کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

کار در ژاپن: ۷ ایده راه اندازی کسب و کار کوچک در کشور ژاپن

کسب و کارها کمابیش موقعیتی و وضعیتی هستند. کسب و کارهایی وجود دارد که ممکن است در بخش‌هایی از جهان درخشان و امید بخش باشند اما در سایر بخش‌ها نه! اما کسب و کارهایی وجود دارند که برای آن‌ها تقاضای جهانی وجود دارد. در ادامه شما را با ایده های راه اندازی کسب و کار در ژاپن که می‌توانید در کشور ژاپن پی بگیرید آشنا می‌کنیم.

کار در ژاپن

راه اندازی کسب و کار در ژاپن

۱. مرکز تماس

همچنین می‌توانید در شهرهای ژاپن با میزان سرمایه‌گذاری که از عهده‌اش بر می‌آید مرکز تماس راه اندازی کنید. محل مرکز تماس دیگر اهمیتی ندارد چون هیچ کس به شما مراجعه حضوری نخواهد داشت. می‌توانید هر جایی که از فضای مناسب و کافی برای انجام راحت فعالیت‌ها و شغل‌های مربوطه برخوردار باشد مکان خود را بنا کنید. به علاوه، لازم است سطح سر و صدای محیط را تا حد مجاز (40 تا 50 دسی‌بل) نگه دارید.

مطلب مرتبط: شغل و کار در قطر: ۲۰ بهترین ایده کسب و کار کوچک در قطر

۲. بازاریابی اجتماعی

این یک کسب و کار مشاوره‌ای برای آدم‌های کسب و کار است. همین طور که خارجی‌ها بیشتر و بیشتر درباره‌ی چشم اندازهای تجاری بزرگ در ژاپن آگاهی به دست می‌آورند، کسب و کارهای جدیدی که توسط خارجی‌ها انجام می‌شوند به سرعت در این بخش از جهان گسترش و توسعه‌ می‌یابند. خب، سرمایه گذاران خارجی کمابیش با جالش سازگار شدن با اقلیم کسب و کاری در ژاپن و ارتباط خوب برقرار کردن با مشتریان روبرو هستند. به عنوان مشاور کسب و کار، کار شما آن است که به این کسب و کارها کمک کنید به سرعت به اهداف‌شان برسند و توصیه‌های کارشناسانه‌ای به آن‌ها بدهید درباره‌ی نحوه‌ی تشکیل یک نهاد کسب و کاری در ژاپن، نحوه‌ی مشتری یابی، افزایش فروش، و شناور ماندن در عرصه‌ی سخت رقابت.

۳. داروی گیاهی

داروی گیاهی به آهستگی اما پیوستگی جایگزین بخش‌های داروسازی در ژاپن می‌شود مثل چین و هند. این به یک کسب و کار شکوفا در ژاپن تبدیل می‌شود چرا که آدم‌های بیشتر و بیشتری در آن ورود می‌کنند. با چنین وضعیتی، ژاپن در حال حاضر تقاضای بسیار زیادی برای پزشکان طبیعی‌کار و همچنین محصولات داروی گیاهی در جهان دارد. اگر در موضوعاتی مانند آیورودا و درمان گیاهی مهارت دارید و پیشرفته هستید، پس کسب و کاری را در زمینه‌ی طب و درمان جایگزین در ژاپن آغاز کنید که به احتمال فراوان بسیار سودبخش است. طب گیاهی و داروی گیاهی نه تنها ایده‌ی کسب و کاری کم هزینه‌ای است بلکه به سرمایه گذاری کمی نیز نیاز دارد.

مطلب مرتبط: ۱۵ فرصت و ایده راه اندازی کسب و کار کوچک در مالزی

۴. جوهر پُر کنی

چاپگرها و دستگاه‌های فتوکپی در هر جایی وجود دارند، از خانه‌ها تا مغازه‌ها تا ادارات. جایگزین کردن کارتریژهای خالی چاپگرها و دستگاه‌های کپی هر بار که تمام می‌شوند نه تنها به لحاظ مالی پر هزینه است بلکه به لحاظ آلودگی محیطی نیز هزینه آفرین است. شهرهای مدرن جهان مستعد آلودگی هستند، هر یک به طریقی. پر کردن مجدد جوهر و کارتریج تونر می‌تواند باعث صرفه جویی پولی برای مشتریان و جلوگیری از آلودگی ناشی از پسماندها بشود. برای شروع کار جوهرپرکنی به یک مقدار کمی سرمایه نیاز دارید و حتی می‌توانید مقر خود را منزل‌تان قرار دهید.

۵. مرکز تماس مجازی

مرکز تماس مجازی یک سری نماینده را مسئول پاسخ گویی و زیر نظر گرفتن تماس‌هایی از سرتاسر جهان می‌کند، نه اینکه فقط تماس‌های همان منطقه‌ی محل کسب و کار. مرکز تماس مجازی با پاسخگویی و ضبط خدمات مشتریان ورودی یا تماس‌های فنی ، بدون احتیاج به سرمایه گذاری جهت به کارگماشتن یک پرسنل داخلی اختصاصی، به کسب و کارها کمک می‌کند. کسب و کار مرکز تماس مجازی را می‌توان به سرعت و با هزینه‌های پایین آغاز کرد، اما سطوح درآمدی قابل ملاحظه‌ای از آن عاید سرمایه‌گذار خواهد شد. این کسب و کار را می‌تواند از داخل منزل نیز انجام داد و به مشتریان محلی و همچنین مشتریان راه دور از طریق اینترنت خدمت رسانی کرد. تمام چیزی که نیاز دارید یک دستگاه کامپیوتر، فکس، پرینتر با کیفیت و یک تلفن چند خطی یا سیستم تلفن مجازی است.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین ایده راه اندازی کسب و کار در آلمان در ۲۰۲۰

۶. فروش خودکار

مکان و فهرست موجودی‌ها برای این نوع کسب و کار حائز اهمیت است. یک دستگاه فروش خودکار یا توزیع‌ کننده، به واقع، به نظارت کمینه‌ای نیاز دارد و می‌تواند بدون شما هم به کارش ادامه بدهد. آنچه نیاز دارید آن است که موجودی‌تان را گاهگاهی چک کنید. باید این دستگاه‌ها را در جاهایی قرار بدهید که جمعیت قابل تپجهی از آنجا عبور می‌کند. در دستگاه‌ های فروش خودکار مدرین نه تنها نوشیدنی یا اسنک فروخته می‌شود، بلکه محصولاتی مانند عطر، کتاب و مجله، بلیط سینما، کفش و لباس نیز به فروش می‌رسد.

۷. خدمتگزاری

صاحب خانه‌ای بودن یعنی فهرست بلندبالایی از چیزهایی که باید تعمیر شوند، بهبود پیدا کنند و جمع و جور شوند. پیدا کردن وقت برای انجام همه‌ی این‌ها برای اکثر ساکنان شهرها مسئله ساز است. خب، ممکن است بتوانید خودتان برای انجام این کارها کمی بودجه کنار بگذارید اما ممکن است در برطرف کردن همه‌ی آن موارد تخصص نداشته باشید. در اینجا می‌توانید به نجات مالکان خانه‌ها بیایید و در مقام یک خدمتگزار به دادشان برسید، به شرط آنکه از نحوه‌ی تعمیر چیزها اطلاعات کافی داشته باشید. این یک سکب و کار عالی با حداقل هزینه‌های استارت آپی است که می‌توانید به عنوان یک کار پاره وقت نیز انجامش بدهید . آنچه نیاز دارید تماس‌هایی در و خارج از محله است. وقتی شهرت پیدا و با شغل‌تان احساس راحتی کردید، آن وقت می‌توانید روی ادارات تجاری بازرگانی نیز تمرکز کنید. این یکی از ایده های کسب و کاری کوچک در ژاپن است که ممکن است سرمایه گذاران بومی و / یا خارجی انتخابش کنند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده-  کامروا ابراهیمی

منبع: sfconsultingbd

کار در ژاپن: ۷ ایده راه اندازی کسب و کار کوچک در کشور ژاپن


 

 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی