کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

انرژی درمانی: انواع انرژی درمانی متناسب با نیاز شما

در سراسر دنیا متخصصان انواع مختلف انرژی درمانی را می‌یابید که مجموعه‌ی گسترده‌ای از دانش‌ها را به کار می‌گیرند. بنابراین انواع مختلف انرژی درمانی کدام است و کدام‌یک برای شما مناسب است؟

انرژی درمانی

انرژی درمانی چیست ؟

برخلاف پزشکی نوین، هدف انرژی درمانی این است که علائم بیماری را با برطرف‌کردن علت بیماری از بین ببرد- خواه آن علت جسمانی، هیجانی، ذهنی، یا روحی باشد. از این گذشته، شیوه‌ی کار انرژی درمانی را می‌توان در تمام حوزه‌های زندگی به کار برد، از سلامت گرفته تا امور مالی، روابط، هیجان‌ها؛ کافی است لب تر کنید تا آن موضوع یا چالش برای همیشه از زندگی‌تان پاک شود.

انتخاب شیوه‌ی انرژی درمانی واقعا به شما و آن‌چه با آن احساس راحتی می‌کنید بستگی دارد. متخصصان قادر خواهندبود بدون توجه به نوع تخصص خودشان، در این مورد کمک‌تان کنند- احتمالا آنها می‌توانند در حوزه‌ی کاری انتخابی‌شان شما را به یک متخصص معرفی کنند.

با این حال در نهایت، همه‌ی جاده‌ها به یک مقصد ختم می‌شود، و شما می‌توانید از در دسترس‌ترین شیوه‌های انرژی‌درمانی استفاده کنید تا به آرامش درون برسید و در تمام عرصه‌های زندگی لذت ببرید. در نادرترین موارد که نمی‌توانید تسکین پیدا کنید، شاید فهرست زیر درباره‌ی نوع انرژی‌درمانی که دنبال آن هستید، ایده‌ی بهتری به شما بدهد.

مطلب مرتبط : طب فشاری : با فشار ۱۰ نقطه از بدن همه دردها را تسکین دهید

۱. بیرون‌کردن و دفع موجودات ماورایی

انرژی درمانی

جادودرمانگرها (شمن‌ها) و حکیمان از هر لحاظ درمانگرانی فوق‌العاده هستند چون می‌توانند کمک‌تان کنند روی جوانب مختلف زندگی‌تان کار کنید و به خوبی تسکین بیابید، و معمولا خیلی سریع این کار را می‌کنند.

اگر شما یک بیماری جسمانی، ذهنی، هیجانی یا روحی داشته‌باشید، بیشتر فرآیندهایی که یک جادودرمانگر انجام می‌دهد می‌تواند برایتان مفید باشد.

اکثر کارهای جادودرمانی بر مفهوم کمک به شما استوار است، کمکی به منظور تلفیق دوباره‌ی زوایای کوچک روح‌تان، زوایایی که در جریان تجارب هولناک و دردآوری که متحمل شده‌اید، پنهان و مصون مانده‌اند، این کارها مستقیما روی پیکره‌ی انرژی جسمانی‌تان نیز کار می‌کنند.

۲. فعالیت‌های قلمرو شفادهندگی ، درمانگری و طب، بیرون کردن و دفع موجودات ماواریی، توسط شفادهندگان پیشرفته و حرفه‌ای هم قابل اجرا است

اگر مدتی است روی یک ناراحتی کار می‌کنید و نتوانسته‌اید از پس آن بربیایید، شاید پای یک انرژی یا موجود ماورایی منفی در میان باشد که اختلال ایجاد می‌کند. شما می‌توانید به موجودات شیطان‌صفت کوچکی فکر کنید که ممکن است به شما، فردی دیگر، یا انرژی حوزه‌ای از زندگی‌تان که دارید روی آن کار می‌کنید، چسبیده باشند.

مطلب مرتبط : خواص بازتاب درمانی برای سلامتی شگفت انگیز هستند

علائمی که نشان می‌دهد شاید پای حمله‌ی یک موجود ماورایی در میان است:

 • از دست دادن انرژی، بیماری، یا درد ناگهانی
 • مکررا به درون همان چرخه‌های تکراری کشیده می‌شوید.
 • بیماری غیرقابل توضیح
 • ناموفق بودن تلاش برای درمان
 • خودکشی و افسردگی مزمن و مداوم
 • احساسات مداوم کم‌ارزش پنداشتن خود و خوگویی‌های منفی
 • درد خیلی نقطه‌ای که گاهی جای آن عوض می‌شود

ما به روش‌های مختلف این موجودات ماورایی را با خود همراه می‌کنیم، از جمله بودن در باشگاه‌های تفریحی، کافه‌ها، و رستوران‌ها، چون در این مکان‌ها انرژی منفی زیادی وجود دارد، و الکل توان دفاعی ذهن‌تان را پایین می‌آورد. هم‌چنین به خانم‌ها توصیه می‌شود در مکان‌های عمومی موی خود را باز نگذارند، چون این به جذب انرژی‌های منفی که به مو می‌چسبند کمک می‌کند.

مطلب مرتبط : ماساژ درمانی : ۱۰ روش و فایده ماساژ درمانی برای تسکین درد و سلامتی

۳. حفاظ بدن، بیماری و بیماری مزمن

انرژی درمانی

برای درمان بیماری حاد و مزمن، و حفاظت و نگه‌داری کل بدن، می‌توانید به شیوه‌هایی مانند مکالمه‌ی ذهن و بدن بپردازید تا از جسم‌تان حفاظت کنید و کمک کنید هنگامی که انرژی‌ها حرکت می‌کنند و جریان می‌یابند، به‌طور طبیعی درمان شود.

فشاردرمانی، طب سوزنی، طب چینی، و ریکی نیز به احتمال زیاد کمک‌تان می‌کند تسکین پیدا کنید، هرچند می‌توان از تغییر الگوی انرژی‌های شدید (فرآیندی برای پاک کردن اعتقادات، رفتارها و هیجان‌های منفی که در زندگی محدودیت ایجاد می‌کنند، م.) استفاده کرد تا سامانه‌های اعتقادی، الگوهای نسلی، حافظه‌های فعال، و دیگر چیزهایی را که از گذشته در شما نفوذه کرده‌است، تغییر داد – این‌ها همان علت‌های “هیجانی” یا “ذهنی” است که سبب بیماری‌تان شده‌است.

مطلب مرتبط : ۱۱ نقطه بازتاب درمانی در پاها برای حفظ و بهبود سلامتی بدن

تغییر وضعیت هیجان‌هایتان

برای حالات هیجانی حاد مانند شوک و ضربه‌ی روحی، و نیز حالات هیجانی منفی مانند افسردگی، می‌توانید بیش‌تر شیوه‌ها را به کار ببرید، اگر نگوییم می‌توانید همه‌ی شیوه‌های درمانی را به کار ببرید.

شیوه‌هایی مانند مکالمه‌ی ذهن و بدن، فشاردرمانی و ریکی کمک‌تان می‌کند به‌طور موثر با شوک آنی و حالات هیجانی حاد کنار بیایید. یک جادودرمانگر می‌تواند در این مورد هم کمک‌تان کند.

برای مدیریت مسائل هیجانی بلندمدت‌تر مانند افسردگی، می‌توانید از روش‌هایی مانند مشاوره‌ی زندگی، جادودرمانگری، تغییر الگوی انرژی‌های شدید برای تغییر سامانه‌های اعتقادی و تشدید انرژی رخدادهای گذشته، و جلسات “مکالمه‌ی ذهن و بدن” بلندمدت و مداوم بهره بگیرید تا سامانه‌ی انرژی‌تان را دوباره تنظیم کنید و واقعیتی جدید بسازید.

انرژی درمانی

هم‌چنین می‌توانید به واسطه‌ی معرفی اظهارات و چالش‌ها در آغاز جلسات مکالمه‌ی ذهن و بدن، از این جلسات به‌طور خیلی موثر استفاده کنید، همان‌طور که در تغییر الگوی انرژی‌های شدید این کار را می‌کنید.

تغییر سامانه‌ی اعتقادی و ایجاد تغییر در زندگی‌تان

وقتی به کنه واقعیت‌های بنیادی می‌رسید، انرژی درمانی تماما تغییراتی است که باید در سامانه‌های اعتقادی درونی‌تان ایجاد کنید تا دنیا پاسخی متفاوت به شما بدهد و واقعیتی متفاوت را تجربه کنید که جذب‌تان شده‌است.

تمام اشکال انرژی درمانی در مراحل نهایی از طریق کالبد فیزیکی‌تان پردازش می‌شود، و سازوکارهای نهایی همیشه در درون‌تان دو بخش خواهدداشت:

۱. اول، یک ادراک ذهنی/هیجانی( یک فکر یا احساس) خواهیدداشت، و

۲. دوم، این “چرخش” در کالبد فیزیکی‌تان منتشر و خارج می‌شود، یا از طریق دستگاه دفع(ادرار و مدفوع)، گاز (ایجاد حباب در شکم، آروغ زدن، و خروج گاز معده)، یا اشک.

اگر تا به حال لحظه‌ی رسیدن به بینش آنی را تجربه کرده‌باشید، چرخش ذهنی و هیجانی را تجربه کرده‌اید.

لحظه‌ی رسیدن به بینش آنی، لحظه‌ای است که فکری متفاوت درباره‌ی موضوعی به ذهن‌تان می‌رسد و باعث می‌شود به این درک برسید که نگاه‌تان به آن اشتباه بوده‌است، و می‌توانید ذهنیت‌تان را نسبت به آن- معمولا فورا و در همان لحظه- تغییر دهید. هم‌چنین این لحظه با این فکر همراه است که “چگونه می‌توانستم تا این حد احمق باشم؟! ”

در بسیاری از موارد، لحظه‌ی رسیدن به بینش آنی (ادراک ذهنی و هیجانی) همان عنصری است که در واقع در یک چرخش به دنبال آن هستید، چون این عنصر در درون‌تان، به عنوان یک فرد، تغییر آگاهانه ایجاد می‌کند.

هدف بسیاری از شیوه‌های درمانی این است که با ایجاد چرخش در “بخش های” هیجانی، جسمانی، روحی، و ضمیر نیمه‌آگاه‌تان شما را به این لحظات بینش آنی برسانند، و به اطلاعات اجازه‌ی ظهور بدهند.

بعضی شیوه‌های درمانی به شما اجازه می‌دهد مستقیما اعتقادها و سامانه‌های اعتقادی را با رهاسازی انرژی، که هم‌سو با تبدیل آگاهی به هوشیاری است، مهار کنید.

 • تغییر الگوی انرژی‌های شدید که اعتقادات منحرف را به واسطه‌ی حرکت‌شناسی شناسایی می‌کند، و سپس این اعتقادات را از سامانه‌تان حذف می‌کند و واقعیت جدید را به آن اضافه می‌کند.
 • آینه‌های روابط یک سازوکار مشاوره و رشد شخصی قدرتمند است که چارچوبی برای تحلیل چالش‌هایتان ارائه می‌کند و شما را قادر می‌سازد به لحظات درک آنی برسید.
 • مشاور زندگی از شما در قالب یک چارچوب هدایت‌شده حمایت می‌کند تا در قالب آن تغییر در همه‌ی حوزه‌های زندگی‌تان اثر بگذارد، و بسته به حوزه‌ی تخصص مشاور، از چند روش، ابزار، و عمل استفاده می‌شود. ابزارهای کاربردی مشاوره از برنامه‌ریزی عصبی کلامی تا هیپنوتیزم‌درمانی، انرژی درمانی ، ضربه زدن، و چیزهای دیگر متنوع است.

رهنمود و حمایت در سفرتان

در آداب کابالایی می‌آموزید عمیقا خودتان را جست‌وجو کنید و با آموزگار هم‌سو شوید، چون به یک پیش‌کسوت نیاز دارید تا کمک‌تان کند در سفر روحی‌تان گام بردارید.

نقش پیش‌کسوت چندجانبه است، چون پیش‌کسوت حمایت، توصیه، و رهنمود فراهم می‌کند تا مطمئن شود اشتباه احمقانه‌ای نمی‌کنید، بی‌سبب درجا نمی‌زنید یا به خاطر نداشتن چارچوبی برای رجوع به آن، چیزی را اشتباه تفسیر نمی‌کنید.

کار کردن با یک معلم، پیش‌کسوت، مربی، معلم روحانی، یا جادودرمانگر می‌تواند به‌طور چشمگیر کمک‌تان کند زمانی را که صرف سفر روحانی‌تان می‌کنید، کاهش دهید، چون به خرد و تجربه‌شان اتکا می‌کنید تا کمک‌تان کنند اوج بگیرید.

از خنثی بودن هیجان (احساس تهی بودن) گرفته تا افسردگی عمیق و آگاهی از این‌که هرگز هیچ‌چیز در دنیا خوشحال‌تان نمی‌کند، در مسیر رشد روحی و شخصی چند درس هست که اگر اشتباه تفسیرشان کنید، می‌تواند به سختی باعث سقوط‌تان شود.

در نهایت همیشه انتخاب با شما است که از این درس‌ها و آزمون‌ها برداشتی مثبت یا منفی داشته‌باشید.

یک چرخش ساده در چشم‌اندازتان از سوی یک مسافر سرد و گرم‌چشیده می‌تواند نوع برداشت‌تان را تقریبا از همه‌چیز تغییر دهد، و شما را از درد و رنج غیرضروری بازدارد. یک مربی یا پیش‌کسوت روحی خوب کمک‌تان می‌کند این دیدگاه‌ها را پیدا کنید، و رشدی را تجربه کنید که در چارچوبی مثبت است و انرژی می‌دهد، نه این‌که انرژی‌تان را تحلیل ببرد.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _مینا بنادکوکی

منبع:دِ اسپریت ساینس

انرژی درمانی : انواع انرژی درمانی متناسب با نیاز شما


برچسب ها

بازده

 1. یک زن گفت:

  وقتی نمیشه کار کرد فایده نداره. خودم ریکی کارم ولی کار کردن سخت

 2. علی گفت:

  با سلام
  برای آموزش انرژی در مانی جایی را در تهران میشه معرفی کنید
  ممنون

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی