کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

وزیر دفاع سابق آمریکا: آمریکا باید از صمیم قلب پذیرای توافق هسته‌ای با ایران باشد

لئون پانتا وزیر دفاع سابق امریکا در مقاله‌ای در نشریه‌ی لس‌آنجلس تایمز به بررسی توافق هسته‌ای با ایران پرداخت و از آن حمایت کرد.

 

leon.jpg

به گزارش بازده و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، پانتا در این مقاله اعلام کرد توافق اتمی ایران فرصتی برای امریکاست که باید با تمام وجود و از صمیم قلب آن را پذیرا باشد. وی تصریح کرد: توافق با ایران فرصتی را برای امریکا به منظور تعریف یک راهبرد قدرت و نه تردید و دو دلی در خاورمیانه فراهم می‌کند. دولت لازم است که این موضوع را به طور شفاف اعلام کند که هدف اساسی توافق اتمی ایران تنها محدود کردن ماجراجویی‌های اتمی ایران نیست؛ بلکه ایجاد ائتلافی قدرتمند برای مقابله با تروریسم در آینده است.

وی همچنین مدعی شد: رییس‌جمهوری اوباما با توافق اتمی با ایران نخستین گام درست را در جهت محدود کردن توانایی این کشور در رسیدن به تسلیحات اتمی برداشته است. همچنین وی آراء لازم را برای وتوی رای منفی کنگره به‌دست آورد. کنگره به جای اینکه پیام تفرقه را ارسال کند باید از توافق حمایت کند.آنچه که می‌توان به مخالفان توافق گفت این است که توافق دری را به طرف صلح و ثبات در خاورمیانه باز می‌کند.

لئون پانتا همچنین گفت: این موضوع سبب می‌شود که ما به توافق با ایران نه تنها به منزله یک قمار، بلکه به منزله فرصتی برای جهانی امن تر نگاه کنیم.

سایت کسب و کار بازده

(مشاهده ۳ نفر, % فقط امروز% visits today)
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “وزیر دفاع سابق آمریکا: آمریکا باید از صمیم قلب پذیرای توافق هسته‌ای با ایران باشد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Page generated in 4٫726 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت