کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اختلاف نظر اتحادیه اروپا برای نجات برجام بیشتر شد

آلمان، فرانسه و بریتانیا بر سر تحریم‌های جدید علیه ایران پافشاری دارند، اما وزیران خارجه این سه کشور نتوانستند سایر اعضای اتحادیه اروپا را قانع کنند. ایتالیا به دلیل نگرانی از زیان‌های اقتصادی با این طرح مخالف است و از این رو اختلاف نظر اتحادیه اروپا برای نجات برجام بیشتر شد.

اختلاف نظر اتحادیه اروپا برای نجات برجام بیشتر شد

کشورهای عضو اتحادیه اروپا به‌رغم فشار شدید از سوی آمریکا نتوانستند بر سر تحریم‌های تازه در قبال ایران به توافق برسند.

در دیداری که وزیران این اتحادیه روز دوشنبه (۱۶ آوریل) در لوگزامبورگ داشتند، آلمان، فرانسه و بریتانیا موفق نشدند تردید کشورهایی مانند ایتالیا را بر سر درست بودن تحریم‌های تازه علیه ایران برطرف کنند. قرار است گفت‌وگوها بر سر این موضوع ادامه یابد.

قرار بود در نشست امروز فهرست جدیدی شامل اشخاص حقیقی و شماری از شرکت‌های ایرانی پس از تصویب وزیران خارجه اتحادیه اروپا مشمول تحریم شوند.صبح دوشنبه سایت خبری اشپیگل از نشست وزیران خارجه اتحادیه اروپا در لوگزامبورگ خبر داد و نوشت که آن‌ها در نظر دارند به پیشنهاد کمیته سیاسی و امنیتی، شماری از اشخاص حقیقی و حقوقی ایرانی را به فهرست تحریم‌های ایران اضافه کنند. دلیل این اقدام آن‌ها ادامه حمایت‌های ایران از بشار اسد و عملیات نظامی حکومت سوریه علیه شهروندانش است.

آلمان، فرانسه و بریتانیا که نقش مهمی در رسیدن به توافق هسته‌ای با ایران ایفا کرده‌اند، استدلال می‌کنند که این اقدام اتحادیه اروپا برای وضع تحریم‌های جدید، در واقع تلاشی است برای نجات برجام.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

اختلاف نظر اتحادیه اروپا برای نجات برجام بیشتر شد


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی