کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ خودرو با کمترین میزان فروش در بازار ایران کدامند؟

ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از ترکیب بازار خودروهای سواری ایران در نیمه دوم سال گذشته، ۵ خودرو در گروه‌های قیمتی مختلف را دارای کمترین سهم بازار معرفی کرد.

به گزارش بازده و به نقل از ایسنا، بر اساس ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از ترکیب بازار خودروهای سواری ایران در نیمه دوم سال گذشته، در خودروهای با سطح قیمتی کمتر از ۲۵ میلیون تومان، خودروی ام‌وی‌ام ۱۱۰ با داشتن ۲.۸ درصد سهم بازار این گروه قیمتی، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

mvm110.jpg

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۲۵ تا ۵۰ میلیون تومان نیز خودروی تندر ۹۰ اتومات با ۰.۲ درصد سهم بازار در این گروه قیمتی، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است. در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۵۰ تا ۷۵ میلیون تومان نیز خودروی کیاپیکانتو با داشتن یک درصد سهم بازار این گروه، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۷۵ تا صد میلیون تومان نیز خودروی میتسوبیشی لنسر ۱۶۰۰ با داشتن ۲.۷ درصد سهم بازار این گروه، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی ۱۰۰ تا ۱۲۵ میلیون تومان نیز خودروی سوزوکی گراند ویتارا با داشتن ۳۹.۵ درصد سهم بازار این گروه قیمتی، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

در گروه خودروهای با سطح قیمتی بیش از ۱۲۵ میلیون تومان نیز خودروی هیوندا سوناتا با داشتن ۴.۹ درصد سهم بازار این گروه قیمتی، کمترین سهم بازار را در این گروه قیمتی داشته است.

سایت کسب و کار بازده

 

(مشاهده ۶ نفر, % فقط امروز% visits today)
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “۵ خودرو با کمترین میزان فروش در بازار ایران کدامند؟”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Page generated in 6٫057 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت