کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۷ نشانه که حالا وقت سم زدایی کل بدن است

سم زدایی کل بدن با این ۷ نشانه فرا می رسد

همه ی مابعضا نیاز داریم سم زدایی کل بدن را انجام دهیم. وقتی لحظه‌ای به صدای درون بدن‌تان گوش می‌دهید و دنبال مسائل و مشکلات درونی‌تان می‌گردید، اگر چشم درون‌تان به اندازه‌ی کافی برای دیدن نشانه های خطر تربیت شده باشد، پیدا کردن مشکلات درون‌تان آن‌قدرها هم کار سختی نیست؛ این نشانه های خطر نشان می‌دهند باید فرآیند سم زدایی از بدن‌تان را به سرعت آغاز کنید.

سم زدایی کل بدن

در میان همه‌ی منابع غذایی نامناسبی که می‌خوریم، و شرایط نامناسبی که بدن‌ و به طور کلی زندگی‌مان را در آن قرار می‌دهیم، ممکن است نتوانیم همه‌ی این نشانه های خطر را در بدن‌مان شناسایی کنیم و از به خطر افتادن زندگی‌مان جلوگیری کنیم.

این مقاله به شما کمک می‌کند تا به دقت نشانه های خطر را بیابید و با سم زدایی عواملی را که واقعا می‌توانند برای‌تان دردسرساز باشند از میان ببرید.

۱. نشانه‌‌ی کیسه‌ی صفرا

اگر در محدوده‌ی کیسه‌ی صفرای‌تان به دلیل انباشته شدن مواد شیمیایی سمی در کبد یا مسدود شدن کیسه‌ی صفرا به شدت احساس سنگینی و پُری می‌کنید؛ همه‌ی این‌ها را یک پرچم قرمز بدانید و برای بررسی‌های بیش‌تر به پزشک مراجعه کنید.

۲. نشانه‌‌‌ی گرفتگی سینوس‌ها

اگر در حوالی بینی و پیشانی‌تان متوجه‌ی چنین نشانه‌هایی شدید، دلیل‌اش می‌تواند استنشاق سمومی باشد که به خاطر آلودگی هوا ایجاد می‌شوند.

۳. نشانه‌‌ی زبان

اگر احساس می‌کنید رنگ زبان‌تان کمی سفید یا زرد شده است، ممکن است خون‌تان از مواد حاوی سم انباشته شده باشد.

۴. نشانه‌های مشکلات پوستی

اگر پوست‌تان به‌تدریج دچار التهاب، قرمزی (آکنه‌ی روزاسه)، و حتی خارش شده است، همه‌ی این‌ها به دلیل وجود سموم در خون‌تان است.

۵. نشانه‌‌ی سردرد

سردردها هم ممکن است در نتیجه‌‌ی وجود مواد سمی در سامانه‌ی بدن‌تان باشند؛ و این مواد می‌توانندسامانه‌ی مرکزی عصبی را تحریک کنند.

۶. نشانه‌‌ی بی‌حالی و کمبود انرژی

اگر دائما احساس خستگی شَدید می‌کنید حتما نیاز به سم‌زدایی از بدن‌تان دارید. این نشانه‌ها به دلیل وجود بیش از حد سموم در بدن به وجود می‌آیند.

۷. نشانه‌ی بی‌خوابی

اگر به‌تدریج احساس می‌کنید دچار بی‌خوابی شده‌اید، نشانه‌ی آن است که سم ها در بافت‌های‌تان تجمع یافته‌اند و گردش خون‌تان را مسدود کرده‌اند.

تمام این نشانه‌ها در واقع نشانه های خطر  هستند که نیاز به سم زدایی از بدن‌تان دارید.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

منبع: Simple Organic Life

سم زدایی کل بدن


 

 

(مشاهده ۳۷۴ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “۷ نشانه که حالا وقت سم زدایی کل بدن است”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 2٫942 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت