کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

امروز ۴ شهریور، خوش‌طالع‌ترین روز سال است (طالع شناسان می گویند)

یک کمی طالع یا بخت اضافی می‌خواهید، امروز، سیارات هم‌سو خواهند شد تا آن را فراهم کنند.

20150326220202-space-earth.jpeg

بر اساس گفته‌ی، سوزان میلر، طالع شناس، امروز ۲۶آگوست برابر با ۴ شهریور خوش‌طالع‌ترین روز سال از حیث هر نشانه‌ی طالع‌شناسی است. امروز، چهارشنبه، مشتری با خورشید مقارن می‌شود چیزی که فقط یک بار در هر سال، و همیشه در روزهای متفاوت و با علامتی متفاوت، اتفاق می‌افتد.

میلر می‌گوید که هر علامت از جلوه‌های متفاوتی از بخت و طالع در خوش‌طالع‌ترین روز سال برخوردار است. کارآفرینانی که متولد برج‌های میزان، اسد، و حمل هستند روز خوبی از حیث پول‌سازی و کسب و کار دارند. آنها که متولد جدی، قوس، عقرب، و سرطان هستند از مزایای رقابت خوب و پرداخت‌های مناسب از محل مذاکرات، ارائه‌ها، و فروش‌های ویژه لذت خواهند برد.

میلر معتقد است که شما نباید منتظر باشید بخت و طالع به سراغ‌تان بیاید – باید کار کنید تا بخت و طالع تحقق یابد.

وی در شماره‌ی آگوست مجله‌ی تائوروس هوروسکوب می‌نویسد، “بهترین کار این است که با بیرون رفتن از خانه به دنبال طالع‌تان بروید و به فرصت‌هایی که به شما روی می‌آورند اشتیاق و علاقه نشان دهید- چون اگر در خانه بمانید هیچ اتفاقی نمی‌افتد.”

چه شما به طالع‌بینی اعتقاد داشته باشید چه نداشته باشید، می‌توانید با دلتان به این توصیه  عمل کنید. امروز را صرف “کوششی مشتاقانه در جهت هدفی بزرگ کنید.” و امیدوار باشید در خوش‌طالع‌ترین روز سال، کوشش‌های شما به بعضی نتایج جادویی و حیرت‌انگیز کارآفرینانه خواهند انجامید.


نویسنده: کیت تیلور

تحریریه ی بازده

منبع: آنتر پرینر

//بازده//

امروز ۴ شهریور، خوش‌طالع‌ترین روز سال است (طالع شناسان می گویند)


مطالب مرتبط

برچسب ها

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی