کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ رایج ترین اشتباهات زنان در رابطه با لباس زیر و راه های اجتناب از آنها

هنگامی که به یک فروشگاه وارد می‌شوید و همان لباس زیری را که عالی به نظر می‌رسد پیدا می‌کنید، اغلب به خودتان می‌گویید، “همین حالا باید آن را بخرم. ” اما یک ثانیه صبر کنید. اطمینان حاصل کنید که از رایج ترین اشتباهات زنان در رابطه با لباس زیر که در این نوشتار قید شده آگاه هستید، به این ترتیب در نهایت لباس زیری را می‌خرید که هم زیباست و هم واقعا مناسب شما است.

۱۰ رایج ترین اشتباهات زنان در رابطه با لباس زیر و راه های اجتناب از آنها

رایج ترین اشتباهات زنان در رابطه با لباس زیر و راه های اجتناب از آنها

۱. استفاده از پارچه توری

لباس زیرهای توری زمانی که شما بلوز یقه اسکی با پارچه‌ی نازک یا حتی شلوار بیش از حد تنگ می‌پوشید، دیده می‌شود. اگر دوست ندارید مردم متوجه نوع سینه‌بندتان شوند، دقت کنید که انواع توری آن را تهیه نکنید. این نوع لباس زیر با ایجاد سطحی ناهموار می‌تواند زیبایی ظاهری شما از بین ببرد. در عوض، لباس زیری را انتخاب کنید که بافت صافی داشته باشد. شما همچنین می‌توانید از سینه‌بندهای بدون سیم استفاده کنید.

۲. شکل نامناسب بدن تان

شما لباس زیری را می‌خواهید که بزرگی سینه‌های‌تان را نشان ندهد. تبلیغات غالبا به ما خیانت می‌کنند به این معنا که می‌گویند سایز های کوچک برای همه مناسب هستند. آن‌ها اشتباه می‌کنند. شما نوع بدن خودتان را می‌دانید، بنابراین سایز مناسب را انتخاب کنید به طوری که لباس زیر به خوبی فیت تن‌تان باشد. در هر صورت، سایز اشتباه نه تنها ظاهر نامناسبی به شما می‌دهد، بلکه با منع جریان خون به برخی از قسمت های بدن‌تان به شما آسیب می‌رساند. با پوشیدن چنین لباس زیری احتمالا در مدت کم‌تر از ۶ ساعت احساس ناراحتی خواهید کرد.

مطمئن شوید که لباس زیر مناسب و سایز مناسبی را انتخاب کنید.

مطلب مرتبط: ۲۰ بهترین روش از بین بردن لکه چربی روی لباس

۳. سایز نامناسب

یکی از رایج ترین اشتباهات زنان در رابطه با لباس زیر انتخاب سایز نامناسب است. اگر سینه‌بندی بزنید که بزرگ‌تر از اندازه واقعی سینه‌ها باشد، در نهایت کمرتان آسیب خواهید دید. و با یک سینه‌بند کوچک‌تر از سایز واقعی سینه‌های‌تان، جریان خون به این ناحیه محدود شده و در نتیجه به بدن‌تان آسیب وارد می‌شود.

چیزی که باید مد نظر داشته باشید این است که بندهای سینه‌بند سر نمی‌خورند و شکل لباس زیر یک برجستگی ایجاد نمی‌کند. در صورتی که می‌خواهید سینه‌های‌تان را بزرگ‌تر نشان دهید، همیشه می‌توانید یک سینه‌بند ابری خریداری کنید.

۴. رنگ خیلی روشن

یک سینه‌بند رنگ روشن زیر یک پیراهن رنگ روشن، دیگر چندان مرسوم نیست. این انتخاب از نظر بسیاری از مردم اصلا زیبا نیست. سینه‌بندی راانتخاب کنید که با رنگ پوست شما منطبق باشد و ترکیب خوبی را با بلوزها و پیراهن‌ّهای نازک و بدن‌نما تشکیل بدهد.

۵. لباس خانه

مردم غالبا عقیده دارند که پوشیدن سینه‌بند در خانه ضروری نیست. این موضوع ممکن است در مورد زنانی که سینه‌های کوچک دارند صدق کند، اما برای آن دسته از زنانی که سینه‌ّای بزرگ دارند، اصلا کار درستی نیست. در خانه سینه‌بند ورزشی بپوشید. بااین کار هم پوست‌تان نفس می‌کشد، هم سینه‌های‌تان زیبا و خوش‌فرم می‌مانند و از لحاظ راحتی هم که مشکلی نخواهید داشت.

مطلب مرتبط: ۱۰ گرانترین برند لباس دنیا را بشناسیم

۶. مواد با ترکیب نخ و الاستین

یکی از رایج ترین اشتباهات زنان در رابطه با لباس زیر این است که فقط به دنبال جنس نخی هستند. ۱۰۰ درصد پنبه همیشه نمی‌تواند به درد بخور باشد. ممکن است راحت و ایمن باشد، اما این ماده در طول زمان کوتاهی کش می‌آید و اغلب خیلی زود پاره می‌شود. لباس زیری را بخرید که ۸۰٪ پنبه و ۲۰٪ الاستین است.

۷. استفاده دائمی از شورت بندی

شورت بندی برای همه مناسب نیست. این نوع شورت ممکن است برای کسانی مناسب باشد که دوست ندارند خطوط لباس زیرشان مشخص شود و می‌خواهند لباس‌شان ظاهری صاف و یکدست داشته باشد. اما پارچهی لباس تان را نیز مد نظر داشته باشید. زیرا ممکن است پوست شما را تحریک کند، به ویژه اگر حساس باشد و حتی می‌تواند باعث رشد باکتری‌ها و ایجاد احساس سوزش روی پوست شود.

سعی کنید شورت بندی را هر روز نپوشید. شما می‌توانید گاهی شورت‌هایی که راحت هستند و از پارچه‌های مرغوب دوخته شده‌اند بپوشید و گاهی هم شورت‌های بندی.

۸. سینه‌بند و شورت ست

هنگامی که یک ست لباس زیر زنانه را خریداری می‌کنید، باید به دو نکته دقت کنید: همان پارچه برای هر دو تکه استفاده شده‌است و آن‌ها با هم عالی هستند. الگوی مشابه ظاهری زیبا و ظریف به شما می‌دهد!

۹. لباس زیر روزانه

یکی از رایج ترین اشتباهات زنان در رابطه با لباس زیر استفاده از گن ها و لباس های سخت به صورت روزانه است. بهتر است از پوشیدن لباس زیر ابریشمی و گنی به صورت روزمره اجتناب کنید. استفاده از لباس زیر ابریشمی به طور منظم می‌تواند منجر به پیامدهای منفی در زمینه‌ی شکل بدن و سلامتی شود. در عوض، از شورت‌های غیرپادار استفاد کنید. شورت‌هایی که کاملا سایزتان هستند، از پارچه‌ی با کیفیتی تهیه شده‌اند و برای تمام انواع اندام‌های زنانه موجود هستند.

مطلب مرتبط: ۱۰ بهترین برند پوشاک دنیا که باید بشناسید

۱۰. لباس زیر که مکمل نوع بدن است

بیش‌تر وزن فردی که بدن گلابی شکل دارد در قسمت پایین تنه ذخیره می‌شود. در آن صورت، سراغ شورت‌های ساده و توری بروید. نشیمن‌گاه‌تان حتما از شکل خودش راضی خواهد بود!

شورت‌های فاق بلند برای زنانی مناسب است که اندام ساعت شنی دارند. این مدل شورت باعث می‌شود که به طور کامل احساس راحتی داشته باشید.

در صورتی که پاهای‌تان لاغر و بلند به نظر می‌رسد، بیکینی‌های برش برزیلی یا بوکسوری بخرید. زنانی که پاهای کوتاه دارند باید شورت بیکینی بندی را انتخاب کنند و مدل بوکسوری را نادیده بگیرند.

به این ترتیب دفعه‌ی بعد که برای خرید لباس زیر می‌روید، دقیقا می‌دانید که کدام مدل و کدام جنس به دردتان می‌خورد. لباس زیر خیلی زیبا به هیچ دردی نمی‌خورد اگر راحت نباشد. گذشته از همه‌ی این‌ها، شما تمام روز آن‌ها را بر تن دارید. هنگام انتخاب سینه‌بند و شورت برای خودتان، اندازه، شکل و رنگ مناسب را با دقت تمام انتخاب کنید. قبل از تصمیم‌گیری برای خرید، حواس‌تان به شکل بدن و لباس‌هایی که روی لباس زیر بر تن می‌کنید، باشد. همه‌ی ما می‌خواهیم ظاهر خوبی داشته باشیم، اما گاهی اوقات، اشتباهات وحشتناکی می‌کنیم که نه تنها به ظاهر ما آسیب می‌رساند بلکه سلامت ما را نیز تحت‌الشعاع قرار می‌دهد. از این رو، هوشمندانه خرید کنید!


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده -سارا فیضی

منبع:stylecraze

۱۰ رایج ترین اشتباهات زنان در رابطه با لباس زیر و راه های اجتناب از آنها


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی