کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

میلیاردر بازار سهام: ۱۰ گام‌ برای این‌که میلیاردر بازار سهام شوید

سرمایه‌گذاری در بازار سهام، روشی است که کمک می کند تا پول نقد اضافی بیشتری به‌دست آورید. در واقع، با روش درست و مهارت‌های مناسب،سرمایه‌گذاری حتی با مبالغ کم در بازار سهام می‌تواند شما را در مسیری قرار ‌دهد که درآمد میلیاردری داشته باشید. این‌که میلیاردر بازار سهام شوید کار آسانی نیست و معجزه‌ای نیست که یک شبه اتفاق بیفتد ولی امکان‌پذیر است، همان‌طور که تعدادی از دانشجویان‌ام مثل تیم.جی و میشل.جی ثابت کرده‌اند. اگر می‌خواهید میلیاردر بازار سهام شوید، در اینجا ۱۰ نکته از ثابت‌شده‌ترین نکات آمده است تا به اهداف‌تان و درآمدی دست یابید که همیشه خواستار آن بوده‌اید.

‌۱۰ گام‌ برای این‌که میلیاردر بازار سهام شوید

در ادامه ‌۱۰ گام‌ برای این‌که میلیاردر بازار سهام شوید آمده است:

۱. به سهام‌های پرخرید‌و‌فروشی توجه کنید که افزایش جدیدی داشته اند

وقتی به دنبال رویاهای‌تان‌ در بازار سهام هستید، مطمئن شوید که به سهام‌های داغ توجه دارید. تحقیق‌تان را انجام دهید، به الگو‌های‌شان نگاه کنید و توجه‌تان را معطوف سهام‌هایی کنید که در حال رشد هستند، زیرا در نظر دارید آنها را دنبال کنید تا به افزایش جدیدی برسید. به سهام‌هایی توجه نکنید که در پایین‌ترین حد هستند.

مطلب مرتبط:۱۰ کار سریع ثروتمند شدن

۲. می‌توانید خرید‌و‌فروش اعتباری انجام دهید

بعضی از آدم‌ها فکر می‌کنند برای ثروتمند شدن به بازار داغ نیاز دارند. قضیه از این قرار نیست. فروش اعتباری را نادیده نگیرید. مجبور نیستید برای مدت طولانی یک سهام را نگه دارید تا سود کنید. فقط موفقیتی را مدنظر داشته باشید که زمانی تاجران داشته‌اند.آن‌ها مظهر کسب درآمد از فروش اعتباری هستند.

۳. به سرعت جلوی ضررتان را بگیرید

اگر می‌خواهید در بازار موفق باشید، خودتان را کاملا از آن وضعیت رها کنید. اگر با مشکلی روبه‌رو شوید، جلوی ضررتان را بگیرید و سریع به حرکت خود ادامه دهید. به شکست‌تان فکر نکنید ولی در عوض، به آینده نگاه کنید. قرار است شکست بخورید، پس حاضر و آماده باشید تا پیش بروید.

مطلب مرتبط: ۷ راه تضمینی ثروتمند شدن از رابرت کیوساکی

۴. نترسید که کل سود یا بخشی از آن را بگیرید

مسئله‌ی مهم در درآمد شما این است که واقعا سود نیستند مگر این‌که کسب شده باشند. نترسید که بخشی از سود را از آن خود کنید یا خیلی زود به سود برسید. بازار به سرعت تغییر می‌کند؛ خوب است وقتی حس می‌کنید موقعیت مناسب است خارج شوید و سودهایی را که می‌توانید به‌دست آورید.

۵. پذیرای فناوری جدید باشید

دنیا در حال تغییر است و این تغییر به سرعت روی می‌دهد، پس اگر می‌خواهید در بازار سهام موفق باشید، باید همراه آن تغییر کنید. اینک زمانی نیست که از شرکت‌های فناوری بترسید. این‌ها، شرکت‌های آینده هستند. از فناوری و مدل‌های جدید کسب‌و‌کار استقبال کنید و مشتاق باشید و بخواهیدکه با مدنظر داشتن سرمایه‌گذاری‌تان، جلوتر از زمان حرکت کنید.

مطلب مرتبط: ۱۱ راز ثروتمند شدن

۶. سهام‌های نقدشونده را دودستی بچسبید

اگر می‌خواهید درآمد جدی داشته باشید، بهترین راه این است که به سهام‌های نقدشونده و بسیار خرید‌و‌فروش‌شده بچسبید. سعی کنید به هر قیمتی از سهام‌های غیرنقدی دور بمانید. این‌ها سهام‌هایی هستند که وعده‌های بزرگی می‌دهند ولی از روند گذشته‌شان بالاتر نمی‌روند.

۷. هرچیزی را که سهام می‌گوید باور نکنید

در دنیای تجارت، بحث فایده‌ای ندارد. به وعده‌ها یا جاروجنجال‌ها گوش نکنید، فقط به عملکرد سهام نگاه کنید. تحقیق‌تان را بکنید، توجه کنید آن سهام چطور عمل می‌کند و واقعا چه عملکردی را انتخاب می‌کند. در این صورت خواهید فهمید در آینده چه انتظاری از سهام دارید.

مطلب مرتبط:‌ ۵ بهترین روش ثروتمند شدن

۸. متنوع باشید و از اهرم(مالی) استفاده نکنید

زیاد خود را به دردسر نیندازید. آدم‌های بسیاری در مورد تنوع و استفاده از اهرم صحبت می‌کنند. این، راه درآمد میلیاردری نیست. من عموما هربار یک تا دو سهام را نگه می‌دارم و بیش از ۳۰درصد دارایی‌ام را در سرمایه‌گذاری‌هایم استفاده نمی‌کنم. درست است!

۹. نیازی نیست کف قیمت بخرید و به سقف بفروشید

بنابراین، بسیاری از تاجران جدید به ضرب‌المثل قدیمی توجه دارند که باید به پایین‌ترین قیمت بخرید و بالاترین قیمت بفروشید. بله، خوب می‌شد اگر می‌توانستید این کار را انجام دهید، زیرا این به معنای بیشترین سودها است ولی فقط باید به نوسان قیمت‌ها توجه کنید، نه الزاما به بالا و پایین رفتن آن‌ها. می‌توانید میانگین را در نظر بگیرید و سودهای عمده‌ای به جیب بزنید.

مطلب مرتبط: ۲۰ سخاوتمندترین ثروتمند دنیا

۱۰. همیشه برنامه‌ای داشته باشید

اگر واقعا می‌خواهید موفقیت بلندمدتی در بازار سهام داشته باشید، بهترین چیزی که می‌توانید انجام دهید این است که در هر تجارتی با برنامه‌ای بسیار خاص وارد شوید. قبل از این‌که شروع کنید، برای آن‌چه از سرمایه‌گذاری‌های‌تان می‌خواهید نمایه‌ی خاصی از احتمال خطر/پاداش ایجاد کنید، و آنها را ول نکنید، مهم نیستند چه هستند. هرگز از برنامه فاصله نگیرید.

درآمد میلیاردری از بازار سهام کاری دلهره‌آور به‌نظر می‌سد، ولی چیزی است که می‌توانید به آن برسید، اگر از این مراحل پیروی کنید و این روش اختصاصی را به ‌خاطر بسپارید. اگر خودتان را برای مواجهه با مشکلات و درک چالش‌هایی آماده کرده‌اید که همراه این راهبرد سرمایه‌گذاری است، پس خودتان را به دستیابی به اهداف سرمایه‌گذاری‌تان نزدیک و نزدیک‌تر کنید، همان‌طور که دانشجویان میلیاردری من کرده‌اند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: هافینگتن پست

‌۱۰ گام‌ برای این‌که میلیاردر بازار سهام شوید

چطور پولدار شویم

چطوری میلیردر شویم


مطالب مرتبط
شرکت برتر دنیا: ۱۰ شرکت برتر دنیا بر اساس شهرت
چگونه پولدار شوم :۴ فن میلیاردرها برای افزایش ثروت
سایت های سرگرمی:۱۰ سایت جذاب برای سرگرمی و تمدد اعصاب
۱۰ برترین دروغ مردان و زنان که همیشه می‌گویند
۱۰ برترین فایده رقص سالسا برای سلامتی
مرموزترین مکان دنیا: ۱۵راز منطقه ۵۱ که برق از سرتان می‌پراند
نشانه های وسواس فکری عملی :۱۰ نشانه که شما به OCD مبتلا هستید
۱۰ پیشرفته ترین کشور دنیا از نظر فناوری را بشناسید
۱۰ برترین شهر دنیا که ارزش زندگی کردن دارند
خواص سبزیجات و میوه های نارنجی: ۱۲ خوراکی نارنجی نازنین
عضله سازی: ۲۵ بهترین خوراکی برای عضله سازی
۲۵ بی ثبات ترین کشورهای جهان را بشناسید

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی