کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

رابطه بین سرطان و تلفن همراه طبق یافته‌های اخیر دانشمندان چیست

پژوهشگران در یک مطالعه بزرگ به مطالعه ی رابطه بین سرطان و تلفن همراه پرداختند و در نهایت گزارش خود استفاده از تلفن همراه را با ابتلا به سرطان مرتبط دانستند.

سرطان و تلفن همراه

در این مطالعه که توسط یک تیم از پژوهشگران آمریکایی انجام شد به این موضوع پرداخته شد که آیا بین سرطان و تلفن همراه رابطه وجود دارد. همچنین آنان بررسی کردند که چگونه تلفن همراه بر سلامت انسان تاثیر می‌گذارد.

در این بررسی تعدادی موش نر در معرض نوعی فرکانس رادیویی قرار گرفتند که به طور معمول از تلفن‌های همراه ساطع می شود. به دنبال آن مشاهده شد که در مغز و قلب این حیوانات دو نوع تومور به وجود آمده است. این تومورها در موش‌هایی که در معرض این فرکانس‌ها قرار نداشتند مشاهده نشد.

مطلب مرتبط : سرطان: ۱۰ واقعیت و ۳ حقیقت درباره سرطان که پزشکان نادیده می گیرند

به گفته پزوهشگران با در نظر گرفتن استفاده جهانی گسترده از تلفن همراه میان کاربران در تمام گروه‌های سنی حتی تاثیر ناچیز در بروز بیماری‌های ناشی از قرار گرفتن در معرض فرکانس‌های رادیویی می‌تواند تاثیر گسترده‌ای بر سلامت عمومی داشته باشد.

به گزارش روزنامه ایندیپندنت، این مطالعه یکی از بزرگترین و دقیق‌ترین تحلیل‌های صورت گرفته در رابطه با وجود رابطه میان سرطان و تلفن همراه است که انجام آن طی چند سال هزینه 25 میلیون دلاری برای دولت ایالات متحده داشته است.

مطلب مرتبط : نشانه سرطان: ۱۰ نشانه سرطان که همیشه نادیده می‌ گیرید


سایت کسب و کار بازده

منبع:ایسنا

منبع: پازیتیومد

ارتباط بین سرطان و تلفن همراه

رابطه بین سرطان و تلفن همراه طبق یافته‌های اخیر دانشمندان چیست


برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی