کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اوباما و خانواده اش تعطیلات کجا می‌روند

تعطیلات اوباما و خانواده اش در آخر هفته علاوه بر اینکه با هدف کنار هم بودن اعضای خانواده می‌گذرد اهداف ترویج توجه و احترام به محیط زیست را هم دارد. اوباما قصد دارد تعطیلاتشان را در پارک ملی حفره‌های کارلزبد و پارک ملی یوسیمیتی، که دو پارک ملی مشهور در آمریکا هستند، بگذراند. با بازده همراه باشید تا تصاویر بیشتری ببینید.

تعطیلات اوباما

پارک ملی حفره‌های کارلزبد(Carlsbad Caverns National Park) واقع در نیومکزیکو، به دلیل غار زیرزمینی مشهور آن شهرت زیادی دارد. ۱۶ گونه خفاش در این غار زندگی می‌کنند.

 

تعطیلات اوباما ۵

پارک ملی یوسیمیتی(Yosemite National Park) در کالیفرنیا قرار دارد و به دلیل وجود قله‌های بلند، آبشارها و بیش از ۲۰۰ گونهٔ گیاهی و جانوری، مثل خرس‌های قهوه‌ای، مناظری بسیار معرکه و فوق العاده دارد.

تعطیلات اوباما ۴

اوباما قصد دارد در سفر ۱۹-۱۷ ژوئن (۲۸ تا ۳۰ خرداد) به ایالات نیومکزیکو و کالیفرنیا، علاوه بر اینکه اوقاتی را در کنار دو دختر خود مالیا و ساشا بگذراند، گامی هم در جهت ترویج حفاظت از محیط زیست بردارد.

تعطیلات اوباما ۲

اوباما در  ۲۰۰۹ نیز به همراه خانواده خود برای بازدید از چشمه های آب گرم پارک ملی یلواستون و گرند کنیون به ایالات وایومینگ و آریزونا سفر کرده بود. هم چنین وی در  ۲۰۱۰ تعطیلات خود را در پارک ملی آکیدیا واقع در ایالت مین سپری کرد.

تعطیلات اوباما ۶

او در صفحه فیسبوک خود نوشته است که دلش می‌خواهد مطمئن شود مردم از زیبایی های طبیعی، پارک اعجاب انگیز ملی، اقیانوس‌های زیبا، و تمام این هدایای بزرگ طبیعت لذت می‌برند و آن را برای آیندگان حفظ می‌کنند.

سایت کسب و کار بازده

منبع:استاف

موضوع محوری:

تعطیلات اوباما و خانواده اش

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی