کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

موج جدیدی از اتهام آزار جنسی علیه داستین هافمن به راه افتاد

در ادامه موج آزارهای جنسی درهالیوود، دو زن اتهام آزار جنسی علیه داستین هافمن را مطرح کرده اند. وی این اتهام‌ها را تکذیب کرده است.

موج جدیدی از اتهام آزار جنسی علیه داستین هافمن به راه افتاد

کوری توماس، نمایش‌نامه‌نویس، که دوست دوران دبیرستان دختر هنرپیشه مشهورهالیوود داستین هافمن بوده، روز ۱۴ دسامبر ۲۰۱۷ ( ۲۴ آذر۹۶) ادعا کرده است در اتاق هتلی در منهتن، هافمن بدن برهنه‌اش را به او نشان داده است. کوری در آن زمان ۱۶ سال داشته و به گفته او بعد از گردشی که با خانواده هافمن در روز یکشنبه داشته، این ماجرا اتفاق افتاده است.

به گزارش کوری، درحالی‌که او در اتاق هتل منتظر والدینش بوده تا به دنبال او بیایند، هافمن با حوله‌‌ای به تن از حمام خارج شده که آن حوله را نیز کنار انداخته است.

اتهام‌های جنسی دیگر

یک هفته پیش، ۸ دسامبر نیز رسوایی جنسی دیگری در رابطه با این غول بازیگری هالیوود خبرساز شد.

کاترین روستر، همبازی داستین هافمن، در فیلم “مرگ یک فروشنده” به کارگردانی فولکر شلوندورف که در دهه ۱۹۸۰ میلادی اکران شد، او را به سوءاستفاده جنسی متهم کرد.

شلوندورف، دوست هافمن و کارگردان این فیلم اتهام علیه هنرپیشه نامی هالیوود را رد کرد.

آنا گراهام هانتر زن دیگری است که بدرفتاری جنسی هافمن علیه خود را گزارش کرده است. هانتر ادعا کرده که وقتی دستیار تولید “مرگ یک فروشنده” بوده و در حالی که ۱۷ سال داشته است از سوی هافمن مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

عذرخواهی هنرپیشه

در پی آن داستین هافمن، پیامی عذرخواهانه منتشر کرد و اظهارکرد که احترام بسیاری برای زنان قائل است و از اینکه ممکن است کاری کرده باشد که این خانم‌‌ها را در موقعیت ناخوشایندی قرارداده باشد، احساس خیلی بدی دارد.

هافمن به اتهام‌های تازه شخصا پاسخ نداده است ولی نمایندگان قانونی او درنامه‌ای به مجله سرگرم‌کننده Variety اتهام‌های جدید را “کذب” و “ترور شخصیت” دانسته‌اند.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

موج جدیدی از اتهام آزار جنسی علیه داستین هافمن به راه افتاد


خبرخوان هفته

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی