کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ارزش بازار اپل با عبور از ۸۰۰ میلیارد دلار رکورد زد

ارزش بازار اپل با عبور از ۸۰۰ میلیارد دلار رکورد زد. شرکت اپل بر کوهی از ثروت نشسته است. وزنه این شرکت در بازار بورس آمریکا به حدی است که می‌تواند آن را بالا و پایین ببرد. حالا البته فقط نوبت بالا رفتن است.

ارزش بازار اپل با عبور از ۸۰۰ میلیارد دلار رکورد زد

برای اولین بار در تاریخ بازار بورس آمریکا حجم سرمایه یک شرکت بیش از ۸۰۰ میلیارد دلار برآورد شد.

هر سهم شرکت اپل، سازنده آیفون در بازار بورس نیویورک روز سه‌شنبه (۹ مه/۱۹ اردیبهشت) به بیش از ۰۱/ ۱۵۳ دلار خرید و فروش شد که معادل افزایشی ۳۳ درصدی از آغاز سال جاری میلادی است.

ارزش بازار اپل یا مجموع ارزش سهام شرکت اپل روز دوشنبه (۸ مه/۱۸ اردیبهشت) برای مدت کوتاهی از مرز ۸۰۰ میلیارد دلار گذشت، اما در پایان همین روز مجددا افت کرد.

اگر این روند به همین شکل ادامه یابد، تا پایان همین سال مجموع ارزش سهام اپل از مرز یک هزار میلیارد دلار عبور می‌کند. این شرکت مرز ۷۰۰ میلیارد دلار را دو سال پیش رد کرد.

ریک مکلر، مدیر شرکت LibertyView Capital Management به این نکته اشاره می‌کند که اپل در مقایسه با رقبایش محصولات کم‌تری را به بازار ارائه می‌دهد. او می‌گوید که اپل با عرضه محصولاتی بسیار کم بر بازار مسلط است و این توانایی را تنها شرکت‌های محدودی دارا هستند.

گزارشی درباره سرمایه اپل در سایت آلمانی n-tv می‌گوید که دورانی که اپل با کاهش درآمد روبرو شده بود، دیر زمانی است که سپری شده است.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

ارزش بازار اپل با عبور از ۸۰۰ میلیارد دلار رکورد زد


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی