کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

ظریف: آرم استاندارد مواد غذایی را روی موشک هایمان نمی‌گذاریم!

روزگذشته نیکی هیلی نماینده دائم آمریکا در سازمان ملل متحد با دعوت از سفیران و نمایندگان دائم اعضای شورای امنیت به واشنگتن قطعات موشکی را نشان داد که می گفت ایران در اختیار حوثی های یمن قرار داده و با این کار قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل را نقض کرده است! از این رو دکتر ظریف در یک پیام توییتری در واکنش به رفتار سخیف هیلی نوشت که ما آرم استاندارد مواد غذایی را روی موشک هایمان نمی‌گذاریم!

ظریف: آرم استاندارد مواد غذایی را روی موشک هایمان نمی‌گذاریم!

محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه کشورمان در حساب توییتر خود نوشت: “مدتی قبل، آمریکا یک موشک ایرانی ارائه شده توسط سعودی ها را نمایش داد. باید به آنها گفته شده باشد موشکی که در آسمان توسط پاتریوت نابود شده کاملا سالم به زمین فرود نمی‌آید لذا این بار قطعاتی از موشک را نشان دادند ولی با آرم مؤسسه استاندارد ایران که ما روی بسته‌های غذایی بکار می‌بریم. دوباره تلاش کنید مدرک تولید کنید”.

توییت آقای ظریف چند ساعت پس از انتشار حذف شده بود اما وزیر خارجه ایران مجددا همان نوشته و عکس را توییت کرد و در توییت دیگری توضیح داد که نوشته شب قبل او از روی اتفاق حذف شده است.

وزیر خارجه ایران این بار توضیح دیگری هم اضافه کرده که علامت استاندارد ایران معیار کیفیت کالاهایی مصرفی ایران است و به کنایه گفته “متاسفانه برای ترامپ و شرکایش ما این آرم را روی قطعات موشکی نمی گذاریم”.

سفرا و نمایندگان پس از این نمایش ناهار را میهمان دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا بودند. خانم هیلی پیش از این مشابه این نمایش را در نیویورک برگزار کرده بود.

ایران گفته های هیلی را رد کرده و گفته اند قطعنامه های سازمان ملل را در ممنوعیت ارسال اسلحه به یمن نقض نکرده اند.

دولت دونالد ترامپ از زمان روی کارآمدن یکی از منتقدان برنامه های موشکی ایران بوده است و خواستار اعمال محدودیت هایی علیه برنامه موشکی ایران شده و گفته این موضوع یکی از شروط او برای باقی ماندن آمریکا در توافق هسته ای با ایران است.

از طرف دیگر مقامات نظامی کشورمان معتقدند ایران بر سر این برنامه ها با هیچ کشوری مذاکره نخواهد کرد.


وبگردی سایت کسب و کار بازده

ظریف: آرم استاندارد مواد غذایی را روی موشک هایمان نمی‌گذاریم!


خبرخوان هفته

برچسب ها

بازده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مدیریت دانشگاه تهران

بازده

پربازدیدترین ها

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی