کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

شخصیت شناسی از روی دندان: شکل دندان تان از شخصیت‌تان چه می‌گوید

آیا تا به حال چیز یدر مورد شخصیت شناسی از روی دندان شنیده‌اید؟ بله درست است از روی دندان نیز می‌توان تا حدودی به شخصیت افراد پی برد. با ما در این نوشتار همراه باشید تا راز شکل دندان را برای‌تان بگوییم.

شخصیت شناسی از روی دندان: شکل دندان تان از شخصیت‌تان چه می‌گوید

همانطور که تمام اجزاء بدن و صورتمان می‌توانند اسراری از شخصیت ما فاش کنند شکل دندان هایمان نیز می‌توانند بگویند چه جور شخصیتی داریم!

شکل انگشت شست‌مان، بلندی و کوتاهی انگشتان دست و پایمان، شکل اجزاء چهره‌مان همه می‌توانند یکسری اسرار درباره‌ی شخصیت ما دربر داشته باشند. دندان‌هایمان نیز می‌توانند برخی چیزها را درباره‌مان بگویند. همین حالا بروید جلوی آینه و شکل دندان‌هایتان را چک کنید و ببینید آیا چیزهایی که دندان‌های‌تان درباره‌ی شما می‌گویند درست است یا نه؟شکل دندان‌های مربعی، بیضی، مستطیلی یا مثلثی هرکدام می‌توانند مشخص کنند که ما از نظر شخصیتی چه جور فردی هستیم، آیا آدمی ساکت و آرام هستیم یا یک فرد پرانرژی، آیا شخصی خجالتی هستیم یا یک آدمی که روابط عمومی قوی دارد.

همین حالا بروید جلوی آینه و شکل دندان هایتان را چک کنید و با مطالعه‌ی این مطلب ببینید آیا چیزهایی که دندان های‌تان درباره‌ی شما می‌گویند درست است یا نه؟

teeth1.jpg

مطلب مرتبط: شخصیت شناسی از روی چهره

۱. دندان‌های مربعی

اگر دندان‌های شما تقریبا شکل و شمایل مربعی دارند، ممکن است یک فرد بسیار آرام باشید. می‌توانید احساسات و هیجان‌های‌تان را کنترل کنید و به طور معمول یک فرد هدف‌گرا هستید.

teeth2.jpg

مطلب مرتبط: شخصیت شناسی از روی بینی

۲. دندان‌های بیضی

اگر شکل دندان‌های‌تان بیضی است می‌توان شما را به عنوان یک فرد خجالتی و حساس شناخت. هم‌چنین شما بسیار طبع هنری دارید و سازمان یافته عمل می‌کنید.

teeth3.jpg

مطلب مرتبط: شخصیت شناسی از روی شکل انگشتان دست شما

۳. دندان‌های مثلثی

اگر دندان‌های با شکل تقریبا مثلثی دارید، یک شخصیت بسیار پویا و پرتحرک دارید. نسبت به مسایل زندگی‌تان سهل گیر هستید و سعی می‌کنید از اوقات‌تان لذت ببرید. خوش‌بین و خلاق هستید.

teeth4.jpg

مطلب مرتبط: شخصیت شناسی از روی شکل ناخن

۴. دندان‌های مستطیلی

اگر دندان‌های‌تان شکل مستطیلی دارند، بسیار پرانرژی هستید و یک تصمیم‌گیرنده‌‌ی قوی به حساب می‌آیید. بسیار راه‌حل‌گرا، عمل‌گرا، و برنامه‌ریز خوبی هستید.

teeth5.jpg


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده – پریسا جعفری

منبع: لایف هک

نویسنده: سلین آرمسترانگ

شخصیت شناسی از روی دندان: شکل دندان تان از شخصیت‌تان چه می‌گوید


 

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی