کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۷۰ درصد مشاغل فناوری اطلاعات(IT) در انتظار نیروی کار

طبق بررسی های جدید۷۰ درصد مشاغل فناوری اطلاعات(IT) در انتظار نیروی کار هستند. در این نوشتار به این موضوع پرداخته می شوند.

طی یک سال گذشته ۸۹ درصد از مشاغلی که در زمینه امنیت داده ارایه شدند، نتوانستند نیروی کاری مرتبط را استخدام کنند.

713179_760.jpg

نتایج حاصل از یک بررسی جدید نشان داد از هر ۱۰ فرصت شغلی مرتبط با حوزه فناوری اطلاعات که طی سال جاری میلادی ایجاد شد، دستکم ۷ شغل خالی باقی ماند.

به گزارش بازده به نقل از رایورز، طی سال ۲۰۱۵ میلادی درخواست سازمان‌های جهانی برای استخدام مهارت‌های مرتبط با امنیت اطلاعات، مدیریت شبکه و توسعه نرم‌افزار افزایش قابل ملاحظه یافت.

این گزارش تحلیلی را شرکت CareerBuilder با همکاری مرکز بین‌المللی متخصصان مدل‌سازی اقتصادی (EMSI) منتشر کرد. در این بررسی پایگاه داده بازار اشتغال‌زایی EMSI که داده‌های خود را در رابطه با استخدام و وضعیت نیروی کاری از ۹۰ کشور جهان دریافت می‌کند، تحلیل شد.

دو مرکز CareerBuilder و EMSI در این مطالعه میانگین نیروی کاری استخدام شده در هر ماه را در بیش از ۷۰۰ عنوان شغلی مورد تحلیل قرار دادند و این بررسی‌ داده‌های دریافتی بین ژانویه تا سپتامبر ۲۰۱۵ را تحلیل کرد.
در پایان مشخص شد بیشترین فرصت‌های شغلی که خالی از نیروی کاری متخصص باقی مانده‌ها به صنعت فناوری اطلاعات، خدمات بهداشتی-درمانی و سیستم‌های مدیریت کسب و کار مربوط می‌شوند.

کارشناسان اعلام کردند طی سال ۲۰۱۵ میلادی درخواست برای استخدام مدیران بازاریابی به میزان قابل ملاحظه بیشتر شد و البته ۹۱ درصد از فرصت‌های شغلی ایجاد شده برای مدیران بازاریابی خالی ماند.

در حوزه IT فرصت‌های شغلی مرتبط با تحلیل امنیت داده بیشتر از همه خالی ماندند. به طور دقیق‌تر گفته شد طی یک سال گذشته ۸۹ درصد از مشاغلی که در این زمینه ارائه شدند، نتوانستند نیروی کاری مرتبط را استخدام کنند.


سایت کسب و کار بازده

منبع: زد.دی.نت

۷۰ درصد مشاغل فناوری اطلاعات(IT) در انتظار نیروی کار


مطالب مرتبط
۱۰ نکته‌ی فناورانه از دنیای ‌آی‌تی که همین امروز باید بدانید
شغل پردرآمد: ۱۰ شغل پردرآمد که به مدرک نیاز ندارند
۲۵ برترین شغل برای برقراری تعادل بین زندگی و کار
۶ دلیل که مشاغل پاره وقت برای شما بهتر هستند
۷ اشتباه زمان تغییر شغل که نباید مرتکب شوید
اعزام نیروی کار ایرانی به ۵ کشور جهان
بدترین مشاغل ۲۰۱۶
شغل پیرکننده: ۸ شغل که خیلی زود شما را پیر می‌‌کنند
پرطرفدارترین شغل: ۵ شغل پرطرفدار پردرآمد در آینده
شغل مناسب: ۳ راه خیلی آسان برای رسیدن به شغل مناسب
بهترین شغل مناسب شخصیت شما : اینفوگرافی
شغل پاره وقت: ۲۵ ایده کسب‌ و کار پاره وقت

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی