کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

براساس سن و وقت بیدار شدن، چه وقت بچه‌تان باید بخوابد

مقدمه:با نزدیک شدن به آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس، مسائلی همچون نوع تغذیه‌ی فرزندان در ایام تحصیل، وضعیت سلامتی و بهداشت، پوشاک و لوازم‌التحریر مورد نیاز ، زمان و وضعیت خواب و استراحت، استمرار و کوشش در انجام تکالیف روزمره و موارد دیگری از این دست تبدیل به دغدغه‌ی اصلی همه‌ی والدین می‌شود که به فراخور سن فرزندشان از مقاطع تحصیلی پایه گرفته تا سطوح بالاتر و حتی دانشگاه به دنبال بهترین الگوها و توصیه‌ها هستند. از این رو نشریه‌ی بازده در نظر دارد به صورت هفتگی به انتشار مقالات و اخبار در این حوزه و تحت ستونی با عنوان “بازگشت به مدسه” بپردازد.

در ادامه مطلبی را تحت‌ عنوان “براساس سن و وقت بیدار شدن، چه وقت بچه‌تان باید بخوابد” که به یکی از اصلی‌ترین دغدغه‌های والدین در دوران تحصیل یعنی خواب و استراحت فرزندان اختصاص دارد و از یک جدول ساعت‌بندی خوب برای تنظیم این مقوله‌ی مهم بهره برده است، می‌پردازیم.

 

یکی از بزرگ‌ترین چالش‌های شما والدین این است که بچه‌های‌تان را بخوابانید. ولی گذشته از آن خوابیدن به موقع و کافی برای پرورش مغز و اندام‌شان بسیار مهم است. توصیه‌ برای خواب کودکان‌تان متناسب با سن کودک فرق دارد، بنابراین، در این‌جا یک جدول دم‌دستی به عنوان مرجع آورده شده است.

این جدول را مدرسه‌ی آمادگی ویلسون واقع در کنوشا ارسال کرده است. شاید چند ایراد در این جدول وجود داشته باشد؛ مثل این که بعضی زمان‌ها برای خواب بچه‌های زیر ۸ سال بیش‌تر از ۱۵ دقیقه افزایش نمی‌یابد. با این وجود می‌توانید آنها را فقط به عنوان توصیه‌های تقریبی در نظر بگیرید که در مقایسه با توصیه‌های مراکز علمی تفصیلی‌تر هستند. اگر بتوانید آن را چاپ بگیرید برای خانواده‌ها که بچه‌های مدرسه‌ای دارند یا جاهایی ارسال کنید که از آن به عنوان یک برنامه‌ی “رسمی” برای بچه‌ها استفاده شود کمک بزرگی به پرورش کودکان کرده‌اید.

 

سایت کسب و کار بازده

 

(مشاهده ۱۴ نفر, % فقط امروز% visits today)
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “براساس سن و وقت بیدار شدن، چه وقت بچه‌تان باید بخوابد”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

Page generated in 3٫611 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت