کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۶ عجیب ترین کارمندان جهان

عجیب ترین کارمندان جهان

در این نوشتار با عجیب ترین کارمندان جهان آشنا خواهید شد.

اکثر افراد در طول دوره‌ی کاری خود و زمانی که کارمند یا کارگر شرکت و سازمانی بوده‌اند دفعات زیادی از زیر کار در رفته‌اند و میانبرهای زیادی هم برای این کار بلد هستند. در این نوشتار با ۶ کارمند در سراسر دنیا آشنا می‌شوید که از زیرکار در رفتن و کار نکردن و پول درآوردن را به شکلی خارق‌العاده انجام داده‌اند!

کارمند

عجیب ترین کارمندان جهان # ۱. مردی که ۶ سال سر کار نرفت و کسی هم متوجه نشد!

یک مرد اسپانیایی که کارمند بخش دولتی است، دست کم شش سال سرکار نرفت و کسی متوجه آن نشد. تا اینکه یک روز در سال ۲۰۱۰، همکارانش تصمیم گرفتند از او به پاس خدمات بلندمدتش قدردانی کنند. خوآکین گارسیا توسط یک شرکت دولتی فعال در زمینه آب در کادیز استخدام شده بود. مسئولیت او نظارت بر نحوه ساخت دستگاه‌های تصفیه آب بود. غیبت طولانی‌مدت او از کار به دلیل اختلافات پیش‌آمده بین مقامات محلی و مسئولان سازمان آب اصلا به چشم نمی‌آمد. مسئولان سازمان آب فکر می‌کردند که مقامات محلی مسئول رسیدگی به امور مربوط به آقای گارسیا هستند و از طرف دیگر، مقامات محلی کادیز این مسئولیت را در حیطه وظایف سازمان آب می‌دانستند. گارسیا ۶۹ ساله که در سال قبلش توانسته بود ۳۷ هزار یورو درآمد داشته باشد، با یک جریمه سنگین ۲۷ هزار یورویی مواجه و از کارش نیز برکنار شد.

مطلب مرتبط: ۷ شیوه برای حفظ بهترین کارمندان تان

عجیب ترین کارمندان جهان # ۲. مردی که به خاطر «خسته‌شدن در محل کار» غرامت می‌خواهد!

یک مرد فرانسوی ادعا می‌کند در محل کارش کاری برای انجام دادن ندارد و به همین دلیل کاملا خسته می‌شود. به همین دلیل، او تمایل دارد تا پرونده‌ای را تنظیم کند و غرامت بگیرد. فردریک دوزنار مدیر یکی از بخش‌های یک شرکت تولید عطر و ادوکلن در فرانسه است. او می‌گوید که کارش آنقدر خسته‌کننده است که حوصله او را هر روز سر می‌برد. این مرد ۴۴ ساله می‌گوید که کارش دست کمی از «سقوط به جهنم» ندارد. دوزنار حالا طلب ۳۶۰ هزار یورو غرامت کرده است. چنین پرونده‌ای در فرانسه بی‌سابقه بوده است.

عجیب ترین کارمندان جهان # ۳. پایین افتادن از تخت هنگام جواب دادن به تماس کاری!

یک کارمند به خاطر جواب دادن به یک تماس کاری از تخت پایین افتاد و به همین دلیل از شرکتی که در آن کار می‌کند، شکایت کرد.

کارمندان شوراهای شهری بریتانیا در پنج سال گذشته به علت آسیب‌های وارده هنگام کار در مجموع رقمی معادل ۱۰۰ میلیون دلار را به کارمندان آسیب‌دیده داده‌اند. یک عضو شورای شهر لنکشایر بریتانیا نیز به دلیل آسیب وارده به کمر یک کارمند هنگام پاسخ‌دادن به یک تماس کاری در تخت خود، مبلغ ۸ هزار دلار به او پرداخت کرد.

مطلب مرتبط: ۶ مهارت یک کارمند فوق العاده

عجیب ترین کارمندان جهان # ۴. گورکنی که از یک مرده گیتار دزدید!

ویلیام جردن، از نظامیان با سابقه ارتش، هنگام مرگ فقط یک آرزو داشت: او می‌خواست که با گیتار مورد علاقه‌اش دفن شود. این گیتار ۲۰۰۰ دلار ارزش داشت. خانواده جردن هنگام مراسم تدفین متوجه نبودن گیتار شدند. استیون کنراد، ۳۹ ساله و کارمند یک قبرستان در ویسکانسین امریکا، آن گیتار را به سرقت برده بود. پس از مشخص شدن این سرقت، استیون گفت: آن گیتار از مارک تلی است که واقعا گیتار گرانی به حساب می‌آید. من دلم می‌خواست صاحب آن گیتار باشم. او می‌گوید که او اصلا از مرده‌ها سرقت نمی‌کند اما این گیتار برایش ارزش داشت، چرا که خودش در یک گروه موسیقی کار می‌کند.

عجیب ترین کارمندان جهان # ۵. مردی هندی پس از ۲۴ سال «کار نکردن» اخراج شد!

یک مرد هندی که باید از او به عنوان یک اسطوره یاد کرد، پس از ۲۴ سال «پیچاندن شغلش» سرانجام حکم اخراجش را دریافت کرد. این فرد در «دپارتمان مرکزی مشاغل عمومی هند» مشغول به کار نکردن بوده است! آ.ک. وِرما، مهندس اجرایی، روزی در سال ۱۹۹۰ میلادی به دلیل بیماری از محل کار خارج و راهی خانه شد و دیگر هیچگاه در محل کارش حضور نیافت. گرچه او در سال ۱۹۹۲ میلادی به دلیل غیبتش مورد بازجویی قرار گرفت اما حکم اخراجش در سال ۲۰۱۵ میلادی صادر شد. این در حالی بود که کارهای ابتدایی مربوط به اخراج آقای ورما در سال ۲۰۰۷ آغاز شده بود. به عبارتی، هفت سال زمان برد تا آقای ورما نهایتا از کارش برکنار شود. در نهایت نیز آقای وِنکایا، وزیر توسعه شهری هند، حکم دستور او را صادر کرد تا بر کارایی دپارتمان مرکزی مشاغل عمومی هند صحه گذاشته باشد!

مطلب مرتبط:‌ ۱۱ راه‌کار برای وقتی‌که کارمندان تان در خفا از شما متنفر هستند

عجیب ترین کارمندان جهان # ۶. مردی که هنگام کار خوابید!

یکی از تکنسین‌های شرکت کام کست به دلیل مشکلات به وجود آمده مشغول صحبت‌کردن با دفتر مرکزی شرکت بود. او به دلیل اینکه زمان زیادی در حالت انتظار مانده بود، تصمیم گرفت تا کمی روی مبل خانه مشتری چرت بزند! این تکنسین برای تعویض یک مودم به خانه آنها رفته بود. برایان فینکلشتاین، ساکن واشنگتن، ویدئویی از «کارمند خسته» شرکت کام کست را روی یوتیوب قرار داد. کام کست نیز پس از مشاهده آن در اخراج تکنسین خود تردید نکرد!

سایت کسب و کار بازده

موضوع محوری:

۶ عجیب ترین کارمندان جهان

منبع: فرادید

(مشاهده ۱۴۷ نفر, فقط امروز)
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
راحت و سریع با زدن دکمه + انتشار بده

برچسب ها

0 دیدگاه در “۶ عجیب ترین کارمندان جهان”

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پربازدید ترین های هفته

No top posts yet

Page generated in 1٫495 seconds. Stats plugin by www.blog.ca

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

پشتیبانی سایت