کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

انواع سوتین: ۶ مدل سینه بند که هر خانمی باید در کمدش داشته باشد

انتخاب سوتین مناسب و استفاده از انواع سوتین یا سینه بند در زمان های مناسب و مخصوص خودش امر مهمی است که همه بانوان باید به آن توجه کنند. سوتین بسته به این‌که چه‌قدر آن را بپوشید و چه‌طور آن را بشویید، می‌تواند دوام زیادی داشته باشد. شما باید برای خرید انواع سوتین های مختلف سرمایه‌گذاری کنید تا بتوانید سینه بندی را که واقعا مناسب‌تان است در هر زمان انتخاب کنید و بپوشید.

انواع سوتین

پیدا کردن سینه بند مناسب مانند پیدا کردن قطعه‌ی گم‌شده‌ی پازل است که برای داشتن ظاهری مناسب ضرورت دارد. سوتین روی کل لباس شما تاثیرگذار است، سینه‌ی شما را به درستی پشتیبانی می‌کند و ناراحتی را کاهش می‌دهد.

مطلب مرتبط: راهنمای خرید سینه بند: ۷ نکته مهم درباره انتخاب و خرید سوتین

چنان‌چه از قبل هم می‌دانید، انواع فراوانی از شکل و سایزهای مختلف سینه بند در بازار وجود دارد. حتی اگر ترجیح و سیلقه‌ی شخصی‌تان را در رابطه با سینه بند کمی متعادل کرده باشید، باز هم خوب است بدانید که چه گزینه‌هایی برای شما وجود دارد.

پس از پیدا کردن سوتین مناسب، در نهایت لباس‌های‌تان را می‌پوشید و احساس خوبی با آن‌ها خواهید داشت. منظورمان این است که سینه بندهای خاصی فقط برای بعضی از بلوزها و تاپ‌ها مناسب هستند.

انواع سینه بند عبارتند از:

۱ – سینه بندهای پوش آپ

این نوع سوتین برای بلوزها و تاپ‌هایی به درد می‌خورد که برش یقه‌شان عمیق یا پایین‌تر از حد معمول است. اگر می‌خواهید خط سینه‌تان را به رخ بکشید، پوشیدن این نوع سوتین بهترین راه است. سینه بند پوش آپ سینه‌های شما را خوش فرم‌ می‌کند.

۲ – سینه بند تی‌شرت

این نوع سینه بند ظاهر ساده‌ای دارد و برای تی‌شرت‌‌های فیت تن‌تان بسیار مناسب است. بیش‌تر انواع سوتین دوخت قابل‌توجهی دارند که ممکن است از روی لباس به صورت برجسته‌ای مشخص باشد. البته این موضوع در مورد سینه بند تی‌شرت صدق نمی‌کند. این نوع سوتین هیچ دوخت یا برجستگی قابل رویتی ندارد.

مطلب مرتبط: ۱۰ رایج ترین اشتباهات زنان در رابطه با لباس زیر و راه های اجتناب از آنها

۳ – سینه بندهای ورزشی

این نوع سینه بند زمانی عالی است که می‌خواهید در هنگام ورزش کردن از سینه‌های‌تان حمایت کنید. یک سوتین ورزشی حرکت سینه‌ها را به حداقل می‌رساند، بنابراین از تکان خوردن سینه‌ها در زمان انجام تمرنیات سنگین کاردیو جلوگیری می‌کند.

۴ – سینه بند استراپلس (بدون بند)

این نوع سینه بند بدون بند است. سوتین استراپلس برای تاپ‌ها و پیراهن‌های بدون آستین فوق‌العاده است. حتی برای لباس‌هایی که نوارهای استاندارد ندارند. و سینه بند بدون بند واقعا سر و وضع‌تان را تکمیل می‌کند.

۵ – سوتین نواری

اگر شما بلوزی بپوشید که بدون بند است و حلقه آستین‌های بزرگ دارد، یک سوتین نواری به دردتان می‌خورد. این نوع سینه بند با طراحی فوق‌العاده و جذاب برای لباس‌تان عالی است. شما همچنین باید بدانید که سینه بند نواری پشتیبانی بسیار کمی از سینه‌ها ارائه می‌دهند و بنابراین برای استفاده‌ی طولانی مدت مناسب نیست.

راهنمای خرید سینه بند و انواع سوتین

۶ – سینه بند کانتور

یک سینه بند کانتور دارای ابر ساده است، و در عین حال کاپ‌ها طراحی ساده و صاف دارند. شما می‌توانید یک سوتین کانتور برای تی‌شرت و تاپ‌های جذب مناسب است. این نوع سینه بند سینه را بالا نمی‌کشد، اما از آن‌ها پشتیبانی کرده و راحتی را به شما ارائه می‌دهد.

این احتمال وجود دارد که شما به همه‌ی این سینه بندها نیاز نداشته باشید. اما اگر یک کمد کامل داشته باشید، انتخاب نوع مناسب سوتین برای لباس‌تان مطمئنا مفید خواهد بود.

مطلب مرتبط: ۲۰ بهترین روش از بین بردن لکه چربی روی لباس

در مورد انتخاب نوع مناسب سوتین به این موارد هم توجه کنید

۱. همیشه سراغ رنگ‌های خنثی بروید، به ویژه هنگامی که برای تی‌شرت خرید می‌کنید یا سینه بندهای کانتور می‌خرید.

۲. با توجه به شرایط کارتان، استفاده از سینه بندهای پر از ابر ممکن است منجر به افزایش رطوبت و گرما شود. بنابراین سعی کنید برای ساعت‌های طولانی سینه بندهایی را بپوشید که ابر کم‌تری دارند.

۳. اگر می‌خواهید به حالت طبیعی و بدون ابر فراوان سینه‌های‌تان کمی بالاتر برود، می‌توانید کاپ‌های زاویه‌دار را انتخاب کنید. آن‌ها بسیار سبک‌تر هستند و در مقایسه با سینه بندهای ابردار راحتی بیش‌تری دارند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده- سارا فیضی

منبع:homeremedyhacks

انواع سوتین: ۶ مدل سینه بند که هر خانمی باید در کمدش داشته باشد


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

علی بابا

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی