کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ کار که بهتر است کارآفرینان برون سپاری نکنند

۵ کار که بهتر است کارآفرینان برون سپاری نکنند

در این مقاله ۵ کار مورد بحث قرار می گیرد که بهتر است آن ها را کارآفرینان برون سپاری نکنند.

کارآفرین بودن به این معنا است که همیشه کار برای انجام دادن داریم، ولی زمان کافی برای انجام آن نداریم. به این دلیل است که موفق‌ترین صاحبان کسب و کار، کارهای مشخص را به پیمان‌کاران آزادی محول می‌کنند که در ارائه‌ی خدمات ارزشمند و به صرفه از نظر زمان در ازای دستمزد تخصص دارند.

در اقتصاد خدمات امروزی که با اینترنت تغذیه می‌شود، استخدام آدم‌ها برای انجام شغل‌های خدماتی کارمزدی به صورت یک دفعه‌ای یا مستمر از هر زمانی آسان‌تر و مناسب‌تر است. در اینجا، ۵ کاری که باید برای برون‌سپاری کارشناسان در نظر بگیریم و تعدادی منبع برای پیدا کردن متخصصان واجد شرایط آمده است.

lunch-multitask.jpeg

۱.حسابداری و مالیات.

صادقانه، هیچ صاحب کسب و کار موفقی مجبور نیست کارهای مالیاتی‌اش را خودش انجام بدهد. هرچه شرکت یا کسب و کارتان بزرگ‌تر می‌شود، ثبت و ضبط هزینه‌هایتان دشوارتر و وقت‌گیرتر می‌شود. استخدام فردی قابل‌اعتماد برای مرتب نگه داشتن دفاتر حسابداری‌تان به شما کمک می‌کند کسب و کارتان را گسترش دهید و توصیه‌ای بخردانه به شما است. حساب‌دار رسمی(CPA) امور مالی‌تان را سازماندهی می‌کند و به شما کمک می‌کند بفهمید چه بخش‌هایی از کسب و کارتان به بیشترین و حداقل درآمد می‌انجامد. روش شفاهی همیشه بهترین روش برای پیدا کردن حساب‌دار رسمی واجد شرایط است یا می‌توانید با جامعه‌ی حسابداران رسمی‌تان تماس بگیرید.

مطلب مرتبط : ۱۰ مزایای برون سپاری برای کسب و کار تان

۲. نوشتن و رسانه‌های اجتماعی.

وقتی به سخن‌پردازی در وب سایت، پست‌های وبلاگ کیفیت بالا، مقالات خبرنامه، مطالب بازاریابی( مانند بروشورها وکپی آگهی)، تحقیقات موردی یا گزارش‌های نشریه رسمی نیاز دارید، نویسنده‌ی حرفه‌ای می‌تواند آن را به شما آماده کند. بسیاری از نویسندگان می‌توانند مطالبی برای پروفایل‌های رسانه اجتماعی‌تان ارائه دهند تا از طریق فیس بوک، توییتر، لینکدین و سایت‌های دیگر پیامتان را منتشر کنید. این راهنما در مورد استخدام نویسندگان آزاد، انتخاب‌های اصلی‌تان را توضیح می‌دهد.

۳. طراحی گرافیک و گسترش وب.

چه وب‌سایتی جذاب‌تر بخواهید، چه لوگوی تعریف‌شده از طریق نمانام یا مطالب پرینتی جالب، طراح گرافیکی حرفه‌ای به شما کمک می‌کند کسب و کارتان به بهترین نحو نمایان شود. اهدافتان هرچه باشد، طراح گرافیکی با استعداد، ذوق زیبایی‌شناختی و مهارت‌های دیداری وجود دارد تا رویای‌تان را تحقق بخشد و نمانام شرکتتان را گسترش دهد. بسیاری نیز گسترش وب را پیشنهاد می‌کنند که باعث می‌شود وب‌سایتتان فنی عمل کند. این راهنمای مقدماتی را یرای استخدام طراحان گرافیکی آزاد و گسترش‌دهندگان وب بررسی کنید.

مطلب مرتبط : برون سپاری چیست

۴. کمک اجرایی.

اگر هر روز از زیر و رو کردن صندوق ای‌میل پرتان وحشت دارید، کمک اجرایی مجازی‌تان(VA) دقیقاً همان چیزی است که برای بالا بردن کارایی آن روند آزاردهنده و رهایی از غرق شدن در جریان مستمر پیام‌ها نیاز دارید. علاوه بر تثبیت و اولویت‌بندی نامه‌هایتان، VAs می‌تواند کارهای دیگر مربوط به منشی ودفتری مانند زمان‌بندی برای قرار ملاقات‌ها و برنامه‌های سفر را انجام دهد. می‌توانید VA واجد شرایطی پیدا کنید که در زمانتان صرفه‌جویی می‌کند و به شما کمک می‌کند در انجمن دستیاران مجازی بین‌المللی، سازمان یافته باشید.

۵. جست و جو در وب

جست‌و جو برای کسب و کار جدید و هم‌گام شدن با آخرین پیشرفت‌ها در صنعتتان می‌تواند وقت‌گیر و تشویش‌زا باشد. جست‌وجوگر وب می‌تواند اطلاعاتی برای‌تان جست‌و جو کند، چه جمع‌آوری اطلاعات و آمار برای سخنرانی آتی باشد یا پیدا کردن نام شرکت‌ها و قراردادها برای فهرست مقاله‌ی اصلی. آنها می‌توانند این مطالب را به شکلی سازماندهی کنند که استفاده از آن و خواندنش آسان باشد. می‌توانید تعداد زیادی جست‌وجوگر وب در وب‌گاه elance.com. بیابید.

قبل از این‌که وقتتان را صرف پروژه‌ی دیگری کنید، استخدام پیمانکاران آزاد را در نظر بگیرید تا مراقب کارهای عادی و سطح بالاتر کسب و کار باشند.این، فهرست کارتان را کوتاه‌تر می‌کند و آزادتان می‌گذارد تا به چیزهایی تمرکز کنید که در آنها تبحر دارید و این کار بیشترین درآمد را برای کسب و کارتان ایجاد می‌کند.


منبع: آنترپرینر

ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده

//بازده//

۵ کار که بهتر است کارآفرینان برون سپاری نکنند


مطالب مرتبط
۶ کارآفرین از منبع الهام بخش سخت کوشی‌ شان می‌گویند
دیدار پوتین با رهبر ایران
بزرگترین ورشکستگی استارت آپ ها در ۲۰۱۵
معرفی گوشی جدیدی که دو هفته شارژ نگه می‌دارد
۵ علامت خطر در بدنتان که اصلا نباید لبنیات بخورید
۱۴ نکته که اگر قصد راه اندازی مشاغل خانگی را دارید باید بدانید
قانون مقررات صادرات و واردات
۱۰ کشور با بیشترین جمعیت مسلمانان در جهان : شامل ایران
۱۰ روش جذب ثروت و پولدار شدن با قانون جذب
اتحادیه اروپا از تحریم دوباره آمریکا علیه ایران به شدت انتقاد کرد
۱۳ نقش ماندگار داستین هافمن اعجوبه سینمای جهان
۱۰ نکته که باید درباره جعبه سیاه کشتی بدانید

برچسب ها

*
هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی