کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

اتاق خشم برای رهایی از استرس در لهستان ساخته شد

اتاق خشم ؟ تا به حال این واژه به گوشتان خورده است؟ تا به حال شده که حس کنید هیچ چیز نمی‌خواهید جز اینکه با یک چکش به تلویزیونی قدیمی بکوبید؟خودتان می‌دانید که همیشه دنبال یک کاری شبیه به این بوده‌اید. حالا زمان آن رسیده که در اتاق خشم، خودتان را تخلیه کنید.

اتاق خشم برای رهایی از استرس

خب دیگر برای چنین چیزی خیال‌پردازی نکنید. به گزارش تلگراف، در شهر لُدز در مرکز لهستان، یک “اتاق خشم” راه افتاده است که در آن مشتریان به ازای خرد کردن وسایل معمول خانگی همچون نمایشگرهای رایانه (مانیتور)، فنجان‌های شیشه‌ای، تلویزیون‌ها، و دیگر وسایل، هزینه‌‌ای را می‌پردازند.

مطلب مرتبط: رابطه سرطان و خشم فروخورده شده را باید بدانید

مشتریان با پرداخت ۳۵ یورو می‌توانند نیم ساعت را در اتاق خشم بگذرانند و می‌توانند سلاح‌شان را هم خودشان انتخاب کنند-چوب بیسبال؟ دیلم؟- و می‌توانند با تکه‌تکه کردن هر چیزی در اتاق، گوشه‌های تاریک ناخودآگاهشان را به سرعت از میان بردارند.

صاحب این کسب‌و‌کار، ژیسلاو هافمن به تلگراف گفت : “این همه‌ی آن چیزی است که هر شخصی می‌خواهد. به باور من اینجا برای افراد آرامی بهتر است که فقط می‌خواهند به اینجا بیایند و به سیم آخر بزنند و چیزی را تخریب کنند، و این کار در حالت معمول ممنوع است.” “من همیشه شیفته‌ی این قضیه بودم که مردم چگونه می‌توانند پس از یک مسابقه‌ی فوتبال، یک دستگاه تلویزیون را از طبقه‌ی ۱۱ به پایین پرتاب کنند. بنابراین اکنون مردم می‌توانند به اینجا بیایند و این کار را برای خودشان انجام دهند. این کارسرگرم‌کننده است. ”

حوصله‌ی رفتن به آنجا را ندارید؟ چیزی که خیلی دم دست است، حتی می‌توانید آیینه را خرد کنید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – محمدحسین میرهاشمی

منبع: تایم

اتاق خشم برای رهایی از استرس در لهستان ساخته شد


 

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی