کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۱۰ دلیل که چرا اسنپ و تپسی بهتر از تاکسی و آژانس هستند

کسانی که هرگز از اسنپ و تپسی استفاده نکرده‌اند، ممکن است تعجب کنند که چرا قصد دارم در مورد یک سرویس تاکسی‌رانی یا مسافربری شهری که مبتنی بر فناوری نوین است، بنویسم. اما زمانی که اسنپ و تپسی را امتحان کنید، متوجه خواهید شد.

اسنپ و تپسی
اسنپ و تپسی ابزارک هایی هستند که در تلفن همراه نصب می‌شود و راننده را نزد مسافر احضار می‌کند. زمانی که ماشین می‌رسد، راننده می‌داند که قرار است کجا بروید. هنگامی که به مقصد رسیدید اگر از قبل اعتبارتان را شارژ کرده باشید فقط از راننده تشکر می‌کنید و خداحافظی می کنید. کرایه ماشین به طور خودکار از اعتبار‌تان کسر می‌شود و البته مبلغ پرداخت شده، شامل انعام به راننده نیز می‌شود. اگر هم قبلا شارژ نکرده باشید به صورت نقدی کرایه را می پردازید.

در ادامه ۱۰ دلیل را می خوانید که چرا اسنپ و تپسی بهتر از تاکسی و آژانس تاکسی سرویس هستند؟

دلیل شماره‌ی ۱:

وقتی یک مشتری فعلی این دو اپلیکیشن اینترنتی (اسنپ و تپسی ) شما را دعوت می کند آن ها یک کوپن رایگان به ارزش ۱۵۰۰۰۰ ریال برای شما صادر می کنند که با آن می‌توانید هر وقت خواستید تا این میزان به صورت رایگان از خدمات آنان بهره مند شوید!

دلیل شماره‌ی ۲:

شما به سادگی با یک کلیک در گوشی‌تان می‌توانید ماشین بگیرید. اصلا نیازی نیست که به یک تقاطع شلوغ بروید و دست تکان دهید تا تاکسی بگیرید. شاید این کار برای شما عادی باشد، اما برای خانم ها در تهران این کار کمی دشوار است.

دلیل شماره‌ی ۳:

اگر خواستید نیازی نیست که پول را دست راننده بدهید. خیلی راحت وسایل‌تان را جمع و جور کنید و پیاده شوید! فقط کافی است قبلا پول را به اعتبارتان شارژ کرده باشید یا اگر نکردید حین سفر مبلغ را از طریق اپلیکیشن به صورت آنلاین پرداخت کنید.

دلیل شماره‌ی ۴:

شما می توانید قبل از این که درخواست تاکسی از اسنپ و تپسی بدهید تنها با چند کلیک روی دکمه‌هایی در گوشی همراه‌تان هزینه‌ی مسیری را که قرار است بروید، بر آورد کنید.

دلیل شماره‌ی ۵:

اسنپ و تپسی ارزان‌تر از تاکسی دربستی و سرویس های دربستی آزانس ها هستند.

دلیل شماره‌ی ۶:

اگر شما شکایتی داشته باشید، به آسانی می‌توانید با اسنپ و تپسی تماس بگیرید یا شکایت خود را از طریق اپلیکیشن وارد کنید. من یک بار شکایت کردم و دقیقا آن‌چه خواسته بودم را دریافت کردم: اصلاح قیمت دو مسیری به یک مسیر.

دلیل شماره‌ی ۷:

رانندگان و مسافران از همدیگر امتیاز می‌گیرند. رانندگان باید رتبه‌ی خود را بالا نگه دارند تا باز هم بتوانند مسافر بگیرند و احتمالا مشمول پرداخت نرخ کمیسیون کم تری بشوند. مسافران هم در اولویت قرار می گیرند و از نر خ های تخفیف بالاتری برخوردار می شوند.

دلیل شماره‌ی ۸:

پس از آن‌که سوار ماشین شدید، نقشه‌ای از مسیری که خواهید رفت و یک رسید به رایانامه‌تان (آدرس ایمیل شما) ارسال خواهد شد.

دلیل شماره‌ی ۹:

اگر چیزی در یکی از ماشین‌های اسنپ و تپسی جا بگذارید، شما (و اسنپ و تپسی) دقیقا می‌دانید که کدام ماشین بوده‌است. هر دو نام راننده و مشخصات او و تماس اش را دارید.

دلیل شماره‌ی ۱۰:

بعد از دعوت شدن و ثبت نام و استفاده از ۱۵۰۰۰۰ اعتبارتان، می‌توانید با معرفی کردن اسنپ و تپسی به دوستان‌تان، اعتبار بیش‌تری کسب کنید!


تیم تحریریه نشریه بازده

امیر پوریانسب

۱۰ دلیل که چرا اسنپ و تپسی بهتر از تاکسی و آژانس هستند


 

برچسب ها

بازده

 1. مسعود گفت:

  سلام من یکی از راننده های تپسی هستم غیر از این که بزنی ماشینتو داغون کنی هیچی دیگه نداره کلا باب مسافر واسه در روزی حداقل صد تومن کار میکی کلا بزارید اینجوری بگم من دو ماه رفتم با اسنپ وتپسی ساعتی حدودا 10 تومن تا 13 تومن میندازه اما چه فایده از مخارج سنگینی که برا ماشین میاره تا میای یک مقدار پس انداز کنی میبنی یک بلبرینگ خراب میشه باید 200 پیاده شی که دقیقا باید بیست ساعت با تپسی کار کنی یا اینجوری بگم شش ماه کار میکنی درروزی ده ساعت که حساب کنی میشه 18میلیون خب حلا بعد شش ماه باید چهار حلقه لاستیک چهار بلبرینگ چهار بار سرویس روغن یک بار تسمه تایم که میشه 3 میلیون غیر از مخارج دیگه ماشین مثل افت ماشینت که میزنه داغون میشه اخه موقع فروش ماشین به ضاهر وباطن ماشین کارکردش بسار اهمیت میدن که اینارو حساب کنی میشه دو میلیون خب تااینجا برا منه راننده 15 تومن موند از کارکرد خودرو اینم براتون بگم وقتی خواسته باشه با ماشین پول در بیاری هیر چقدر کار منی 30درصد درامد اون مال بیمه غیره زاله میشه مثل دیاگ مثل تنظیم باد مثل ….که در شش ماه 4500 دیگه بایدر برای مخارج این چنینی بپردازی که میمونه 10500 خب حالا بیا این ده تومن منهای روز های که نرفتی محاسبه کن میگی چیه میگم روزهای که میری مهمونی روزهای که میان مهمونیت روزهای تعطیل و…که سرجمع خواسته باشی بگه یکتومن کم میشه میشه 9000000 تومن دیگه خب حالا 9میلیون تقسیم بر 6 ماه کنید چقدر میمونه میمونه ماهی 1500000اون وقت بیا با این مبلغ برو در ماه یک فروشگاه برای خرید مایحتاجت چی کف دستت میزارن چس مثقال پشکل

 2. عباس یزدی گفت:

  امنیت اسنپ را چه کسی تأمین می کند. چطور خانواده خود را تحویل جوانکی که نمی شناسی میدهی.آژانس‌های محلی از قدیم با خانواده ها آشنا بودند .رانندگان محلی را با چند ماه ارزانی از کار می‌اندازند.

 3. رسول گفت:

  سلام…منم راننده اسنپ هستم…مواردی که دوستان گفتن،کاملا درسته…کرایه ها خیلی پایینه،و اصطلاک ماشینها هم با این ترافیک و گرونی قطعات بالا…ینی خداییش اصلا نمیصرفه،و فقط چون مجبوریه و کار دیگه ای نیست،راننده شدم…من یه دیپلمه ام و قبل از این چند جا کارکردم که یکی از یکی یدتر،یا بیمه نمیکنن،،،یا حقوق نمیدن،یا مثل یابو ازت کارمیکشن و آخر برج یه میلیون میندازن کف دستت اونم با هزارتا منت…اسنپ و تپسی و کلا تاکسیهای اینترنتی فقط و فقط اول برای خود شرکتها سودآوره و بعدهم برای مسافرا خوبه،وتنها خوبیش برای راننده ها همونه که دوستمون گفت و اونم اینه که اگه جیبت خالی باشه،۲تا سرویس میری و رفعش میکنی..که اونم فقط واسه اون لحظه هست..‌در کل نمیشه بهش بعنوان شغل امرارمعاش نگاه کرد..چون پولی که درمیاری و پولی که خرج ماشینت و اصطلاکش میکنی،یر به یره…

 4. alireza گفت:

  من هم راننده اسنپم . تو این کار هم مسافر راحته هم شرکت خوب کمیسیون میگیره امه راننده به نسبت در مقایسه با زحمتش نفع میکنه . فقط از هیچی بهتره . وهمونطوریکه حسین گفته یه چیزش خوبه که هر وقت جیبت خالیه میتونی با سه چهار ساعت کار یه پولی بدست بیاری ولی دیگه تو این شلوغی و ترافیک پدرت دراومده فقط نمیدونم چرا با وجود این همه راننده باز هم ثبت نام میکنند و نمیذارن همین راننده های موجود درست وحسابی کار کنند . بارها شده خیلی جاها تا 1.5 ساعت منتظر موندم اما خبری نشده و خالی برگشتم . مثلا از کرج رفتم تاافسریه اما خالی برگشتم .یه مورد خیلی بدی هم که هست توی این برنامه ها مشخص نمیکنند چند نفر مسافر هستند یه دفعه میبینی 5 نفر هجوم آوردند به طرف ماشین و تو این تهران دروبازو بسته کنی 1500 باید بدی ولی میبینی 3000 تومن کرایه این چند نفر میشه . بعضی مواقع دیگه واقعا نامردی میکنند در حق راننده . یا میبینی 2 مسیره را نمیزنند یا میخوان توقف را ثبت نکنند بعضی مواقع میشه که کفر آدمو درمیارن .تا بستون پارسال سمت فردیس کرج بهم سرویس خورد رفتم سوارکنم دیدم حدود 9 نفرقد ونیم قد مسیر 2500 تومنی گفتند صبر کن یکی دیگه هم گرفتیم که باهم بریم من یک ربع معطل شدم بعش 4 نفر خانم چادری با 2 تا بچه کوچیک اومدند و سوار شدند طوری که ماشین چسبید به زمین تو اون حین میگفتند آقا کولر وبزن وضبط رو هم روشن کن گفتم خوبه والا اسنپ و تپسی پدر راننده رو بخاطر درآمد خودش درمیاره . بیچاره راننده ها. برای همچین مواقعی باید فکر اساسی بکنند .

 5. محمد گفت:

  خب چه خاصیتی برا رااننده داره .؟
  راننده کمترین وجه رو دریافت میکنه نسبت به بقیه
  بیشترین کمیسیون گرفته میشه از راننده توسط شرکت

 6. Shinobi گفت:

  سلام، من بارها از اسنپ استفاده کردم، خیلی امنیتش بالاست چون مدل و شماره پلاک ماشین، عکس راننده و شماره موبایلش رو دارین و میتونیم با اعضای خانواده به اشتراک بذاریم، کرایه هاش هم نسبت به آژانس به صرفه تره، راننده هاش هم‌مؤدب و خوش اخلاق هستن

 7. حسین گفت:

  از لحاظ اصتحلاک و این جیزا که واسه ماشین هست اگه بگذریم.اسنپ و تپسی یه گزینه خیلی عالی داره..و اینکه فقط کافیه لنگ پول باشی.بلافاصله که روشن بشی.دیت کم بعد از نیم ساعت تلاش.پول نقد تو دیتاته.این خیلی عالیه..

 8. مازیار گفت:

  من راننده اسنپم ولی اسنپ و تپسی فقط ب درد مسافر میخوره و برای منی ک رانتده هستم جز استحلاک و مصرف سوخت چیز دیگه ای نداره این تجربه من بعد از سه ما کار مداوم با امتیاز بالا هست بارها یه مسیر طولانی رو رفتم با ترافیک فراوان و قیمت کم
  به امید این ک در برگشت جبران بشه، و باید اینطور باشه چون مسیر رو نصف قیمت میرم برای مثال از گوهر دشت رفتم تا ته کمال شهر با قیمت هفت هزار و پونصد تومن
  اونجا نزدیک یک ساعت منتظر موندم ک برگردم سمت کرج هیچ درخواستی نیومد یا نرم افزار قطع میشه یا درخواست نیست لازم ک بگم این اتفاق زیاد میفته نه این ک مقطعی باشه بارها و بارها اینجوری شده و من فقط ضرر کردم اسنپ در نوع خودش بی نظیره و ایده بسیار خوبی هست و لی فقط برای مسافر و تاوان این راحتی و ارزانی رو راننده میپردازه

 9. snapp گفت:

  اسنپ امکان سفارش خودرو رو خیلی ساده با اپلیکیشن موبایل و از طریق اینترنت برای شما فراهم می‌کنه ✨ ? دریافت اپلیکیشن اسنپ?? bit.ly/2mugpRd

  کد تخفیف برای مشتریانی که بار اول از اسنپ استفاده میکنن و شارز به مبلغ 50000 ریال

  پس از ثبت‌نام در اسنپ، کد snap96

  را در قسمت تخفیف وارد کنید تا اعتبار ۵۰۰۰ تومان برای اولین سفر شما شارژ شود.

  شما تنها در صورتی که تا به‌حال در اسنپ ثبت‌نام نکرده باشید، می‌توانید از این اعتبار ۵۰۰۰ تومانی استفاده کنید.
  اسنپ در حال حاضر در شهرهای تهران، کرج و اصفهان فعال است.

 10. پروين گفت:

  ٤ماه پيش إبراى رفتن به فرودگاه امام خميني از اسنپ و تپسى استفاده كردم عالى بود. حتى راننده مودبانه از دريافت انعام هم خوددارى كرد. ،،،،تصميم دارم به مجرد برگشت به ايران هميشه از ان استفاده و زندگى را راحت تر كنم. موفق باشيد
  پروين

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدیریت دانشگاه تهران

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی