کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اتهام آزار جنسی میلیاردر سرشناس جمهوریخواه را مجبور به استعفا کرد

استیو وین، غول قمارخانه های لاس وگاس از ریاست کمیته مالی حزب جمهوری‌خواه کناره‌گیری کرد و درواقع اتهام آزار جنسی میلیاردر سرشناس جمهوریخواه را مجبور به استعفا کرد.

اتهام آزار جنسی میلیاردر سرشناس جمهوریخواه را مجبور به استعفا کرد

به گزارش وال‌استریت ژورنال آقای وین زنان ماساژور را بارها اذیت و آزار جنسی کرده و حتی یکی از مانیکوریست‌ها را هم مجبور کرده به رابطه جنسی با او تن دهد.

این میلیاردر سرشناس حزب جمهوری‌خواه اتهام‌ها را “مضحک” خوانده و آنها را رد کرده است.

رونا مک‌دانیل، دبیر کمیته ملی حزب جمهوری‌خواه استعفای آقای وین را تایید کرده و گفته با آن موافقت کرده است.

آقای وین، ۷۶ ساله، همسر سابقش را متهم به “دسیسه‌چینی” کرده است. این دو پس از جدایی، هفت سالی است که در دادگاه علیه هم اقامه دعوی کرده‌اند.

روز جمعه دفتر روابط عمومی آقای وین در اطلاعیه‌ای که برای بی‌بی‌سی ارسال شد به نقل از او نوشت: “این فتنه‌انگیزی زیر سر همسر سابق من الین وین است؛ کسی که با من در یک نزاع بدجور حقوقی مدتی است دشمنی می‌کند.”

بنابر گزارش وال‌استریت ژورنال که مدعی است با گروهی از کارمندان و زیردستان آقای وین مصاحبه کرده است، اتهام‌های زنجیره‌ای علیه او بیشتر به رفتار آزاردهنده آقای وین با ماساژورهایی که او را در دفتر خصوصی‌اش مشت و مال می‌دادند مربوط است.”

آن طور که گزارش شده آقای وین تنها در یک مورد ناچار به پرداخت هفت و نیم میلیون دلار غرامت به یک مانیکوریست (پیرایش‌گر) شده که مدعی است استیو وین به زور با او رابطه جنسی برقرار کرده است.

بنابر این گزارش‌ها بسیاری از ماساژورها برای اجتناب از رفتن به دفتر آقای وین، قرارهای دروغین دست و پا می‌کرده‌اند و حتی خود را در توالت و کمد پنهان می‌کردند تا با او رو در رو نشوند.

استیو وین یکی از حامیان مالی مهم حزب جمهوری‌خواه بود و نقش مهمی در جمع آوری کمک‌های مالی برای این حزب بازی می‌کرد.

نزاع دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان بر سر پول‌هایی که گرفته‌اند

با علنی شدن اتهام آزار جنسی میلیاردر سرشناس جمهوریخواه و استعفای استیو وین از مقامش در این حزب ، یک بار دیگر نزاع میان دموکرات‌ها و جمهوری‌خواهان بر سر دریافت پول از غول‌های ثروتمند متهم به آزار جنسی زنان بالا گرفته است.

سال گذشته که موج مقابله با آزارجنسی زنان با رسوایی گسترده هاروی واینستین، غول تهیه کنندگی هالیوود آغاز شد، بسیاری از جمهوری‌خواهان رقبای دموکرات خود را متهم کردند که باید پول‌هایی که از هاروی واینستین دریافت کرده‌اند را به او بازگردانند.

حالا با آشکارشدن رسوایی جنسی یکی از بزرگترین حامیان مالی حزب جمهوری‌خواه، دموکرات‌ها می‌گویند آیا خواسته سال گذشته آنها درباره پس دادن پول‌های هاروی واینستین، اکنون شامل حال خودشان که از استیو وین پول گرفته‌اند هم می‌شود.

کمیته ملی حزب دموکرات سکوت کمیته ملی جمهوری‌خواهان در این باره را مورد انتقاد قرار داده است.

در ماه اکتبر گذشته رونا مک‌دانیل، دبیر حزب جمهوری‌خواه در بیانیه‌ای گفته بود: “اگر دموکرات‌ها و حزب‌شان به معنی واقعی حامی زنان هستند باید پول‌های کثیفی که (از هاروی واینستین) گرفته‌اند را بدون درنگی پس دهند.”

 


وبگردی سایت کسب و کار بازده

اتهام آزار جنسی میلیاردر سرشناس جمهوریخواه را مجبور به استعفا کرد


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی