کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی

۵ ویژگی یک زن قدرتمند

اگر قصد دارید با یک زن قدرتمند وارد رابطه شوید و او را برای زندگی مشترک انتخاب کنید باید این ۵ ویژگی یک زن قدرتمند را بدانید. در ادامه با ما همراه باشید.

یکی از مزیت‌های دوران مدرن دادن ابزاری است به زن ها برای این‌که قدرت و استقلال‌شان را ابراز کنند و توسعه دهند.

12074128250x600

این امر به طور گسترده‌ای بر روابط مدرن تاثیر می‌گذارد زیرا زمانی دو طرف یک رابطه رفتار بهتری دارند که احساس ‌کنند در تصمیمات انفرادی‌شان حمایت می‌شوند و موثر هستند. در این نوشتار برخی از چندین ویژگی یک زن قدرتمند را در یک رابطه می‌بینید.

۵ ویژگی یک زن قدرتمند :

۱. آنها شریک زندگی‌شان را با تمام وجود می‌پذیرند.

زنان قدرتمند تلاش نمی‌کنند شریک زندگی‌شان را تغییر دهند تا کاملا متناسب با انتظارات آنها شود. آنها در انتخاب شریک زندگی‌شان دقیق هستند، و آنها را همان‌طوری که هستند دوست دارند و می‌پذیرند. یک زن قدرتمند حس اعتماد به نفس و راحتی با خودش دارد و این نعمت را برای شریک زندگی‌اش نیز روا می‌داند. زنان در حالی که انتظارات جامعه را کنار می‌گذارند، برای پیدا کردن راه خود دلگرم هستند. آنها انتظارات غیرضروری خود را به شریک زندگی‌شان تحمیل نمی‌کنند.

مطلب مرتبط: خصوصیات یک زن قدرتمند

۲. آنها احساسات‌شان را آشکارا بیان می‌کنند.

یک زن قدرتمند، دیگر افکار و احساسات‌اش را نزد خودش نگه نمی‌دارد. زمانی که دو نفر به همدیگر اعتماد می‌کنند، هر دو تا جایی که ممکن است با هم روراست هستند. از طریق این خط ارتباطی آشکار است که بیش‌تر پیوند‌های جدی و طولانی-مدت شکل می‌گیرند.

۳. زن ها قدرتمند افسار احساسات‌شان را به‌دست می‌گیرند.

دیگر روزهای قربانی بودن زنان به پایان رسیده‌است. آنها به عنوان اعضای قوی یک تیم، خواستار سهم منصفانه‌ی خود از کار و تعهد هستند. آنها اجازه نمی‌دهند کسی بر آنها سلطه بیابد و با آنها غیرمنصفانه رفتار کند، اما همچنان متوجه تاثیر خود بر کارها و اهداف هستند.

۴. آنها مراقب شریک زندگی‌شان هستند.

او متوجه نیازهای خود و شریک زندگی‌اش است، و در عین حال از منابع موجود و شرایطی که در آن قرار دارند آگاه است. توجهی که مرد به زن دارد یا توجهی که زن به مرد دارد یک ضعف به حساب نمی‌آید. او اهداف و خواسته‌هایی خارج از رابطه‌اش دارد که آنها را در کنار چیزهایی که به‌دست آورده‌است، دنبال می‌کند. او اجازه نمی‌دهد دنیای بیرونی مانعی برای عشق ورزیدن به شریک زندگی‌اش و حمایت از او باشد.

مطلب مرتبط: ۱۵ چیز که فقط زنان با ذهن قدرتمند می فهمند

۵. زنان قدرتمند برای پذیرفته شدن یا تایید شدن، به شریک زندگی‌شان تکیه نمی‌کنند.

آن‌ها به رفتار خود و تعامل‌شان با دیگران اطمینان دارند و برای سعادت و اعتبار، متکی به منابع خارجی نیستند. از طریق این قدرت و امتیازی که دارند، تیم شایسته‌ای را همراه با شریک زندگی‌شان تشکیل می‌دهند. آنها هم دوست دارند مورد تحسین و احترام طرف مقابل‌شان قرار بگیرند، اما به تنهایی هم می‌توانند موفق شوند.

او تشخیص می‌دهد که توسعه‌ و پیشرفت شخصی، هرگز اهداف نهایی نیستند. او نسبت به خود عشق و سپاسگزاری دارد، بنابراین می‌تواند به صورت کارآمدتری شریک زندگی‌اش را کمک و حمایت کند.


ترجمه: تحریریه سایت کسب و کار بازده _ سارا فیضی

منبع: هایر پرسپکتیوز

۵ ویژگی یک زن قدرتمند


 

هرگونه نشر ، بازتولید یا بازنشر تمام یا بخشی از محتوای سایت بازده بدون کسب مجوز، غیرقانونی است و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.

(مشاهده امروز ۴۱۰ نفر)

برچسب ها

ممکن است به این موارد نیز علاقه مند باشید:

دیدگاه بگذارید

Notify of
avatar
علی

شمارهی ۲ بسیار مهم است.

نهال

به نظر من ۵ از همش مهم تره

کامارو

پس به عبارتی زنان قدرتمند انسان هایی مستقل هستند که با اراده کردن به هرآنچه بخواهند نائل میشوند! زنان قدرتمند زنانی دوست داشتنی ترند.

حمیدرضا

ولی به نظر من زنان قدرتمند ترسناک هستند

رویا

چرا اینطور فکر می کنید، اینها می تونن پایخ خای زندگی رو محکم تر کنند.

زیبا

چرا ترسناک باشند؟ هر زن قدرتمند یک همسر قدرتمند و فرزندان قدرتمند هم داره

کسب و کار

کسب و کار,بازاریابی