کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۷ چیز که لازم است زنان از مردان بدانند

خداوند خلقت متفاوتی به مردان و زنان ارزانی کرده است. اغلب اوقات، چیزهایی که برای زنان بسیار مهم هستند، اهمیت زیادی برای مردان ندارند و برعکس. نظریه‌هایی بر اساس مطالعاتی که روی مردان بین ۱۸ تا ۲۲ سال صورت گرفته‌اند، درباره‌ی رفتار مردان ارائه شده‌اند. زنان اغلب شکایت می‌کنند که رفتار مردان برای آنها عجیب به نظر می‌رسد. در این نوشتار چند نکته می‌بینید که لازم است زنان از مردان بدانند.

زنان

۱. صدای عمل بلندتر از حرف زدن است.

مردان توانایی خواندن ذهن را ندارند و به اندازه‌ی زنان اهل صحبت کردن نیستند. به مردتان بگویید که چه می‌خواهید و او برای مهیا کردن آن تلاش خواهد کرد. از او توقع نداشته باشید که انتظارات شما را به خودی خود بفهمد و آنها را برآورده کند. به او بگویید که چه می‌خواهید و چه انتظاری دارید. برای مثال، اگر دوست دارید شما را با یک قرار ملاقات ویژه سورپرایز کند، به او بگویید که عاشق این هستید که با یک قرار ملاقات شما را سورپرایز کند.

مطلب مرتبط : خوراکی سالم که همه‌ی نیازهای زنان را تامین می‌کند

۲. مردان می‌خواهند مورد احترام قرار بگیرند.

مردان از شما انتظار دارند به آنها احترام بگذارید، هم در جمع و هم زمانی که با آنها تنها هستید. آنها بهترین خواهند بود وقتی که بدانند شما به آنها اعتماد دارید و تحسین‌شان می‌کنید. مردان احترام را بیش‌تر از عشق دوست دارند. اگر به آنها احترام بگذارید، به شما احترام خواهند گذاشت و برای حفظ آن احترام تلاش خواهند کرد. گذشته از این، احترام چیزی است که فقط باید آن را به‌دست آورد. شاونتی فلدهان، مقاله‌نویس ستون‌نویس چندروزنامه‌ای نویسنده و سخنران، پژوهشی انجام داده‌است که نشان می‌دهد برای مردان تحمل از دست دادن عشق از سوی طرف مقابل، در مقایسه با از دست دادن احترام، بسیار قابل تحمل‌تر است.

۳. مردان احساس ناامنی دارند.

مردان زمانی که پای نقش‌شان در زندگی به میان بیاید، چه در محل کار و چه به عنوان پدر یا همسر در خانه، حساس هستند. آنها به لحاظ درونی و در خفا آسیب‌پذیر هستند، و به ندرت زیر بار این موضوع می‌روند. یک زن باید به نقش شوهرش اذعان داشته باشد. زیرا با این کار او اعتماد به نفس بیش‌تری خواهد یافت و مطمئن‌تر خواهد بود. اگر از حمایت و تشویق عاطفی او دست بردارید، در جایی دیگر به دنبال آن‌ خواهد بود.

۴. مجبور نیستید کامل به نظر برسید.

لازم نیست همیشه مانند یک بازیگر یا مدل به نظر برسید، مردان سادگی و طبیعی بودن را دوست دارند. اگر او شما را دوست داشته باشد، در بدترین حالت‌تان هم شما را دوست خواهد داشت. نیازی نیست برای خوشحال کردن او ظاهر و شخصیت‌تان را تغییر بدهید. خودتان باشید و او شما و زیبایی درون‌تان را تحسین خواهد کرد. البته صرف زمان جهت پیراستن خود برای برنامه‌های خاص خوشایند است، بنابراین به این کار ادامه بدهید، اما وقتی قرار است به فروشگاه بروید، لازم نیست زمان زیادی را صرف آماده کردن خودتان کنید.

۵. مردان نیز به کمی فاصله نیاز دارند.

گاهی اوقات زنان بیش از حد نگران هستند و زیادی خودشان را درگیر امور طرف مقابل‌شان می‌کنند؛ این باعث می‌شود که مردان احساس خفگی کنند. اگر مردتان می‌خواهد کمی از شما دور شود، بد برداشت نکنید، او در واقع فقط نیاز به کمی فاصله دارد و این موضوع ارتباطی با شما و رابطه‌تان ندارد. بهتر است که زمانی را برای انجام کارهای خودتان صرف کنید، شما هم گاهی اوقات باید کمی تنها باشید.

۶. مردان در زمینه‌‌ی موضوع گفت‌وگو، سخت‌گیر هستند.

مطالعات نشان می‌دهند زمانی که پای موضوع گفت‌وگو وسط باشد، مردان و زنان معمولا علائق متفاوتی دارند، زنان اغلب راجع به عشق، روابط، آدم‌های دیگر صحبت می‌کنند در حالی که مردان این موضوعات را خسته‌کننده می‌دانند. آنها ایده‌ها و موضوعات پربار را دوست دارند. اگر خواهان گفت‌وگویی پربار هستید، درباره‌ی موضوعاتی صحبت کنید که مورد علاقه‌ی هر دوی شما است.

Things-Every-Women-Should-Know-About-Men

۷. عشق‌ورزی چیزی فراتر از تماس فیزیکی است.

اگر خواهان تماس‌های عشقی مکرر از سوی مردتان هستید، این امر باعث افزایش اعتماد به نفس و عملکرد او در همه‌ی جوانب زندگی خواهد شد. اما اگر فاصله‌ی فیزیکی و احساسی‌تان را با او حفظ کنید، احتمالا احساس ناامنی و طرد شدن خواهد کرد. نزدیکی عامل مهمی در یک رابطه است. مهم‌ترین چیز درباره‌ی عشق‌ورزی همساز بودن است، اگر نیستید، به یک درمان‌گر مراجعه کنید.


ترجمه:تحریریه سایت کسب و کار بازده_سارا فیضی

منبع: پازیتیومِد

۷ چیز که لازم است زنان از مردان بدانند


برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی