اما واتسون یک میلیون پوند به صندوق مقابله با آزار جنسی کمک کرد - مجله کسب و کار بازده

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اما واتسون یک میلیون پوند به صندوق مقابله با آزار جنسی کمک کرد

اما واتسون بازیگر و فعال اجتماعی بریتانیایی تبار یک میلیون پوند به صندوق مقابله با آزار جنسی در انگلستان اهدا کرد. هنرپیشه های دیگری چون «کرا نایتلی»، «اما تامپسون»، و «تام هیدلستون» نیز به او پیوسته اند و بین پانصد پوند تا ده هزار پوند به صندوق «برابری و عدالت» بریتانیا کمک کرده اند.

اما واتسون یک میلیون پوند به صندوق مقابله با آزار جنسی کمک کرد

صندوق «برابری و عدالت» بریتانیا توسط تعدادی از ستاره های مشهور سینما و به منظور مقابله با آزار و خشونت راه اندازی شده است و قصد دارد از طریق کمک های مردمی، دو ملیون پوند پول جمع آوری کند. راه اندازی صندوق «برابری و عدالت» بریتانیا، واکنش چهره های انگلیسی به آزارهای جنسی هالیوود است و با الهام از کارزار «تایمز آپ» آمریکا کار خود را آغاز کرد.

«اما واتسون» در گفتگو با روزنامه انگلیسی «آبزرور» می گوید مشکل آزارو اذیت ریشه در ساختار جامعه دارد و برای مقابله با این فرهنگ اشتباه باید تلاش های بیشتری صورت بگیرد.

چندی پیش، ۱۹۰ چهره سینمایی از بریتانیا و ایرلند در نامه ای سرگشاده خواستار پایان دادن به آزار جنسی و نابرابری در محیط کار شدند. آنها می گویند می خواهند برای حمایت از همکاران آمریکایی خود در مراسم اهدای جوایز سینمایی «بفتا» مشکی بپوشند.

چهره های سینمای بریتانیا در این نامه با اشاره به آمار آزار جنسی در انگلستان می گویند بیش از نیمی از زنان و نزدیک به دو سوم زنان بین هجده تا بیست و چهار سال، آزار جنسی در محیط کار را تجربه کرده اند و نباید گذاشت این مسأله در جامعه جا بیفتد.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

اما واتسون یک میلیون پوند به صندوق مقابله با آزار جنسی کمک کرد


خبرخوان هفته

نوشته های مرتبط

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی