کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۶ چیز که حتما باید در کیف پول خود داشته باشید

لازم نیست هر روز یک کیف‌ پول پر از مدارک و پول نقد را همراه خود حمل کنید و از سرقت یا گم‌شدن آن بترسید. کیف پول خود را سبک‌تر کنید تا زندگی راحت‌تری داشته باشید.

کیف پول

همه ما از خطرات حمل یک کیف پول بزرگ و گذاشتن آن در جیب پشتی آگاه هستیم. در همین راستا، بیزینس‌اینسایدر در خصوص محتویات مورد نیاز در یک کیف پول که ممکن است در طول روز به کار بیاید توضیحاتی داده است.

۱. کارت اعتباری

شما احتمالا به یک کارت اعتباری یا عابر بانک احتیاج خواهید داشت. به همراه داشتن یک کاور پلاستیکی نرمال است، ولی نیازی به پوشش چرمی و جاگیر نخواهد بود. یک کارت اعتباری یا عابربانک تمام چیزی است که شما باید در کیف پول خود به همراه داشته باشید.

۲. کارت شناسایی

دیگر چیزی که یک فرد باید به همراه داشته باشد، کارت شناسایی است. همچنین پول نقد برای خرید یک نوشیدنی، کرایه ماشین و پس‌دادن قرض دوستان ضروری است. از آنجا که ممکن است برخی از دادوستدها هنوز به صورت نقدی انجام گیرد به همراه داشتن مقداری وجه نقد ضرر ندارد.

۳. کارت مترو یا اتوبوس

اگر شما در شهری بزرگ زندگی می‌کنید داشتن کارت اتوبوس یا مترو (کارت حمل‌ونقل) نیز بسیار مهم خواهد بود.

۴. کارت بیمه

کارت بیمه را هم فراموش نکنید. حادثه خبر نمی‌کند، خوب است که اطلاعات بیمه‌ای خود را همیشه به همراه خود داشته باشید تا در مواقع ضروری از آن استفاده کنید.

۵. کارت ویزیت

یک کارت ویزیت؛ شاید به همراه داشتنش ضروری نباشد چرا که شما نمی‌دانید که چه وقت به آن نیاز خواهد شد، اما در صورت نیاز به همراه داشتن آن بسیار راحت‌تر از پیدا کردن کاغذ و قلم و نوشتن شماره و ایمیل خود در آن باشید.

۶. کارت تلفن، کارت هدیه و…

چه چیزی را فراموش کرده‌اید؟ کارت هدیه، کارت تلفن و هر چیز دیگری که ممکن است در روز استفاده شود، البته آنقدرها هم ضروری نیست.

وبلاگ مالی دامب‌لیتل‌من در خصوص وسایل موجود در کیف پول هر فرد به قانون ۲-۲-۱ استدلال می‌کند (یک کارت شناسایی، دو حالت پرداخت و دو کارت بیمه). کم‌حجم کردن کیف‌پول باعث آسان‌تر شدن یافتن چیزهای مورد نیاز خواهد شد و زندگی‌تان را ساده‌تر خواهد کرد.

سایت کسب و کار بازده

 

منبع: اقتصاد نیوز

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۵۷۰ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
wpDiscuz

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی