کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

آویزان کردن کودک از پنجره طبقه ۱۵ به خاطر لایک در فضای مجازی

آویزان کردن کودک از پنجره به خاطر لایک در فضای مجازی مرد الجزایری را به دو سال زندان محکوم کرد. این مرد که کودک خردسالی را از بیرون پنجره یکی از طبقات بالایی ساختمانی بلند آویزان کرده بود تا “لایک” بیش‌تری در شبکه‌های اجتماعی جمع کند محکوم به زندان شد.

آویزان کردن کودک از پنجره طبقه ۱۵ به خاطر لایک در فضای مجازی

این مرد عکسی از خود در حالی که کودک نوپایی را از طبقه پانزدهم در هوا معلق نگه داشته بود منتشر کرده بود و در توضیح نوشته بود: «یا هزار لایک می‌زنید یا می‌اندازمش پایین.»

این عکس واکنش منفی کاربران شبکه‌های اجتماعی را به همراه داشت که خواستار دستگیری مرد به علت کودک‌آزاری بودند؛ خواسته‌ای که عملی شد و مرد که هویت او فاش نشده در دادگاهی در الجزیره، پایتخت الجزایر، برای در خطر قرار دادن کودک محکوم به دو سال حبس شده است.

در عکس منتشر شده مشخص است که مرد که با یک دست یقه تی‌شرت کودک را گرفته و او را در ارتفاع طبقه پانزدهم بالا نگه داشته است با دست دیگر مشغول عکاسی از صحنه است. یکی از کاربران با اشاره به این موضوع می‌نویسد که “مشخصا عکاسی برای این مرد مهم‌تر از امنیت کودک است.”

گفته می‌شود این مرد که ابتدا به اشتباه پدر کودک معرفی شده بود، یکی از بستگان کودک است. او این موضوع که زندگی کودک را در خطر قرار داده بود رد می‌کند. او به یک رسانه‌ی الجزایری گفته است که کاربران شبکه‌های اجتماعی تصویر منتشر‌ شده‌ی او را تغییر داده‌اند: «عکس در بالکن ساختمان که حفاظ دارد گرفته شده است. این حفاظ‌ها از عکس حذف شده‌اند.»

پدر کودک خردسال نیز در دادگاه خواستار بخشش مرد شد. او قصد مرد را تنها “بازی” با بچه دانسته است. با این‌ همه قاضی دادگاه اعلام کرد که تصویر منتشر شده “کاملا واضح است و بر اساس تصویر مشخص است که زندگی بچه در خطر قرار داده شده است.”


وبگردی سایت کسب و کار بازده

آویزان کردن کودک از پنجره طبقه ۱۵ به خاطر لایک در فضای مجازی


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدیدترین ها

علی بابا

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی