کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۳ توصیه به افرادی که صبح ها سخت از خواب بیدار می‌شوند

برای خیلی از افرادی که صبح ها سخت از خواب بیدار می‌شوند خاموش کردن ساعت و نیم ساعتی بیشتر خوابیدن خوشایندترین کار دنیاست. اگر شما هم از آن دسته افراد هستید که مدام ساعت تان را خاموش میکنید و در تخت خواب غلت می زنید توصیه می‌کنیم این ۳ راهکار عملی را دنبال کنید.

۳ توصیه به افرادی که صبح ها سخت از خواب بیدار می‌شوند

۱. یافتن یک همپای بیدار شدن

به احتمال زیاد در میان دوستان و آشنایان شما هم کسانی هستند که با بیدار شدن صبح مسئله دارند و خواهان تغییر این عادت هستند. با این دوستان قرار ساعت مشخصی برای بیدار شدن بگذارید و بلافاصله بعد از برخاستن از خواب با تبادل پیامی به هم اطلاع دهید که به قول خود وفادار مانده‌اید و در وقت تعیین شده از خواب بیدار شده‌اید. اگر از این دوست خبری نشنیدید به او تلفن کنید و با زنگ تلفن او را مجبور به بیرون آمدن از رختخواب کنید. البته در این نوع قرار پیش شرط بلند گذاشتن صدای تلفن در طی شب نباید فراموش شود.

مطلب مرتبط: صبح زود بیدار شدن:۱۰ روش ساده برای زود بیدار شدن از خواب

۲. تعیین وقت قرارها در صبح زود

تا وقتی که قرار مشخصی در ساعات صبح نداشته باشید، احتمال غلبه بر خواست در رختخواب ماندن و تغییر عادت خواب کم خواهد بود. سعی کنید دوستی را برای نمونه صبح زود در سالن ورزش ملاقات کنید و یا قرارهای کاری خود را به پیش از ظهر موکول کنید. به این ترتیب مجبور می‌شوید از رختخواب بیرون بیایید.

۳. هر روز یک دقیقه زودتر از روز پیش از خواب بیدار شوید

دلتان میخواهد هر روز ساعت ۷ خواب برخیزید و این کار پیش از ساعت ۸ برایتان ممکن نیست؟ زنگ ساعت را مرحله به مرحله تغییر دهید و هر روز یک دقیقه زودتر از روز پیش از خواب بیدار شوید. پس از یک ماه شما به راحتی در ساعت هفت و نیم می‌توانید از رختخواب بیرون بیایید و پس از دو ماه در ساعت هفت. بدن شما به تغییر مرحله به مرحله ساعت خواب به راحتی عادت می‌کند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

۳ توصیه به افرادی که صبح ها سخت از خواب بیدار می‌شوند


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی