کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

احتمال محکومیت کلینتون به‌دلیل تبلیغات غیرقانونی

استفاده‌ی تبلیغاتی نامزد پیشتاز دموکرات انتخابات امریکا از مترو نیویورک دردسر ساز شده‌است و به نظر برخی‌ها هیلاری کلینتون به دلیل نقض قانون با احتمال جریمه‌ی مالی روبه‌رو است.

351265432

در حالی که مبارزات انتخاباتی نامزدهای دموکرات انتخابات ریاست جمهوری امریکا در نیویورک تشدید شده است استفاده‌ی تبلیغاتی هیلاری کلینتون از مترو این شهر جنجال به پا است.

پنجشنبه‌ی هفته گذشته این نامزد پیشتاز دموکرات انتخابات ۲۰۱۶ ریاست جمهوری امریکا به منظور حضور در فعالیت‌های کارزار اتنخاباتی خود به مترو نیویورک رفت و با شماری از مسافرانصحبت کرد.

به دنبال این اقدام برخی رسانه‌ها با برشمردن قوانین موجود در ایالت نیویورک اعلام کردند که اقدام هیلاری کلینتون در استفاده از مترو شاید نقض قانون باشد و احتمال مجازات او وجود دارد.

به گزارش گاردین، قوانین مترو در نیویورک تصریح دارد هیچ احدی «نباید به منظور اهدافی غیر از جابه‌جایی یا سفر» از مترو استفاده کند و بنابراین استفاده از آن برای سخنرانی عمومی و مبارزات انتخاباتی می‌تواند با مجازات کیفری و جریمه‌ی ۱۲۵ دلاری شود.

استفاده وزیر خارجه سابق امریکا از مترو در حالی انجام گرفت که او در انتخابات درون حزبی ویسکانسین از برنی سندرز شکست خورده بود و قرار است ۳۱ فروردین انتخابات درون حزبی در نیویورک برگزار شود.

 

سایت کسب و کار بازده

منبع:فارس

 

 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدیریت دانشگاه تهران

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی