. کشاورزی

هرچند سنگاپور زمین‌های زراعی بسیار محدودی دارد، این کشور برای تولید و مصرف کشاورزی به شدت به فناوری در این حوزه متکی است. اما تقاضای غذا و سایر محصولات کشاورزی ظاهرا از عرضه هر روز که می‌گذرد بیشتر می‌شود چون در بخش کشاورزی تعداد محدودی بازیگر وجود دارد.

احتمال آنکه از کشاورزی در سنگاپور سود ببرید بسیار زیاد است به شرط آنکه هزینه‌های فناوری لازم برای تقویت محصولات را تقبل کنید.

۲. بیوتکنولوژی / زیست فناوری

سنگاپور با شور و حرارت در حال ارتقاء و توسعه‌ی صنعت فناوری است. دولت صدها میلیون دلار در خرج زیرساخت، تامین مالی تحقیقات، توسعه، و استخدام برترین دانشمندان بین المللی کرده است.

به علاوه، داوسازهای پیشتازی مانند GlaxoSmithKline و Pfizer در سنگاپور کارخانه‌هایی برپا کرده‌اند. بنابراین، فرصت‌های بسیار زیادی برای سرمایه گذاران در بخش بیوتکنولوژی وجود دارد. با وجود این، ورود به این عرصه و صنعت نیازمند داشتن پایه‌ی دانشی و اطلاعاتی عمیق و سرمایه‌ی هنگفت است.

مطلب مرتبط: کار در اتریش: ۲۷ ایده کسب و کار در اتریش برای ایرانیان در ۲۰۲۰

۳. فست فود و اسنک

فست فود و اسنک در سنگاپور اوضاع بسیار خوبی دارند. این یعنی بازدیدکنندگان می‌توانند از کسب و کارهایی که اسنک‌هایی مانند پیتزا، باربیکیو و … می‌فروشند سود بسیار زیادی کسب کنند. این کسب و کار سرمایه‌ی کمی نیاز دارد و به هیچ مدرک دانشگاهی رسمی نیاز ندارد. بنابراین، این موردی است که به راحتی می‌توانید دنبال کنید.

۴. حمل و نقل

حمل و نقل یکی از ضروریاتی است که تقریبا صرفنظر کردنی نیست. و به همین خاطر تقاضا برای خدمات حمل و نقل تقریبا در همه جا بالا است. به عنوان یک سرمایه گذار خارجی در سنگاپور، می‌توانید کسب و کار حمل و نقل را آغاز کنید، که دامنه‌ی آن به میزان سرمایه‌تان بستگی دارد. اگر سرمایه‌تان کوچک است، خدمات تاکسی را شروع کنید که کار آن خدمت‌رسانی به محله و اطراف آن است. با داشتن سرمایه‌ی بیشتر، می‌توانید خدمات حمل و نقل بین شهری یا بین استانی را آغاز کنید.

۵. الکترونیک

صنعت الکترونیک بزرگترین بخش تولیدی سنگاپور است که بالغ بر ۴۸٪ از کل برونداد صنعتی آن را تشکیل می‌دهد. علارقم این نرخ تولید بالا فرصت‌های بسیار زیادی برای کسب و کار وجود دارد که می‌توان از طریق آن‌ها به مشتریان محصولات الکترونیکی فروخت. با یک سرمایه‌ی کم، می‌توانید بر طیف نسبتا محدودی از لوازم الکترونیکی تمرکز کنید، اما این بسته به میزان سرمایه‌تان می‌تواند گسترده تر باشد.

۶. بازاریابی آنلاین

با افزایش نیاز کسب و کارها به جذب مشتری و فروش محصولات‌شان از طریق اینترنت تقاضا برای حرفه‌های‌ها و کسب و کارهایی که خدمات بازاریابی آنلاین انجام می‌دهند رو به اوج گیری است. این خدمات از کپی‌رایت تا بهینه سازی موتور جستجو را در بر می‌گیرد. اگر یک کپی‌رایتر حرفه‌ای هستید یا طراح و توسعه‌ دهنده‌ی وب، یا متخصص بهینه سازی موتور جستجو، یا کارشناس بازاریابی رسانه‌های اجتماعی، پس فرصت‌های بسیار زیادی در سنگاپور انتظار شما را می‌کشد.

۷. نگارش آزاد

با افزایش تعداد افراد و کسب و کارهایی که وبلاگ نویسی را به عنوان راهی برای پولسازی آنلاین انتخاب کرده‌اند تقاضا برای سایه‌نویس‌های (کسیکه بجای دیگران چیز مینویسد) خلاق و مبتکر نیز افزایش پیدا کرده است.

وبلاگ نویسی به عنوان یک کسب و کار فقط وقتی شکوفا می‌شود که کیفیت محتوای منتشر شده مدام بهتر بشود، شرایطی که بسیاری از وبلاگ نویسان هرگز به تنهایی قادر به فراهم کردنش نخواهند بود. بنابراین، اگر در بازی با کلمات مهارت دارید و از نظر دستور زبان صاحب سبک هستید، می‌توانید به عنوان سایه نویس برای وبلاگ‌ها و همین طور کمک در امر نوشتن به دیگران پول زیادی به دست بیاورید.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین کشورهای جهان برای سفر در ۲۰۲۰

۸. خشک شویی

اکثر سنگاپوری‌ها آنقدر سرشان شلوغ است که خودشان از عهده‌ی رختشویی بر نمی‌آیند. بنابراین، ترجیح می‌دهند بدهند شخص دیگری این کار را برایشان انجام بدهد. اگر به دنبال شروع کسب و کاری با مقیاس کوچک در سنگاپور هستید، به این گزینه هم فکر کنید. برای شروع کسب و کار، به چیزی بیش از ماشین لباسشویی و چند عدد تجهیزات دیگر مانند اتو فشار، خشک کن و … نیاز ندارید.

۹. خودرو و لوازم یدکی

خودروها و سایر وسایل نقلیه در سنگاپور فروش خوبی دارند. و خارجی‌ها می‌توانند به راحتی وارد این کسب و کار شوند. اما سرمایه همچنان مبحث اصلی است، چون این کسب و کار به سرمایه‌ی زیادی نیاز دارد. با وجود این، اگر سرمایه‌تان کم است، می‌توانید کسب و کار فروش لوازم یدکی را به جای آن شروع کنید. آن‌ها هم فروش خوبی دارند.

۱۰. خدمات مالی

چون کسب و کارهای زیادی وجود دارند، هم بومی‌ها و هم خارجی‌های سنگاپور، تقاضای بسیار زیادی برای افرادی دارند که خدمات مالی حرفه‌ای ارائه می‌کنند مانند حسابرسی، حسابداری و دفترداری. اگر در هر یک از این خدمات سابقه‌ی خوبی دارید، می‌تواند در سنگاپور با کمک سایر کسب و کارها و مهارت‌تان پول زیادی کسب کنید.

۱۱. خدمات تدریس در منازل

سرپرست‌های خانواده‌ها در سنگاپور برای بچه‌های‌شان دوست دارند معلم خصوصی بگیرند، که همین امر آن را به کسب و کاری خوب تبدیل می‌کند. حتی می‌توانید آموزش زبان انگلیسی یا حسابداری را انتخاب کنید، چون این دو مورد به شدت مورد تقاضا هستند.

۱۲. محصولات سازگار با محیط زیست

توزیع محصولات سازگار با محیط زیست مانند لامپ و اقلام قابل بازیافت ممکن است حرکت کسب و کاری فوق‌العاده ای باشد. فقط حتما سایت‌تان طوری باشد که قابلیت جستجوی راحتی داشته باشد و مقالات آن هر روز به روزرسانی بشوند.

۱۳. محصولات ارگانیک مانند پوشک با کیفیت یا بسته‌های هدیه

والدینی که نگران کیفیت محصولات برای بچه‌های‌شان هستند مشتریان پر و پا قرص این نوع از ارائه‌ی محصولات خواهند بود.

۱۴. ای‌بوک یا کتاب‌های الکترونیکی

کسب و کار کوچکی که به فکر فراغت مطلوب مردم باشد، مانند مطالعه، می‌تواند موفق شود. می‌توانید نوشتن و فروختن کتاب‌های الکترونیکی‌تان را در بازار الکترونیک آغاز کنید اگر که مهارت و اراده و عزم آن را داشته باشید.

۱۵. جواهرات دست ساز

آیا می‌توانید دانه‌های مروارید و جواهر را به نخ کنید؟ پس می‌توانید کسب و کار جواهر سازی را از درون منزل شروع کنید و برای آن مهارت و اشتیاق کافی داشته باشید.

۱۶. خدمات پرستاری از سالمندان

در سنگاپور، قانونی وجود دارد که بچه‌ها را ملزم می‌کند از والدین‌ مسن‌شان مراقبت کنند و به صورت غیر مستقیم، این قانون تقاضا را برای خدمات پرستاری از سالمندان در خانه افزایش می‌دهد. تامین پرستاری از سالمندان، مانند آماده کردن غذا، خانه‌داری، خوراندن داروها، می‌تواند کسب و کار پولسازی باشد، به ویژه خانه داری برای شاغلین پر مشغله.

۱۷. مربی فیتنس

هر روزه آدم‌های بیشتر و بیشتری به اهمیت داشتن بدنی متناسب و آماده پی می‌برند. یک مربی فیتنس می‌تواند مشتریان خودش را داشته باشد. محصولاتی که باعث بهبود سلامت می‌شوند نیز قطعا تقاضا برای‌شان زیاد است.

۱۸. خدمات نظافت

راه اندازی و اداره‌ی کسب و کاری کوچک که خدمات نگهداری از منازل و اماکن مسکونی را فراهم می‌کند نیز می‌تواند کسب و کار خوبی باشد. تشکیلات اقتصادی و تجاری که به نظافت اماکن خود نیاز دارند معمولا مشتریان همیشگی هستند. می‌توانید خدمات نظافت منازل، نظافت ادارات، تمیز کردن سقف، و … ارائه کنید.

۱۹. خدمات تعمیرات

افرادی که به تعمیر وسایل و اثاثیه‌شان نیاز دارند می‌توانند در هزینه‌های خود صرفه جویی کنند. از این رو، کسب و کار خدمات تعمیراتی می‌تواند گزینه‌ی کسب و کاری خوبی باشد. در هر اقتصادی، چه خوب یا بد، آدم‌ها همیشه چیزهایی برای تعمیر کردن دارند چون تعمیر آن قطعا از خرید جایگزین و نو آن وسیله کمتر هزینه دارد.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده  – کامروا ابراهیمی

منبع: profitableventure

کار در سنگاپور: ۱۹ ایده کسب و کار کوچک در سنگاپور


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی