کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۶ گران ترین غذا و نوشیدنی جهان

شرکت لوتولند که در بریتانیا واقع است، فهرستی از ۶ گران ترین غذاها و نوشیدنی‌های جهان را گردآوری کرده است. این فهرست که شامل ۶ خوراکی و غذا و یک نوشیدنی است را در ادامه می خوانیم.

maxresdefault

 

۱) اولین خوراکی این فهرست، گران قیمت‌ترین بطری آب دنیا به نام «آکوا دی کریستالو تریبیوتو مودیلیانی» به قیمت ۴۱۳۳۵ پوند است که بطری آن از طلای ۲۴ عیار دست ساز ساخته شده و از اثر هنرمند ایتالیایی به نام «آمادئو کلمنته مودیلیانی» الهام گرفته شده است.

۲)دومین مورد گران این فهرست، دسر شکلات تخم‌مرغی شکلی است که در هتل «لیندث هاو کانتری هاوس ویندرمییِر» سرو می‌شود.

در سال ۲۰۱۱، یک وعده دسر تهیه شده توسط سرآشپزی به نام «مارک گیلبرت» که از چهار نوع شکلات اعلای بلژیکی، ژله، برگه‌های طلای خوراکی و خاویار تزئین شده به سبک تخم‌مرغ‌های عید سرو می‌شد، به قیمت رکورد شکن ۲۲ هزار پوند فروخته شد.

۳) در سومین رتبه گران قیمت‌ترین برگر دنیا قرار دارد. می‌توانید طعم گران قیمت‌ترین برگر دنیا در لاس وگاس را با ۳۴۴۵ پوند بچشید.

این وعده غذا که «فلوربرگر» نام دارد، توسط سرآشپز «هوبرت کلر» تهیه می‌شود. این وعده غذایی حاوی گوشت گاو ویگیو، جگر چرب، قارچ خوراکی موسوم به ترافل سیاه و سس ترافل است که در کنار نوشیدنی آن، حدود ۱۷۳۰ پوندی، سرو می‌شود.

۴) هتل وستین در نیویورک، پنیر خامه‌ای ترافل سفید و نان حلقه‌ای ژله‌ای کشمشی مزین به گل‌های شکری و ورقه‌های طلایی خوراکی را در جام کریستالی ۲۰۵ پوندی برایتان سرو می‌کند. این رستوران افشا کرده که ماهی دست کم یک بار، این وعده را می‌فروشد.

۵) اگر در فصل قارچ‌ها در مالت به سر می‌برید و نمی‌توانید ۱۶۷۰ پوند جیبتان را نگه دارید، می‌توانید ترافل سفید و پیتزای طلا را امتحان کنید.

این پیتزا فقط از اکتبر تا می‌ عرضه می‌شود، از موزارلای بوفالوی ارگانیک، ورقه‌های طلای خوراکی ۲۴ عیار و ترافل‌های سفید تشکیل شده است. در منوی این وعده غذایی نوشته اند: «این فقط یک پیتزای معمولی نیست، بلکه نشانه‌ای از جانب خدا و بزرگی اوست.» شاید هم نشانه‌ای باشد که به ما می‌گوید: ساده لوح را به راحتی می‌شود تیغ زد.

۶) ارزان‌ترین قلم موجود در این فهرست، برایتان ۵۱۸ پوند آب می‌خورد و «دکادنس دور کاپ کیک» نام دارد که با ورقه‌های طلا تزئین شده است.

سایت کسب و کار بازده

موضوع محوری

گران ترین غذا و نوشیدنی

منبع:افکار نیوز

(مشاهده ۲۱۲ نفر, % فقط امروز% visits today)
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “۶ گران ترین غذا و نوشیدنی جهان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Page generated in 6٫392 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت