کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۷ امن ترین کشورهای جهان در ۲۰۲۰

زمانی که قرار است به کشور دیگری نقل مکان کنید، به احتمال زیاد کیفیت بالای زندگی در آن کشور اهمیت زیادی برای‌تان دارد. و امنیت و ایمنی هنگام افزایش کیفیت زندگی نیز جنبه مهمی دیگری است که باید مد نظر قرار بدهیم. هر کسی دوست دارد در کشوری باشد که خودش و فرزندان و خانواده‌اش در امنیت کامل و بدون هر گونه مشکلی زندگی کنند. اگر موضوع امنیت بخش مهمی از تصمیم شما برای نقل مکان به یک کشور تازه است، این نوشتار ۷ امن ترین کشورهای جهان در ۲۰۲۰ را بخوانید.

امن ترین کشورهای جهان در ۲۰۲۰

۷. ایسلند

امن ترین کشورهای جهان در ۲۰۲۰

ایسلند برای چندین سال متوالی در صدر امن‌ترین کشورها قرار داشته‌است. این کشور نه تنها مشارکتی در درگیری‌های جهانی ندارد بلکه جرائم داخلی آن نیز در میان کشورهای جهان جزو کم‌ترین‌ها است.

شاید این موضوع با جمعیت اندک یا این واقعیت که ایسلند نیز یکی از خوشبخت‌ترین کشورهای جهان است، مرتبط باشد. به هر صورت، ایسلند مطمئناً کشوری امن برای زندگی است.

۶. دانمارک

امن ترین کشورهای جهان در ۲۰۲۰

یکی دیگر از کشورهای اروپایی که در فهرست امن‌ترین کشورهای جهان قرار می‌گیرد، دانمارک است، کشوری که الگویی از صلح و سعادت محسوب می‌شود. این کشور فرهنگ جذابی دارد و مروج همه اشکال هنری است.

دانمارک همچنین ۱.۳ درصد از تولید ناخالص داخلی خود را در بودجه دفاعی خود که یکی از پایین‌ترین‌ها در سطح جهان است، خرج می‌کند. وقتی همه چیزهایی که لازم است در اختیار دارید، برای چه باید بجنگید؟

۵. پرتغال

امن ترین کشورهای جهان در ۲۰۲۰

کشور بعدی که در فهرست امن‌ترین کشورهای جهان جایگاهی به‌دست آورده‌، پرتغال است. شاید آب و هوای گرم و آفتابی در پرتغال است که شهروندان این کشور را آرام و خوشحال نگه می‌دارد. پرتغال همچنین دارای اماکن خیره کننده‌ای است از قلعه‌ها و بناهای زیبا گرفته تا معماری باورنکردنی.

مطلب مرتبط: ۱۵ کشور دارای بالاترین سطح امید به زندگی در جهان

۴. اتریش

امن ترین کشورهای جهان در ۲۰۲۰

آنچه احتمالاً به اتریش کمک می‌کند تا در فهرست امن‌ترین کشورهای جهان جایگاهی به‌دست بیاورد، این است که در نزدیکی کشورهای امنی واقع‌ شده‌است.

این ملت کوچک اروپایی قبلاً قربانی چندین جنگ شده‌است و ترجیح می‌دهد که دوباره آن را تجربه نکند. این کشور در عین حال بسیار ثروتمند است و همین می‌تواند دلیلی باشد برای این‌که شهروندان عاشق زندگی در اتریش هستند.

۳. نیوزیلند

امن ترین کشورهای جهان در ۲۰۲۰

نیوزیلند برخی از بهترین مناظر طبیعی جهان را دارد. شهروندان این کشور شگفت‌انگیز در حد بسیار بالایی با طبیعت در تماس هستند و همین باعث می‌شود که بسیاری از مشکلات‌شان را فراموش کنند.

در زمینه ورزش نیز تیم‌های کریکت و راگبی‌شان با بهترین‌های جهان رقابت می‌کنند. پیدا کردن مشکل در میان این ملت صلح‌دوست و آرام کار بسیار دشوار است.

۲. اسلوونی

امن ترین کشورهای جهان در ۲۰۲۰

هنگامی که به یک تور اروپایی فکر می‌کنید اسلوونی معمولاً به ذهن خطور نمی‌کند. ممکن است به آلمان، فرانسه، یا حتی ایتالیا فکر کنید اما اسلوونی به احتمال زیاد در فهرست شما قرار ندارد.

اما شاید بهتر باشد دفعه دیگری که قصد رفتن به تعطیلات را دارید اسلوونی را نیز در نظر بگیرید. این کشور بسیار زیبا است و از نظر شاخص صلح جهانی از رتبه بالایی برخوردار است. این منطقه توسط دریای مدیترانه و همچنین کوه‌های آلپ احاطه شده‌است. اسلوونی یک محیط عالی برای تعطیلات شما دارد.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین شهر برای کودکان در سراسر جهان

۱. جمهوری چک

امن ترین کشورهای جهان در ۲۰۲۰

یکی از امن‌ترین کشورهای اروپایی جمهوری چک است! شما عاشق خیابان‌ّهای سنگفرش، کافه‌های زیبا و جذاب، و فضای مجلل این شهر خواهید شد.

در هر ساعت از روز که در خیابان قدم بزنید، هوایی پر از آرامش و صلح را حس خواهید کرد. افزایش رتبه امنیت این کشور نیز باعث افزایش تعداد گردشگرانی است که هر سال از آن بازدید می‌کنند. چه زمانی به این کشور سفر خواهید کرد؟

نظرتان در مورد امن‌ترین کشورهای جهان چیست؟ اگر فرصتی دست بدهد به کدام یک سفر خواهید کرد؟

هرچند فاکتورهای زیادی برای امن بودن یک کشور وجود دارد اما خود آدم‌های هر جامعه نیز نقش مهمی در آن ایفا می‌کنند. ما فقط می‌توانیم امیدوار باشیم که دست به‌دست هم بدهیم و همه جهان را به جایی امن و پر از آرامش تبدیل کنیم!


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – سارا فیضی

منبع: relocationtarget

۷ امن ترین کشورهای جهان در ۲۰۲۰


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی